Uiteraard, het makkelijkste is deze even naar sport@fok.nl te mailen.quote:Op zondag 31 mei 2009 19:46 schreef mug89 het volgende:
Ineresse in fotos van de Pinksterraces? ben gister geweest en waarschijnlijk morgen ook nog..
Makkelijkste is dat gewoon morgen te doenquote:Op zondag 31 mei 2009 19:48 schreef mug89 het volgende:
ok danen willen jullie dan alles in 1x of dag voor dag?
ik moet ze namelijk nog selecteren maar anders doe ik het misschien vanavond nog en anders morgen de hele rits in 1x
Tippie: een Wie, Wat, Waar en Wanneer kan handig zijn.quote:Op maandag 1 juni 2009 20:24 schreef Xilantof het volgende:
Mensen die het leuk lijken om op het Indian Summer festival te fotografen kunnen mij even PM'en
Morgen gaan we de officiele accreditatie aanvraag de deur uit doen.
Gaarne volledige naam opgeven, e-mail en telefoonnummer. De gene die ook op de accreditatie vermeld zullen staan krijgen ook bericht dan.
True, in mijn vlotheid vergat ik even dat die info inderdaad wenselijk is.quote:Op maandag 1 juni 2009 20:34 schreef RonaldV het volgende:
[..]
Tippie: een Wie, Wat, Waar en Wanneer kan handig zijn.
ff voor de duidelijkheid Racketlon = badminthon voor de gewone nederlanderquote:Op dinsdag 2 juni 2009 05:26 schreef Xilantof het volgende:
Is er iemand die het leuk lijkt om de Dutch Open Racketlon te verslaan?
Dit zal eind juli plaatsvinden.
Voor meer info zie:
http://www.racketlon.nl/dutchopen/
Ik heb alleen niet van elke race fotos omdat ik met een team mee was en daar dus af en toe verplichtingen had (uitrijking bijv) dus er missen wel een paar klasses volgens mij, maar dat zien jullie vanzelfquote:Op zondag 31 mei 2009 20:37 schreef Peterselieman het volgende:
Klinkt goed. Daar is wel een mooi verslag van te maken
Rackleton is onder andere badminton. Het is een soort vierkamp met badminton, squash, tafeltennis en tennis. Ik heb 2 van de vier sporten gedaan, maar kan helaas op de dag niet.quote:Op dinsdag 2 juni 2009 07:12 schreef -Robbedoes- het volgende:
[..]
ff voor de duidelijkheid Racketlon = badminthon voor de gewone nederlander![]()
Wordt dus gedaan in een sporthal waar over het algemeen de verlichting niet optimaal is.
Voor die gene die dit willen doen is het wel aan te bevelen een lichtsterke telelens te hebben.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |