En had je die alle twee ingevuld? En bij de laatste vraag tot de ontdekking kwam dat de lijsten identiek zijn ?quote:Op zondag 10 mei 2009 21:57 schreef DeHovenier het volgende:
Ben nu bezig met het invullen van de Cambridge Gedrag Schaal-vragenlijst. De psych had me per ongeluk 2 dezelfde vragenlijsten meegegeven
De lijsten die ik kreeg waren vage copiën met weinig invulruimte. Ik die dingen dus overtypen, zodat ze én leesbaar zijn én ik voldoende ruimte had om de antwoorden te geven. Vonden ze wel heel erg raar, eraan voorbijgaand dat ik het wel heel erg raar vond dat zij met zulke slechte copiën werken...quote:Op maandag 11 mei 2009 00:17 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
En had je die alle twee ingevuld? En bij de laatste vraag tot de ontdekking kwam dat de lijsten identiek zijn ?![]()
Ze moeten natuurlijk wel duidelijk leesbare kopieën geven.quote:Op maandag 11 mei 2009 11:04 schreef Stupendous76 het volgende:
[..]
De lijsten die ik kreeg waren vage copiën met weinig invulruimte. Ik die dingen dus overtypen, zodat ze én leesbaar zijn én ik voldoende ruimte had om de antwoorden te geven. Vonden ze wel heel erg raar, eraan voorbijgaand dat ik het wel heel erg raar vond dat zij met zulke slechte copiën werken...
Dit, maar dan in het Nederlands? <--PDFquote:Op zondag 10 mei 2009 21:57 schreef DeHovenier het volgende:
Ben nu bezig met het invullen van de Cambridge Gedrag Schaal-vragenlijst. De psych had me per ongeluk 2 dezelfde vragenlijsten meegegeven
Volgens mij merken ze het zelf niet (meer) en ik kan redelijk goed typen, dus dat ging veel sneller.quote:Op maandag 11 mei 2009 11:17 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Ze moeten natuurlijk wel duidelijk leesbare kopieën geven.
Had je niet zoiets van: ik vraag om andere kopieën?
quote:Op maandag 11 mei 2009 00:17 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
En had je die alle twee ingevuld? En bij de laatste vraag tot de ontdekking kwam dat de lijsten identiek zijn ?![]()
Die ja idd, alleen moet ik kruisjes zetten en niet de antwoorden omcircelenquote:
Waarom zou je je eigen test manipuleren? Je hebt alleen jezelf daar toch meequote:Op maandag 11 mei 2009 13:29 schreef Stupendous76 het volgende:
[..]
Volgens mij merken ze het zelf niet (meer) en ik kan redelijk goed typen, dus dat ging veel sneller.
Het lijkt me sowieso handiger dat ze hun vragen aanpassen aan de persoon die ze onderzoeken/behandelen, want de wat slimmere personen kunnen zo'n onderzoek bijzonder eenvoudig manipuleren. Ik heb het idee dat ze zich daar lang niet altijd van bewust zijn.
Ik bedoel niet zozeer het manipuleren, maar het begrijpen van de vragen en de antwoorden. Natuurlijk spelen de gesprekken (gelukkig) mee, maar ik lees vragen heel anders dan veel andere mensen en geef dus ook heel andere antwoorden. Dat geeft dus ook een heel andere antwoordenlijst dan bij anderen.quote:Op maandag 11 mei 2009 14:07 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Ik ga toch niet 2 dezelfde lijsten invullen![]()
Ik heb 1 van die 2 ingevuld en toen ik die afspraak had weer ingeleverd en erbij gezegd dat ik 2 dezelfde had. Was hij dus vergeten om die Cambridge Gedrag Schaal-test te geven. Dus nu moet ik die lijst het volgende gesprek inleveren, en dat is vandaag.
[..]
Die ja idd, alleen moet ik kruisjes zetten en niet de antwoorden omcircelen
[..]
Waarom zou je je eigen test manipuleren? Je hebt alleen jezelf daar toch mee
Ik heb sommige vragen ook niet goed begrepen idd. Maar ik neem ze samen door met de psychiater, en af en toe stelt hij wat vragen en vul ik wat aan.quote:Op maandag 11 mei 2009 14:58 schreef Stupendous76 het volgende:
[..]
Ik bedoel niet zozeer het manipuleren, maar het begrijpen van de vragen en de antwoorden. Natuurlijk spelen de gesprekken (gelukkig) mee, maar ik lees vragen heel anders dan veel andere mensen en geef dus ook heel andere antwoorden. Dat geeft dus ook een heel andere antwoordenlijst dan bij anderen.
Ik ben tot nu toe maar heel weinig mensen tegengekomen die dit inzien, laat staan begrijpen (want dat zijn er maar heel weinig)
Ik moest het helemaal alleen doenquote:Op maandag 11 mei 2009 19:06 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Ik heb sommige vragen ook niet goed begrepen idd. Maar ik neem ze samen door met de psychiater, en af en toe stelt hij wat vragen en vul ik wat aan.
Ik ookquote:Op maandag 11 mei 2009 19:29 schreef Stupendous76 het volgende:
[..]
Ik moest het helemaal alleen doen![]()
Het was maar een grapje hoor.quote:Op maandag 11 mei 2009 14:07 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Ik ga toch niet 2 dezelfde lijsten invullen![]()
Dingen gaan niet altijd van zelf. Je moet er vaak zelf achterheen. In je agenda een deadline zetten. Verstrijk die, dan direct bellen.quote:Op maandag 11 mei 2009 18:41 schreef tijnbrein het volgende:
Ik heb vandaag gebeld en er wordt een nieuw afspraak gepland. Dus nu moet ik nog steeds wachten op een nieuwe afspraak.![]()
Schijnbaar is er iets niet goed gegaan aangezien ik het drie weken geleden had doorgegeven.
En ik er verder ook niet meer aangedacht heb omdat ik dacht dat zij het al wisten. Dus de uitnodiging vanzelf wil zou krijgen.
Nou ja goed nu weten ze het wel en zal ik die uitnodiging vanzelf wel krijgen.
Ik moest uiteraard ook alleen die vragenlijsten invullenquote:Op maandag 11 mei 2009 19:29 schreef Stupendous76 het volgende:
[..]
Ik moest het helemaal alleen doen![]()
Dat heb ik ook gedaan.quote:Op maandag 11 mei 2009 21:35 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Dingen gaan niet altijd van zelf. Je moet er vaak zelf achterheen. In je agenda een deadline zetten. Verstrijk die, dan direct bellen.
Ik moest het ook alleen doen.quote:Op maandag 11 mei 2009 21:41 schreef DeHovenier het volgende:
[..]
Ik moest uiteraard ook alleen die vragenlijsten invullen
Goed zo. Warm houden die boel.quote:Op maandag 11 mei 2009 21:44 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Dat heb ik ook gedaan.![]()
Over een week bel ik weer als ik nog geen antwoord heb.
En mijn psycholoog gaat er ook achter aan. Dus het komt wel goed.quote:
Mooi zo. Je weet het vast, je moet goed voor jezelf opkomen. Want het gaat om jou.quote:Op maandag 11 mei 2009 22:06 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
En mijn psycholoog gaat er ook achter aan. Dus het komt wel goed.
Voor mijzelf opkomen is iets wat ik nog steeds moet leren. Maar het gaat wel steeds beter.quote:Op maandag 11 mei 2009 22:13 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
Mooi zo. Je weet het vast, je moet goed voor jezelf opkomen. Want het gaat om jou.![]()
Ik ben benieuwd wat er voor je uitkomt.
En je sollicitaties? (je zit zo aan oktober) Ga je nog steeds voor laborant?quote:Op maandag 11 mei 2009 22:16 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Voor mijzelf opkomen is iets wat ik nog steeds moet leren. Maar het gaat wel steeds beter.![]()
Ik ook.
Ik denk dat ik de komende maand even rustig aan doe en daarna verder ga zoeken.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 11:30 schreef EchtGaaf het volgende:
[..]
En je sollicitaties? (je zit zo aan oktober) Ga je nog steeds voor laborant?
Maar het gaat wel goed met je?quote:Op dinsdag 12 mei 2009 20:29 schreef Ferrobar het volgende:
tvp; ik ben er nog wel, alleen nog steeds te druk om (regelmatig) te reageren...
Succes, ik hoop dat je daarna ook iets leuks vindt.quote:Op dinsdag 12 mei 2009 19:48 schreef tijnbrein het volgende:
[..]
Ik denk dat ik de komende maand even rustig aan doe en daarna verder ga zoeken.
Ja nog steeds laborant.![]()
Kijk eens aan. Dat komt al aardig dichterbijquote:Waarschijnlijk krijg ik de uitslag op 2 juni. Alleen hierover moet ik nog een bevestiging krijgen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |