Hee bedankt! Ik zal eerst eens proberen te huren, kijken of ik het wat vind, dan zie ik dan wel of ik er 1 aanschaf (grote kans van wel).quote:Op zondag 30 augustus 2009 17:56 schreef Jore het volgende:
Je kan gewoon nog beginnen met kolven hoor Zweefvliegje, het is eigenlijk een kwestie van een tsr krijgen en dan de borst leegpompen als het ware. Het voelt niet hetzelde als voeden, ik vind voeden fijner. (duh) maar kolven vind ik niet vervelend. Volgens mij kan je bij een thuiszorgwinkel een kolf huren en ook bij vosmedisch. Over die laatste constructie heb ik een aantal goede verhalen gelezen en er zitten hier een aantal tevreden gebruiksters van de daar aangeboden kolf.
Ik heb de kolf van Pinq overgenomenquote:Op vrijdag 4 september 2009 12:50 schreef Nijna het volgende:
Heb jij een wonderkolf Huup, of heb je gewoon makkelijk afkolfbare melk
Je kunt de onderdelen inderdaad in een magnetron sterilisator doenquote:Op vrijdag 4 september 2009 14:39 schreef miss_sly het volgende:
Van de PISA kun je de onderdelen dan steriliseren in een magnetron sterilisator?
En zo ja, ik heb hier zo'n ding geleend van mijn schoonzusje. Het is er een van de HEMA, maar zonder handleiding. Op internet vind ik dat er gezegd wordt dat er 100 ml in moet en dan 5 minuten op 500 watt en dan 2 minuten nog laten staan. Iemand die dat kan bevestigen?
De rest van de site had ik al bekeken, ik lees er vrij veel, maar in mijn euforie om de gekolfde melk gewoon niet op het idee gekomen daar te kijkenquote:Op woensdag 9 september 2009 15:24 schreef krijtlijk het volgende:
hier kun je best veel info vinden over het bewaren en verwarmen van de melk, de rest van de site is ook wel de moeite waard om te bekijken.
quote:Op donderdag 10 september 2009 20:30 schreef Nijna het volgende:
Cattie, misschien is dat wel een beter idee, opbrengst vanmorgen was lang niet genoeg voor een voeding en die kolf lekt lucht volgens mij.
Iemand ervaring met de handkolf van Ameda? Ik heb het ding nog geen 10 keer gebruikt en het lijkt of hij lekt. Hij kraakt en doet en ik verwacht dat het ding elk moment uit elkaar valt. Wat een onding zeg, ben serieus in overweging of ik er een van Avent zal aanschaffen...
Even contact opnemen met de leverancierquote:Op vrijdag 11 september 2009 03:44 schreef Nijna het volgende:
alle onderdeken gebruikt, hij lijkt te lekken bovenop. Langs het rubbertje wat opgetrokken wordt als je knijpt zeg maar, geen idee hoe ik t anders moet uitleggen...
Yep. Zo lang je het maar bij elkaar gooit als het dezelfde temperatuur heeft.quote:Op donderdag 17 september 2009 22:01 schreef Nijna het volgende:
Vanmiddag gekolft 60cc, maar ik heb nog wat meer nodig dus wil morgenochtend nog een keer kolven.
Die 60cc staat in de koelkast, kan ik nou als ik morgenochtend kolf en dat koel, het bij elkaar gieten om het dan 's avonds te geven?
We gaan uit eten en ik vermoed dat juffie juist dan wil drinken dus even voor de zekerheid...
(ook in t bv-topic gevraagd)
ontdooide melk kan je na het verwarmen 1 uur lang bewaren.quote:Op zondag 20 september 2009 00:09 schreef miss_sly het volgende:
En dan nog een vraagje van mij: stel dat ik 180 cc in een bekertje ingevroren heb en dit bekertje ontdooi in de koelkast voor gebruik. Dan kan ik dat best in meerdere kleine beetjes overgieten in een flesje om te worden gedronken, toch? En als ik bij 60 cc in een flesje overgiet, maar ze drinkt daar maar de helft van op, kan ik de andere helft dan op kamertemperatuur nog even laten staan (uurtje of 2) om de rest te geven, of moet het dan echt weggegoord worden?
Ik had je post al gezien, kon hem alleen niet vinden in de V&A topic. Hoe lang heb jij hem gebruikt? Anders moeten wij idd maar op pm verder gaan.quote:Op vrijdag 25 september 2009 17:31 schreef Jore het volgende:
Ik heb er nog wel een te koop, ik kan helemaal niets met de PISA. PM maar als je interesse hebt, hij is zo goed als nieuw. En goedkoper dan een nieuwe uiteraard![]()
Ik had gelezen, dat het om invriezen ging. Maar dacht ik zeg even dat je het nog mocht geven. Wist niet dat je dat al wist.quote:Op donderdag 1 oktober 2009 12:33 schreef Nijna het volgende:
Tinuviel, het ging om invriezen, ik wist idd dat je het een aantal dagen in de koelkast kan bewaren. Maar je moet het dus binnen 24 uur invriezen.
quote:Op zondag 20 september 2009 18:48 schreef cattie het volgende:
Van af en toe kolven gaat je productie niet omhoog. Van elke dag naast de voedingen ook blijven kolven wel.
quote:Op donderdag 1 oktober 2009 12:55 schreef Tinuviel het volgende:
[..]
Ik had gelezen, dat het om invriezen ging. Maar dacht ik zeg even dat je het nog mocht geven. Wist niet dat je dat al wist.
Wel als dat binnen 24 uur valt. Bijvoorbeeld op dag 1 om 14:00 uur kolven en in de koelkast, de volgende dag om 10:00 uur, ook in de koelkast (zelfde temperatuur) en rond 14:00 uur invriezen.quote:Op donderdag 1 oktober 2009 18:22 schreef miss_sly het volgende:
dus je kunt niet twee dagen verzamelen in de koelkast, bij elkaar gooien en dat invriezen?
Mja, dat weet ik dus niet meer.quote:Op donderdag 1 oktober 2009 19:27 schreef Jore het volgende:
[..]
Wel als dat binnen 24 uur valt. Bijvoorbeeld op dag 1 om 14:00 uur kolven en in de koelkast, de volgende dag om 10:00 uur, ook in de koelkast (zelfde temperatuur) en rond 14:00 uur invriezen.
ja? gekker dan dat zal het niet zijn. en het is niet dat ik per keer zoveel kolf dat ik deze potjes zonder pijn weggooi...quote:Op donderdag 1 oktober 2009 20:10 schreef p_iglet het volgende:
Miss sly, niet te panisch hoor, dat komt echt niet op een paar uurtjes...
Ik zou bv van dag 1, ingevroren op de avond van dag 2 echt nog prima durven geven.
voglens mij kan je direct daarna wel weer aanleggen, toch?quote:Op zondag 11 oktober 2009 12:06 schreef miss_sly het volgende:
gisteren was geen succesik denk dat ze nog geen 10 cc gedronken heeft.
toen schaap het probeerde was het drama: huilen en kokhalzen. toen heb ik het even geprobeerd, maar drinken wilde ze niet. wel werd ze stil en heeft ze wat gespeeld met de speen in de mond. ook belangrijk, lijkt me?
vandaag een nieuwe poging.
mag ik haar wrl meteen aanleggen als ze klaar is met drinken/spelen of is het verstandiger om dan even te wachten?
de ikea heeft een kolf/voed ruimte, en anders een prima Ehbo ruimte waar je kunt kolven.quote:Op vrijdag 9 oktober 2009 16:49 schreef oeke het volgende:
Ehm, een rare vraag, maar ik ben weer een beetje begonnen met werken.
Nou is een onderdeel van mijn werk shoppen, en dat moet ik binnenkort gaan doen. Een hele dag op de woonboulevard doorbrengen. Helaas zonder kind want het kost me behoorlijk wat concentratie.![]()
Maar nou weet ik echt niet waar ik moet kolven. Op de toilet van de Ikea?
Zijn er hier misschien ervaringsdeskundigen met tips hiervoor. Of kan ik mijn dag beter halveren.
Ik heb hier vantevoren helemaal niet over nagedacht en nu is het zover en weet ik echt niet hoe ik dat moet aanpakken.
Cattie het was zeker een voor het weekend dip. Volgende week gaat het vast weer beter. 200cc in een kolfbuurt. Dat zijn aantallen waar ik alleen maar van kan dromenquote:Op donderdag 15 oktober 2009 16:56 schreef cattie het volgende:
Meeeh, vanochtend ging het kolven normaal, 200 ml. En vanmiddag 40 ml!Geen tsr, een paar straaltjes en afgelopen. Kan iemand mij even moed in praten? Dat het vast eenmalig is, dat ik me te druk over heb gemaakt, dat ik gewoon moet ontspannen, weet ik veel, maar in ieder geval dat ik volgende week weer normaal kan kolven?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |