Getunede auto;squote:Op vrijdag 31 juli 2009 23:46 schreef justmattie het volgende:
[..]
Het kan nooit normaal daar. Ik heb gehoord (of het waar is is een 2e, dat de bestuurder geen rijbewijs heeft en gevlucht is. De politie moet maar wat strenger gaan controleren bij zulke meetings vind ik.
Ja helaas zijn het een paar die het verneuken voor de rest. Ik ben ook achter die drempels daar gekomen. Maar zal je mij nooit zien racen of te hard rijden.quote:Op vrijdag 31 juli 2009 23:58 schreef justmattie het volgende:
Volgens mij liggen die drempels bij de Centrale er nu ook dankzij hun. Op vrijdagavond stonden ze daar ook wel, racen zonder licht etc etc.
Op de fiets kan je er zelfs niet meer normaal langsquote:Op maandag 3 augustus 2009 07:26 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Ja helaas zijn het een paar die het verneuken voor de rest. Ik ben ook achter die drempels daar gekomen. Maar zal je mij nooit zien racen of te hard rijden.
Ja stuk of 4 van die kleine gele strips. Tussen de BCC en Mediamarkt en op het asfalt verderop. Ze zijn klein maar wel hoerig omdat je auto binnenkort tijd effe 5cm omhoog en omlaag komt.quote:Op maandag 3 augustus 2009 11:00 schreef neen het volgende:
Waar zijn er drempels dan? Op het centrale terrein zelf?
4quote:Op maandag 3 augustus 2009 11:03 schreef OxygeneFRL het volgende:
[..]
Ja stuk of 4 van die kleine gele strips. Tussen de BCC en Mediamarkt en op het asfalt verderop. Ze zijn klein maar wel hoerig omdat je auto binnenkort tijd effe 5cm omhoog en omlaag komt.
Nee 4.quote:Op maandag 3 augustus 2009 11:04 schreef justmattie het volgende:
[..]
4![]()
![]()
![]()
Ik denk wel 12 ofzo man!!!!!!
Toe nou maar even juhh, ik hef niet eens een platic auto. Ik hef een degelijke g'zinswagenquote:Op maandag 3 augustus 2009 11:17 schreef justmattie het volgende:
Omdast te vaak tegen dien plastic auto aan staast te hangen
Ik durf te weddn dat dein bumpers oek van plastic binnequote:Op maandag 3 augustus 2009 11:25 schreef DeHangui het volgende:
[..]
Toe nou maar even juhh, ik hef niet eens een platic auto. Ik hef een degelijke g'zinswagen
Omdat ik weer in Fryslân ben?quote:Op woensdag 5 augustus 2009 11:10 schreef ziggyziggyziggy het volgende:
Waarom hangt de Nederlandse vlag voor het station halfstok?
Politie denkt altijd maar dat ze god zijn. Ze moeten de wet handhaven maar hebben zichzelf niet eens in de hand.quote:Op dinsdag 4 augustus 2009 22:27 schreef -Jay-20- het volgende:
Kom net bij toeval deze tegen en denk "He... Dat komt bekend voor..."
Och houd toch op man.quote:Op woensdag 5 augustus 2009 12:28 schreef justmattie het volgende:
[..]
Politie denkt altijd maar dat ze god zijn. Ze moeten de wet handhaven maar hebben zichzelf niet eens in de hand.
Er zijn zoveel meer filmpjes en ook heb ik het zelf wel gezien dat ze zomaar uithalen, iemand bij de keel pakken of gelijk de wapenstok in de hand nemen en niet bang zijn te slaan. Ze hebben geen zelfbeheersing.quote:Op donderdag 6 augustus 2009 01:24 schreef Ensaf het volgende:
[..]
Och houd toch op man.
Die knul verdient gewoon een draai om z'n oren.
Jij beoordeelt de boom op basis van één rotte appel?quote:Op donderdag 6 augustus 2009 13:14 schreef justmattie het volgende:
[..]
Er zijn zoveel meer filmpjes en ook heb ik het zelf wel gezien dat ze zomaar uithalen, iemand bij de keel pakken of gelijk de wapenstok in de hand nemen en niet bang zijn te slaan. Ze hebben geen zelfbeheersing.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |