Hij vond het heel leuk. Hij keek alleen zo serieus. Misschien door al die dieren die hij nog nooit had gezien.quote:Op zondag 17 mei 2009 17:09 schreef Noli. het volgende:Sten vond het ook wel leuk of niet?
quote:Op zondag 17 mei 2009 21:23 schreef cattie het volgende:
Oeke, je bent zo lekker een stash aan het maken, wil je geen Didymos Nino erbij?Prima doek in mooie kleuren, maat 4.
Ik zie je foto's nietquote:Op zondag 17 mei 2009 21:29 schreef Deepfreeze het volgende:
Zo, nog even foto'tjes van Chris en mij showen.. Onze 1e mei-tai ervaring ging lekker. geknoopt in een rucksack.
Dit was de 2e keer knopen, de 1e keer zat hij hoger. Toen zaten de schouderbanden wat raar. Maar met "laag" knopen had ik weer ruzie met de doek tegen mijn heupen.. Maar dat zal wel een kwestie van oefenen en eelt-kweken zijn![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.http://elinhuijboom.punt.nl/
wanna rub mah puppeh?!
Ja! Wat leuk om jullie eens te zien. En wat zit Chris er lekker bij!quote:
quote:Op zondag 17 mei 2009 21:55 schreef Reinhilde het volgende:
Koot, nixxx wil je shorty wel hebben.
'25 euro is geen geld voor een dochter'
de opbrengst gaat wel bijdragen aan een Julie iddquote:Op zondag 17 mei 2009 21:58 schreef oeke het volgende:
@Deepfreeze: Mooi! Ziet er (ondanks grote leuke jongeman) heel comfortabel uit. En wat fijn dat Chris meteen nog een keertje wilde gaan wandelen.![]()
Dakota, die shortie ziet er toch gezellig uit met Elin erin. Moet ie weg vanwege je nieuwe liefde Julie? dat was toch Julie, die paars bruin roze doek?
quote:Op zondag 17 mei 2009 21:59 schreef Reinhilde het volgende:
Nixxx twijfelt. Als Elin en Thomas broer&zus worden kunnen ze niet meer trouwen.
quote:Op zondag 17 mei 2009 22:29 schreef Reinhilde het volgende:
[..]
Ahhh Koot![]()
Nixxx zegt dat jij dan ook wel hier mag komen wonen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |