Nee, dat ga ik wel redden vandaagquote:Op vrijdag 15 mei 2009 14:16 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Mogguh, tong. Is vandaag de grote dag? Of blijft de teller steken op 349.999?
Hee heb jij mij gezocht op Hyvesquote:
Twan lijkt me ook een heel lief kereltjequote:Op vrijdag 15 mei 2009 15:14 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Hee heb jij mij gezocht op Hyves![]()
Is ook niet zo moeilijk.. Mooie hyves heb ik hè?
![]()
Nee, je bent te makkelijk te vinden voor de Fok!kers hierquote:Heb je me uitgenodigd??
Ik niet, en toch wil je mijn uitnodiging niet accepteren. Ik ben diep gekwetst.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 15:20 schreef Scrutinizer het volgende:
Nee, je bent te makkelijk te vinden voor de Fok!kers hier
Jij hebt helemaal geen hyves-pagina, zei je onlangs.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 15:28 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ik niet, en toch wil je mijn uitnodiging niet accepteren. Ik ben diep gekwetst.
Heb je wel hyves dan? Pm me je site maar, kijk ik af en toe icognito....quote:Op vrijdag 15 mei 2009 15:20 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Twan lijkt me ook een heel lief kereltje![]()
[..]
Nee, je bent te makkelijk te vinden voor de Fok!kers hier
Ik kan je krabbels wel lezen hoor. De laatste is van gisteren, van Annet. Ik stuur je wel een bericht op Hyves, die kan alleen jij lezen.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 15:36 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Heb je wel hyves dan? Pm me je site maar, kijk ik af en toe icognito....En als je je berichten hebt afgeschermd, kan ik wel gewoon een krabbeltje sturen. Mijn krabbels zijn ook niet te lezen voor niet-vrienden.
Ow werkelijk?? Ow dat ga ik dan nog even blokkeren als ik vanavond thuis ben. En idd van Annet..quote:Op vrijdag 15 mei 2009 15:43 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Ik kan je krabbels wel lezen hoor. De laatste is van gisteren, van Annet. Ik stuur je wel een bericht op Hyves, die kan alleen jij lezen.
quote:Op vrijdag 15 mei 2009 15:46 schreef Diaan73 het volgende:
DIe van Peaceman is wat moeilijker te vinden... zegt hij.
Gefopt.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 15:30 schreef Scrutinizer het volgende:
Jij hebt helemaal geen hyves-pagina, zei je onlangs.
Het is een manier om contact te houden met mensen die je niet regelmatig meer spreekt.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 15:55 schreef tong80 het volgende:
Ik heb niks met Hyves wat is de lol er van ?
Je hebt hem zeker al gespot? Mensen vinden hem vaak via mij... maar hemzelf wordt wel wat lastiger.quote:
Ja dat is inderdaad ook zo.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 15:58 schreef Scrutinizer het volgende:
[..]
Het is een manier om contact te houden met mensen die je niet regelmatig meer spreekt.
Is fok toch leukerquote:
Nee, ik heb gewoon geen Hyves.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 16:00 schreef Scrutinizer het volgende:
Je hebt wel hyves maar nog geen vriendjes? Ach, gossie
Je bent al mn vrienden langsgegaan zekerquote:
Maar je hebt het nooit over vriendjesquote:
Ik heb een virus kan niet6 op MSN kan niet op uitzendinggemist etcquote:Op vrijdag 15 mei 2009 16:17 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Je bent al mn vrienden langsgegaan zekerMn ex en zijn vriendin staan ook bij mijn vrienden... zoekplaatje
Ben benieuwd of je hem eruit kunt vissen.
Tong we hebben al heel lang niet meer MSNen gedaan
Ik heb Peaceman ook gevonden.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 16:17 schreef Diaan73 het volgende:
Je bent al mn vrienden langsgegaan zekerMn ex en zijn vriendin staan ook bij mijn vrienden... zoekplaatje
Ben benieuwd of je hem eruit kunt vissen.
Ja, want ik heb toch geen Hyves.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |