Nouja, hiervoor zeurde ze over andere dingen. Ze zei ook wel dat ze de laatste week niet lekker in haar vel zit en dat ze zo normaal niet zo is, dus ze heeft wel door dat ze zeurt.quote:Op donderdag 14 mei 2009 09:18 schreef NrTH het volgende:
* NrTH tuned in en hoort dat Marielin nog steeds klaagt over de mislukte opdracht.. *zucht*
Meegemaakt. En ... je gaat er niet dood aan.quote:Op donderdag 14 mei 2009 09:16 schreef Poezewoes het volgende:
Dat is toch smerig dat je niet kan douchen en je tanden niet kan poetsen, wij achter ons schermpje kunnen er wel om lachen, maar maak het maar eens mee!!
Over de opdracht waar ze mee bezig zijn, over de anderen, over familie/vrienden.. er is genoeg :xquote:Op donderdag 14 mei 2009 09:19 schreef Poezewoes het volgende:
Waar moet je anders over praten als je verder niet veel mee maakt ?
Het is een martelmethode! Stel je voor; twee dagen met je onderbroek doen! Drie dagen niet douchen! Ik denk dat ze onder de luizen zitten onderhand.quote:Op donderdag 14 mei 2009 09:20 schreef Copycat het volgende:
[..]
Meegemaakt. En ... je gaat er niet dood aan.
Nou daar raak je ook eens over uitgepraat!!quote:Op donderdag 14 mei 2009 09:20 schreef NrTH het volgende:
[..]
Over de opdracht waar ze mee bezig zijn, over de anderen, over familie/vrienden.. er is genoeg :x
Ze had een afspraak om haar amandelen eruit te laten halen, maar die viel aan het begin van het programma. Ze heeft dus wel degelijk reden om zich zorgen te maken.quote:Op donderdag 14 mei 2009 09:26 schreef Disana het volgende:
Eline 'moet even een spiegeltje hebben, dan kan ik zien hoe ze eruit zien'. Ja, dat helpt, als je je amandelen ziet, ga je vanzelf beter praten.
Gaat ze dood?quote:Op donderdag 14 mei 2009 09:29 schreef Recce het volgende:
[..]
Ze had een afspraak om haar amandelen eruit te laten halen, maar die viel aan het begin van het programma. Ze heeft dus wel degelijk reden om zich zorgen te maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |