Klopt. Eigen exits kosten geld.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 13:26 schreef Dottey het volgende:
Het verwijderen van Bobby door de groep was ipv het wegstemmen van de laagst geplaatste.. dat kwam ter vervanging van. Als bijvoorbeeld Pim hierna laatst komt te staan voor de eliminatiedag dan gaat hij der uit. EN KAN HIJ OOK NIET TERUG! ik zie dus niet in waarom bobby weer terug kan komen....
DAARNA verdween renate als sneeuw voor de zon...
En nu kiest peter misschien in opwelling ervoor om weg te gaan...
dus hieruit concludeer ik dat peter's vrijwillige vertrek gewoon 2500 kost.
Ik harder juist, ik vind Jeroen geweldig!quote:Op dinsdag 5 mei 2009 13:27 schreef Dottey het volgende:
sow vet nep jeroen...
wat een lachje.. zet gelijk geluid lager door "heks" jeroen.
Oh dat is dan wel weer leuk. Als ik eerlijk ben vind ik dit wel leuker naar te kijken dan dat gehang op die tafel in het donker. Fijn een beetje spanning daar.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 13:19 schreef Copycat het volgende:
[..]
Dat mag wel. Sterker nog: dat is uitlokking en daar mag zelfs op geslagen worden. En dan mogen wij zeggen of het terecht is of dat er een sanctie op komt.
Je moet er ook in voor het geld! Dat moet die motivatie reden zijnquote:Op dinsdag 5 mei 2009 13:27 schreef Danny het volgende:
Amber is boos en zit helemaal te shaken. wat was haar motivatie ook alweer, want nu blijkt dat ze er alleen maar voor het geld zit.
KAN NIET LIGT NAAST WIL NIET OP HET KERKHOF. En daar is het not done te schreeuwenquote:
schreeuwen heeft niets te maken met highlighten van tekstenquote:Op dinsdag 5 mei 2009 13:29 schreef Copycat het volgende:
[..]
KAN NIET LIGT NAAST WIL NIET OP HET KERKHOF. En daar is het not done te schreeuwen
Echt hequote:Op dinsdag 5 mei 2009 13:30 schreef Mirjam het volgende:
gel een basisbehoefte
zal eens een container gel naar de arme kindertjes in afrika sturen, wat zullen ze daar blij mee zijn![]()
![]()
![]()
in hoofdletters tikken wordt al jaren gezien als schreeuwen op internet. standaard netiquettequote:Op dinsdag 5 mei 2009 13:30 schreef Dottey het volgende:
[..]
schreeuwen heeft niets te maken met highlighten van teksten
Ik zou liever zien dat Peter Jeroen op zijn bek slaatquote:Op dinsdag 5 mei 2009 13:31 schreef Tessio het volgende:
Pim heeft ook liever dat Peter nu maar even naar boven gaat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |