je gebruikt vaak engelse termen in je teksten, viel me ook al op in je dagboekenquote:Op woensdag 6 mei 2009 22:23 schreef Bunker-Renate het volgende:
[..]
nee ben gewoon uit de Hollandsche klei getrokken
quote:Op woensdag 6 mei 2009 22:25 schreef Laysa het volgende:
[..]
niemand jou ooit verteld hoe je echt kinderen maakt
Leg eens uit hoe dat werkt?quote:Op woensdag 6 mei 2009 22:25 schreef Laysa het volgende:
[..]
niemand jou ooit verteld hoe je echt kinderen maakt
Jee dat schommelt ook elk uur zeg, toen ik vanavond nog, voordat Jeroen zijn hoofd heeft kaal geschoren, had gestemd stond hij nog 4quote:Op woensdag 6 mei 2009 22:14 schreef Leandra het volgende:
[..]
Mwah, op dit moment staat Amber op de 3de plaats en is er een verschil tussen Jeroen op de 5de en Peter op de 6de plaats van maar 8 stemmen.
Ik weet niet of er weer een "we gaan het bewonertje dat weg wil treiteren door haar omhoog te stemmen" verhaal gaande is, maar met een stemming die nog tot zaterdag duurt kan er nog van alles gebeuren lijkt me.
Hij is ook een halve meter kleiner dan Pimquote:Op woensdag 6 mei 2009 22:28 schreef Chanel5 het volgende:
De armen van Peter hangen ook wel erg laag op die pic van van Rinsum
er komt nu voor de laatste keer fanmail erin, hierna alleen nog maar per poll bepaald door julliequote:
Van foute fora als NL/GP, pleasequote:
Vanmiddag dachten ze dat het 2 uur was en het was iets over 5quote:Op woensdag 6 mei 2009 22:28 schreef NrTH het volgende:
20:00 / 20:30 , ze zitten er al goed naast ^^
ben hem nog ff aan het oppoetsenquote:Op woensdag 6 mei 2009 22:23 schreef kreeftje747 het volgende:
zie je nog meer spannende dingen in je bolletje?? hihi
het werkt weer...quote:Op woensdag 6 mei 2009 22:29 schreef markvanrinsum het volgende:
er is geen vuur meer
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |