Oké, dat ze het wel kunnen opsporen wist ik niet.quote:Op donderdag 14 mei 2009 11:22 schreef TheArt het volgende:
[..]
Daarvoor bestaat nou het bloedpaspoort dat elke ProTour en bijna alle ProContinentaleploegen nu hebben. Dat valt dus wel op te sporen.
En daarnaast, wat een redenatie. Het valt niet op te sporen, dus iedereen gebruikt gelijk. Daarnaast heb je dus ook nog eens geen gelijk.
Lampre heeft vanaf gisteren ook "ongevaarlijke" renners. Denk dat ze vandaag het een en ander recht gaan zetten, met een overwinninkje van een ene Gavazzi of Cunego.quote:Op donderdag 14 mei 2009 10:37 schreef TheArt het volgende:
[..]
Mhua, een groep ongevaarlijke renners lijkt me logischer. Ik zie echt niet in wie wilt rijden. Zeker omdat LPR er toch al drie heeft en straks nog kansen genoeg heeft.
Gavazzi is dat geen sprinter?quote:Op donderdag 14 mei 2009 11:52 schreef jantje1234 het volgende:
[..]
Lampre heeft vanaf gisteren ook "ongevaarlijke" renners. Denk dat ze vandaag het een en ander recht gaan zetten, met een overwinninkje van een ene Gavazzi of Cunego.
Wel eentje die redelijk bergop kan, maar heeft idd wel veel energie verspeeld gisteren. Heeft toch goede kansen als ze Petacchi en Farra lossen op de Hochkrimmel.quote:
Dan is de kans dik aanwezig dat Swift er nog wel aanhangt. Net als iemand als Davis.quote:Op donderdag 14 mei 2009 12:57 schreef jantje1234 het volgende:
[..]
Wel eentje die redelijk bergop kan, maar heeft idd wel veel energie verspeeld gisteren. Heeft toch goede kansen als ze Petacchi en Farra lossen op de Hochkrimmel.
Ze kunnen Scarponi niet te ver laten rijden. Misschien is het naar het einde toe aantrekkelijk voor andere ploegen om het gat dicht te rijden. Een deja-vutje met Garzelli misschien?
Als ze echt hard doorrijden zouden ze die sprinters toch wel aardig stuk moeten kunnen rijden|? Vooral Swift, kan hij deze lange afstanden al goed aan?quote:Op donderdag 14 mei 2009 13:23 schreef TheArt het volgende:
[..]
Dan is de kans dik aanwezig dat Swift er nog wel aanhangt. Net als iemand als Davis.
Hij rijdt zijn ereplaatstjes toch wel bij elkaar deze Giro. Hij kan zeker goed aankomen hoor, vorig jaar ook al een aantal top 10 plaatsen meegepakt.quote:Op donderdag 14 mei 2009 13:16 schreef Zelva het volgende:
Ik dat jullie in de war zij met Mattia Gavazzi, de sprinter. Francesco Gavazzi is degene die in de Giro rondrijdt, die overigens best goed kan aankomen, maar geen sprinter is.
Ja, dat zal ik zeker niet ontkennen, maar het ging mij meer om het feit dat Lampre een aantal zaken recht heeft te zetten in de Giro. Hun twee klassementmannen zijn gister volledig door het ijs gezakt, dus ze zullen wel gebrand zijn op een paar ritzeges.quote:Op donderdag 14 mei 2009 13:23 schreef TheArt het volgende:
[..]
Dan is de kans dik aanwezig dat Swift er nog wel aanhangt. Net als iemand als Davis.
Beste 40/50 gaat Petacchi zeker niet lukken, al gaat hij wel steeds beter klimmen.quote:Op donderdag 14 mei 2009 13:30 schreef wimderon het volgende:
Petacchi zie ik er ook wel aan blijven hangen, die klimt zo met de beste 40/50 omhoog. En bij Katusha zal het wel voor Pozzato zijn denk ik, zeker met deze aankomst zal die wel mogelijkheden zien.
Daar is hij tijdens een goede zag zeker toe in staat.quote:Op donderdag 14 mei 2009 14:42 schreef El_Bassie het volgende:
[..]
Beste 40/50 gaat Petacchi zeker niet lukken, al gaat hij wel steeds beter klimmen.
Het is belachelijk snel gegaan:quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:13 schreef wimderon het volgende:
Verschil nog maar een minuut of 4 trouwens, die gaan het normaalgesproken niet halen dus.
Het peleton pakt tussen 14:42 en 15:07 ruim vierenhalve minuut terugquote:Op donderdag 14 mei 2009 15:17 schreef TheArt het volgende:
[..]
Het is belachelijk snel gegaan:
14.24: 8'24"
14.42: 9'38"
14.46: 7'25"
14.50: 5'45"
15.07: 4'54"
Hij krijgt alleen niemand mee. Dus moet hij zorgen dat hij voor de top bij die andere twee geraakt, en dan maakt hij een aardige kans.quote:
Ze zijn net van de berg af. En ze dalen vandaag alleen nog maar af en de laatste 15 km vlak.quote:Op donderdag 14 mei 2009 15:56 schreef richbitch het volgende:
Is er ook een live kaartje? Waar je dus kunt zien op welke berg ze zitten?
Als het peloton panache gaat, wel.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:02 schreef TheArt het volgende:
Straks gaat het nog een sprint worden ook.
Mijn schatting was dus schromelijk overdreven.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:16 schreef Felagund het volgende:
Kiryienka komt terug. Dadelijk gaat hij nog winnen.
Ze hebben maar 1"52, dus ik denk dat je gelijk hebt. Het is heel snel gegaan en dat in een afdaling, de rest is alleen maar vlak, dan verliezen ze in principe nog meer.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:18 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Mijn schatting was dus schromelijk overdreven.
Het is dus gebroken. Ben benieuwd wie er heeft lopen slapenquote:Op donderdag 14 mei 2009 16:07 schreef Sautor het volgende:
Wat een lint joh... Klassementsrenners moet nog oppassen dat het niet breekt en dat ze achterstand oplopen.
Lövkvist, Basso, Leipheimer, Di Luca en Menchov heb ik sowieso gezien.quote:Op donderdag 14 mei 2009 16:22 schreef Sautor het volgende:
[..]
Het is dus gebroken. Ben benieuwd wie er heeft lopen slapen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |