quote:
Hoe de fuck krijg je het voor elkaar om daar op je plaat te gaanquote:Op maandag 4 mei 2009 20:27 schreef Yi-Long het volgende:
Op Schiphol een keer gehad, met een buurman waarmee ik uit HK terugkwam, op die 'platte roltrap', beide met zo'n karretje. Hij had niet door dat je dat ding kon vergrendelen door gewoon de hendel los te laten
Eens isquote:Op maandag 4 mei 2009 20:59 schreef Mirjam het volgende:
[..]
lollig om te zien, minder leuk als je weet dat die man een beroerte krijgt
Ik ging niet op mijn bek. Die buurman die was massaal aan het worstelen met dat karretje omdat die natuurlijk te zwaar was met die hele lading om op eigen kracht stil te laten staan op die roltrap, en hij snapte niet dat je gewoon die hendel kon loslaten. Hij knalde dus tegen mijn karretje op en ik vrij pissig 'LOSLATEN' naar hem roepen, want ik was sowieso al doodziek van de reis en slaaptekortquote:Op maandag 4 mei 2009 21:12 schreef J.Herrer het volgende:
[..]
Hoe de fuck krijg je het voor elkaar om daar op je plaat te gaan
Of bedoel je die ene die zo naar boven loopt richting die grote hal?
quote:
Dat is één van de twee stations waar je als toerist naar toe mag. De rest zijn alleen bekend onder Noord-Koreaanse intimi.quote:
Ik durf er anders wel op te lopen.quote:Op maandag 4 mei 2009 21:12 schreef J.Herrer het volgende:
[..]
Hoe de fuck krijg je het voor elkaar om daar op je plaat te gaan
Of bedoel je die ene die zo naar boven loopt richting die grote hal?
quote:Op maandag 4 mei 2009 19:39 schreef servus_universitas het volgende:
Onlangs bezocht ik een groot warenhuis om aldaar te onderzoeken of er wellicht nog spullen waren om aan te schaffen.
quote:Op maandag 4 mei 2009 19:49 schreef Darkestrah het volgende:
[..]
Met als logische reactie:
[ afbeelding ]
De roltrap is bedoeld om op of af te lopen, terwijl hij beweegt. Zo ben je eerder boven/beneden. Als je te lui bent om te lopen op een roltrap dan ga je rechts staan, zodat mensen je links voorbij kunnen lopen.... DUS JE GAAT NIET IN HET MIDDEN VAN DE TRAP STIL STAAN MET ALLEBEI JE HANDEN OP DE TRAPLEUNINGEN!!!quote:Op maandag 4 mei 2009 19:39 schreef servus_universitas het volgende:
Het was zo'n gevaarte dat in het leven is geroepen met de gedachte om het de luie burger nóg eenvoudiger maken in zijn eeuwigdurende streven naar minimale inzet en maximale opbrengst.
Een beroerte doordat hij geen roltrap kan gebruiken? Beroerd voor hem.quote:Op maandag 4 mei 2009 20:59 schreef Mirjam het volgende:
[..]
lollig om te zien, minder leuk als je weet dat die man een beroerte krijgt
Dat weet ik..quote:Op dinsdag 5 mei 2009 00:09 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Dat is één van de twee stations waar je als toerist naar toe mag. De rest zijn alleen bekend onder Noord-Koreaanse intimi.
Een beroerte waardoor hij zo lullig op z'n bek gaat misschien?quote:Op dinsdag 5 mei 2009 08:55 schreef devl1nsect het volgende:
[..]
Een beroerte doordat hij geen roltrap kan gebruiken? Beroerd voor hem.
Laatst ook van die fatsige tokkie wijven op de trap bij schilhol die lekker over die hele breedte van de trap staan en je dan boos aankijken als je erlangs wilt lopen omdat je je trein aansluiting wilt halenquote:Op dinsdag 5 mei 2009 02:14 schreef Soho het volgende:
[..]
De roltrap is bedoeld om op of af te lopen, terwijl hij beweegt. Zo ben je eerder boven/beneden. Als je te lui bent om te lopen op een roltrap dan ga je rechts staan, zodat mensen je links voorbij kunnen lopen.... DUS JE GAAT NIET IN HET MIDDEN VAN DE TRAP STIL STAAN MET ALLEBEI JE HANDEN OP DE TRAPLEUNINGEN!!!
wie zegt dat die een beroerte heeft daar dan ?quote:Op dinsdag 5 mei 2009 11:24 schreef Stoeprand het volgende:
[..]
Een beroerte waardoor hij zo lullig op z'n bek gaat misschien?
quote:
Pagina 1, post #22.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 13:32 schreef Mestras het volgende:
[..]
wie zegt dat die een beroerte heeft daar dan ?
Weet ik veel dat zij ook maar wat lult.quote:
Het was de eerste keer, maar ook direct de laatste.quote:Op maandag 4 mei 2009 23:38 schreef griekjeee het volgende:
Dat krijg je nou als je een keertje buiten komt
Lafaard.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 19:06 schreef servus_universitas het volgende:
[..]
Het was de eerste keer, maar ook direct de laatste.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |