We willen dat ook echt om hoge ogen te gooien, he?quote:
Idd, ridicuul.quote:Op zondag 10 mei 2009 16:28 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Ik denk niet dat we Hofland nou zullen zien deze play-offs. Die zal wel drie wedstrijden krijgen omdat een paar bobo's in Zeist bepalen dat je geen armen mag gebruiken bij koppen. Dan kom je verdomme niet van de grond.![]()
feyenoord moet wel eerst 2 of 3 voorrondes overleven voordat ze uberhaupt er financieel wat aan hebbenquote:Op zondag 10 mei 2009 16:30 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
We willen dat ook echt om hoge ogen te gooien, he?![]()
Dat gaat voor de meesten denk ik gewoon om het financiele plaatje hoor. Weer een paar ton erbij, kunnen we gebruiken. Dat we alles verliezen is bijzaak.
Laatste 6 weds 8 goals ofzo?quote:Op zondag 10 mei 2009 16:33 schreef TC03 het volgende:
Wel nog 16 doelpunten voor Makaay, best redelijk.
True, maar dan nog, hij is nog wel degelijk van waarde, ondanks mijn bedenkingen de eerste seizoenshelft.quote:Op zondag 10 mei 2009 16:35 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Laatste 6 weds 8 goals ofzo?Dan tikt het wel snel aan.
Hij verdient er anders wel een penalty mee.quote:Op zondag 10 mei 2009 16:28 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
Ik denk niet dat we Hofland nou zullen zien deze play-offs. Die zal wel drie wedstrijden krijgen omdat een paar bobo's in Zeist bepalen dat je geen armen mag gebruiken bij koppen. Dan kom je verdomme niet van de grond.![]()
Wat zegt ie?quote:Op zondag 10 mei 2009 16:46 schreef Palmboom313 het volgende:
Kalezic slaat wel de spijker op zijn kop over Feyenoord zeg![]()
je doet je naam eer aanquote:Op zondag 10 mei 2009 18:07 schreef Irritatie100 het volgende:
We speelden niet super, maar Roda was echt slecht zeg.. Ik vond dat er best hard geknokt is verder, zelfs met 9 man waren we nog de betere ploeg.. Maar ja, die Blomwtf was ie mee bezig?!
Volgens mij was het dus totaal geen penalty bij Tiendalli, hij houdt gewoon z'n lichaam tussen man en bal, iets wat miljarden keren per wedstrijd gebeurt... (neemt trouwens niet weg dat Timmer moet komen, maar ja..).
Vier.quote:Op zondag 10 mei 2009 17:47 schreef sitting_elfling het volgende:
Hoeveel assists heeft makaay in de competitie eigenlijk gemaakt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |