dat is wel heel erg vet...wel duur..quote:
En 15 april in Paradisoquote:Op vrijdag 4 februari 2011 11:08 schreef SKa_BoSS het volgende:
17 April: Alborosie in Club Petrol! http://www.petrolclub.be/agenda/alborosie
De Petrol verschilt wat dat betreft nogal... Ik stond vorig jaar bij Eek-A-Mouse in een stijf uitverkochte zaal... En een paar maanden later bij Israel Vibration, waar de zaal nog niet eens half vol was. Geeft niet overigens! Heb je meer ruimte om te dansen!quote:Op maandag 14 februari 2011 16:22 schreef Mayadevi het volgende:
Oja:
Ik zie op internet regelmatig dat er in Antwerpen reggae-feesten worden gehouden. Vroeg me af of hier mensen zijn die er wel eens zijn geweest/ daar wel eens naar toe gaan. Of het de moeite waard is om een eind voor te rijden, of dat het bij aankomst dan van die feesten blijken waar je als "vreemdeling" tussen een vaste vriendenclub komt ofzoiets, of erger. (Ben ooit na een lange autorit eens eregens beland waar het enige wat ook iets op reggae leek 2 rasta-wannabees waren die de halve avond stomdronken in een hoek lagen.) Ik zoek gewoon meer reggae-adresjes om lekker los te gaan
Het duurde vorige week in Paradiso ook wel even tot de zaal een beetje gevuld was. Uiteindelijk was het redelijk gevuld, balkons waren gesloten. Goede show, beetje mat publiek.quote:Op maandag 14 februari 2011 16:12 schreef Mayadevi het volgende:
Vorig jaar was Lee Perry in 013. Ik was echt stomverbaasd dat er bijna niemand was, kreeg er bijna een soort plaatsvervangend schuldgevoel van. Volgens mij was de zaal nog niet voor een kwart gevuld. En dat voor zo'n legendarisch persoon. Show vond ik wel goed.... Die mensen wisten gewoon niet wat ze misten
Da's met Toots & The Maytals precies hetzelfdequote:Op maandag 14 februari 2011 23:51 schreef Mirel het volgende:
Dat was vorig jaar bij Max Romeo ook. Op een gegeven moment werd het wel vol en ging iedereen aardig los, had ook niet gedacht dat reggae zo hard kon klinken en de tempo was gaaf. Die man is ook geweldig, 66 jaar en hij sprong en danste op het hele podium
Funky Kingstonquote:
Queen Ifrica?quote:Op dinsdag 15 februari 2011 21:37 schreef Mirel het volgende:
zijn er eigenlijk jonge roots reggae zangers? Zelfs als ze al dancehall maken klinkt het totaal anders dan die van vroeger.
Ja, haha, dat is inderdaad wel weer een groot voordeelquote:Op maandag 14 februari 2011 16:48 schreef SKa_BoSS het volgende:
[..]
Heb je meer ruimte om te dansen!
Mooi is dat hè, ging vroeger vaak naar Nighttown in Rotterdam en daar werd in de kleine zaal vaak Drum & Bass gedraaid. Ging daar vaak effe zitten om een blowtje roken, en daar dansten mensen ook op verschillende manieren.quote:Op zaterdag 19 februari 2011 09:10 schreef Mayadevi het volgende:
Vind ik trouwens ook een grappig gegeven aan reggae: Dat mensen er ook verschillend op dansen en dat dat lekker ook he-le-maal geen moer uitmaaktHoofdschudders, knieknikkers, zwier- en zwaaifans en springliefhebbers united
Line-up ziet er goed uit!quote:Op vrijdag 11 maart 2011 09:34 schreef Luni het volgende:
Het Rotterdam Reggae Festival:
http://www.reggaeville.co(...)/festivalLineup.html
Ben niet echt kapot van de line up, mij teveel Dancehallquote:Op vrijdag 11 maart 2011 15:35 schreef Johnny_Berra het volgende:
[..]
Line-up ziet er goed uit!
Tof ook om weer een nieuw reggae-festival te hebben in Nederland.
Klinkt niet slecht.quote:Op donderdag 17 maart 2011 22:26 schreef BobbyJames het volgende:
Mishka is hier nog niet genoemd, volgens mij.
Misschien net iets te veel van echte reggae af, maar wel heerlijke muziek wat mij betreft.
Ben er 1 keer geweest beste reggae festival van de wereld, helaas moet ik dit jaar overslaan.quote:Op vrijdag 18 maart 2011 09:26 schreef Maeksy het volgende:
Ik sta de laatste paar maanden op met www.dubradio.at en ga er mee naar bed.
Muziek zoals muziek bedoeld is.
Zijn er mensen die dit jaar ook naar Summerjam gaan?
Best dikke line-up wel!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |