In drukke periodes gebeurd dat alquote:Op woensdag 3 juni 2009 00:21 schreef BabyLovable het volgende:
[..]
Op Curacao zag ik ook een handig systeem. Ze staan met zn 2en aan de kassa. Terwijl de een dingen aanslaat, begint de ander met het verzamelen van je bestelling.... Gaat veel sneller dan als ze apart werken!!
Vind hem niet erg spannend, lijkt ook erg op de cbo verder.quote:Op dinsdag 2 juni 2009 23:40 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
En is die Londen Bacon een beetje te eten Yannick/Battlefan?
En als het heel erg rustig is (zoals bij ons vanavond) dan wil je ook de andere nog wel eens helpen als die geen klant heeftquote:Op woensdag 3 juni 2009 00:29 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
In drukke periodes gebeurd dat al
EDIT: dus dubbel
Is een McDonalds blog niks voor jou?quote:Op woensdag 3 juni 2009 00:27 schreef Yannick567 het volgende:
[..]
Dat kan bij mcdonald's ook maar dan niet met 1 kassa
Op feestdagen en drukke dagen is dat bij ons ook zo. Eentje rekent alleen maar af en neemt alleen maar de bestelling op, de ander is een runner (= verzamelen van de bestelling)
quote:Op donderdag 4 juni 2009 15:37 schreef Yannick567 het volgende:
we waren er toch bijna een uur mee bezig, ik heb gelijk de hele koeling maar schoongemaakt
Vaak herhalen ze dergelijke aanbiedingen (zoals met de wintersportweken) en beginnen ze na de aktie-periode weer vooraan.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 13:11 schreef Bartjebart het volgende:
Als je op McDonalds.nl of in de OP kijkt zie je dat elke burger 2 weken lang aan een gesloten verkocht wordt. Waarschijnlijk dus niet. MIsschien volgend jaar weer?
Bij de wintersportweken had je qua weekindeling de volgende verdeling; A - B - C - A - B - C.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 13:38 schreef D. het volgende:
[..]
Vaak herhalen ze dergelijke aanbiedingen (zoals met de wintersportweken) en beginnen ze na de aktie-periode weer vooraan.
Die ABCABC methode bedoelde ik ja. Ik hoop wel dat het nu dan AABBCCAABBCC wordt.quote:Op vrijdag 5 juni 2009 15:09 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Bij de wintersportweken had je qua weekindeling de volgende verdeling; A - B - C - A - B - C.
Dus burger A 1 week, dan B, C en daarna weer een week burger A...
Nu is de indeling A - A - B - B - C - C.
Of bedoel je wat anders?
quote:Op vrijdag 5 juni 2009 18:04 schreef D. het volgende:
[..]
Die ABCABC methode bedoelde ik ja. Ik hoop wel dat het nu dan AABBCCAABBCC wordt.
Was weer eens wat anders dan het gewone aanbod
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |