De motor van Alex is al 2 keer gemaakt, die doet het nu dis wel goed.quote:Op woensdag 6 mei 2009 22:51 schreef maok het volgende:
[..]
Kijk jij snapt het![]()
[..]
Voor mijn autoof doet die van Alex ook al raar?
Je weet het maar nooit met die Russische hupsafladder.quote:Op woensdag 6 mei 2009 22:57 schreef 2cv het volgende:
[..]
De motor van Alex is al 2 keer gemaakt, die doet het nu dis wel goed.
Efficiënt toch juist.quote:Op woensdag 6 mei 2009 23:36 schreef MaxMark het volgende:
Nog meer mensen die enigzins teleurgesteld zijn na het zien van dit filmpje?
Waarom niet, iedereen vertelt hier gewoon waar ze werken. 't Is natuurlijk wel raar als je gaat zeggen "Eet hier!"quote:Op donderdag 7 mei 2009 00:02 schreef kloonvanwelkominspace het volgende:
mag ik hier reclame maken voor het restaurant waar ik werk?
Leef je uit.quote:Op donderdag 7 mei 2009 00:02 schreef kloonvanwelkominspace het volgende:
mag ik hier reclame maken voor het restaurant waar ik werk?
Als ik dan bediend word door een ober met een tatoeage op zijn middelvinger lach ik je uitquote:Op donderdag 7 mei 2009 00:02 schreef kloonvanwelkominspace het volgende:
mag ik hier reclame maken voor het restaurant waar ik werk?
omfgquote:Op donderdag 7 mei 2009 00:30 schreef Jesse_ het volgende:
[..]
Als ik dan bediend word door een ober met een tatoeage op zijn middelvinger lach ik je uit
Meteen mee de kelder in?quote:Op donderdag 7 mei 2009 00:32 schreef kloonvanwelkominspace het volgende:
[..]
omfg
dan zal ik je laten zien waar je een wijnfles ook laten
Dan moet ik maar een biertje bestellenquote:Op donderdag 7 mei 2009 00:32 schreef kloonvanwelkominspace het volgende:
[..]
omfg
dan zal ik je laten zien waar je een wijnfles ook laten
Werk daar ook niet zo'n neger die ooit met dat date programma mee deed van Eddy Zoey?quote:Op donderdag 7 mei 2009 00:30 schreef kloonvanwelkominspace het volgende:
restaurant spices aan de westerkade heerlijk indiaas lopend buffet voor 17,50 per persoon en je kunt nog afhalen ook voor 12,50 per persoon!!!!
en nu hopen op een loonsverhoging![]()
Lijkt me nietquote:Op donderdag 7 mei 2009 09:27 schreef boem-dikkie het volgende:
[..]
Werk daar ook niet zo'n neger die ooit met dat date programma mee deed van Eddy Zoey?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |