zo moet je dat helemaal niet zien, hij zat daarvoor bij AZ, en deed een stapje terug om daarna weer omhoog te gaan.quote:Op maandag 11 mei 2009 12:35 schreef HAFC-Nijverdal het volgende:
Overtoom heeft zich goed ontwikkeld, de laatste weken heeft hij het best aardig gedaan. Het is best een goede aankoop geweest, zo transfervrij overgenomen van de amateurs.
Hij brak niet door bij AZ, wel goed gezien van Heracles door hem bij de amateurs te blijven volgen. Dat stapje terug hoeft niet vrijwillig te zijn, als er geen interesse is dan zit er verder weinig op.quote:Op donderdag 14 mei 2009 23:23 schreef Incolumis het volgende:
[..]
zo moet je dat helemaal niet zien, hij zat daarvoor bij AZ, en deed een stapje terug om daarna weer omhoog te gaan.
Heerkes heeft gezegd dat er naar 4 posities wordt gekeken, ikzelf denk dat het gaat om de genoemde posities gezien de selectie die er tot nu toe staat voor volgend seizoen.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 15:27 schreef Damzkieee het volgende:
Oh ik meende uit je post op te maken dat dit in de media was verschenen, maar is je eigen interpretatie?
Ben het er wel mee eens hoor.
Niks mis met Duitsers. Elk jaar wordt er weer gesproken over spelers van HSV, maar dat is blijkbaar toch lastig.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 15:34 schreef Blawh het volgende:
Ze zijn wel veel in Duitsland bezig trouwens.Misschien zit er ook nog wel wat in de beloften van HSV, Nico-Jan zal daar vast ook nog wel connecties hebben.
Paczuska was niet de vervanger van Looms, Looms had het afgelopen halfjaar geen enkele concurrentie. Daar moet snel wat aan veranderen! Niet dat de linksbackpositie voor het basisteam de prioriteit heeft, maar er moet daar wel zeker een speler bijkomen. Ik denk dat ze daar ook mee bezig zijn.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 15:34 schreef Damzkieee het volgende:
Laten ze alsjeblieft iemand halen die een VERVANGER is van Looms, en niet een stand-in, zoals Paczuska was
Zeker niks mis mee, qua mentaliteit meestal wel uit het goede hout gesneden.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 15:39 schreef HAFC-Nijverdal het volgende:
[..]
Niks mis met Duitsers. Elk jaar wordt er weer gesproken over spelers van HSV, maar dat is blijkbaar toch lastig.
Held, Ruudje Broodquote:Op vrijdag 15 mei 2009 15:43 schreef HAFC-Nijverdal het volgende:
Snoyl is zeker een speler die de concurrentie met Looms aan kan gaan, daarnaast is hij ook een speler die op het middenveld kan voetballen. Een ideale speler voor ons, maar of hij weer/nog steeds op het lijstje staat... Het lijkt me wel.
Als je het toch over RKC hebt, Ruudje Brood is de koploper in het VI-klassement van trainers uit de JL!
Ik neem die cijfers nooit serieus om eerlijk te zijn, net zoals ik Brood als trainer niet serieus kan nemen. Sympathieke vent, drol van een trainer.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 15:43 schreef HAFC-Nijverdal het volgende:
Als je het toch over RKC hebt, Ruudje Brood is de koploper in het VI-klassement van trainers uit de JL!
Ach, Brood heeft het niet veel slechter gedaan dan Heerkes.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 15:45 schreef Blawh het volgende:
[..]
Ik neem die cijfers nooit serieus om eerlijk te zijn, net zoals ik Brood als trainer niet serieus kan nemen. Sympathieke vent, drol van een trainer.
quote:Op vrijdag 15 mei 2009 15:47 schreef HAFC-Nijverdal het volgende:
[..]
Ach, Brood heeft het niet veel slechter gedaan dan Heerkes.
Kijk de punten er maar op na, voor een goede vergelijking moet je de selecties ook maar eens bekijken.quote:
Ja, maar kijk ook eens verder dan dat.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 15:50 schreef HAFC-Nijverdal het volgende:
[..]
Kijk de punten er maar op na, voor een goede vergelijking moet je de selecties ook maar eens bekijken.
Slecht nieuws...quote:Zomer Pieckenhagen in teken van revalideren
Voor Martin Pieckenhagen staat de zomerstop in het teken van revalidatie. De Duitse doelman van Heracles Almelo onderging deze week een scan aan zijn knie, die uitwees dat de buitenmeniscus beschadigd is. Volgens TC/Tubantia verschijnt Pieckenhagen spoedig onder het mes. De ervaren doelman speelde zich onlangs veilig met Heracles en vond hierna de tijd om zich te laten onderzoeken aan een pijnlijke knie. De artsen meenden dat het goed was als Pieckenhagen zich zou laten helpen. De Duitser heeft daarmee ingestemd en zal na de ingreep vijf weken de tijd nodig hebben om te herstellen. Bij de aanvang van de voorbereiding zal hij vrijwel zeker direct kunnen aansluiten bij de groep.
Heracles maakte donderdagavond overigens op overtuigende wijze een einde aan het seizoen. De ploeg van Gert Heerkes oefende tegen een selectie van voetballers uit Hellendoorn en won met 12-1. Het duel vormde het afscheid van de spelers Marnix Smit, Ricky van den Bergh, Serdar Gökkaya, Lukas Bajer en Remon de Vries. Doelpunten kwamen op naam van Everton (3) Serdar Gökkaya (3), Jussi Hakola (2), Darl Douglas (2), Bas Dost (2), Van den Bergh en Vojtech Schulmeister.
Laatste 8 weken ofzo ja, maar daarvoor? Er werd in eerste instantie niet voor niets gekozen om zijn contract niet te verlengen. Pas toen hij door blessures/ schorsingen een kans kreeg mocht hij blijven staan, op basis van die laatste goede wedstrijden heeft hij alsnog een nieuw contract gekregen.quote:Op vrijdag 15 mei 2009 16:02 schreef HAFC-Nijverdal het volgende:
Wuytens kreeg juist een basisplaats onder Ruud,
Terecht of niet, hoe Brood met hem omging was onmenselijk.quote:Bosnars vertrek was terecht
Sota had het moeilijk ja. Maar in plaats van steun kon hij rekenen op een structureel scheldkanon uit de mond van Brood.quote:Sota had het vooral moeilijk met zichzelf
Het gaat om de manier waarop Brood met spelers omging.quote:en Reekers had geen basisplaats meer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |