Nee, die zijn dus weg. Je moet nu naar een klein kutloketje wat je eerst mag gaan zoeken. Kijk vooral op plekken waar je ze niet verwachtquote:Op maandag 4 mei 2009 15:39 schreef boem-dikkie het volgende:
Uh. Je hebt ook gewoon een postkantoor hoor? Daar koop je een doosje of envelop waar je te versturen goederen in passen en dan heb je daarmee ook meteen de verzendkosten betaald.
Hier niet.quote:Op maandag 4 mei 2009 15:40 schreef whataboutit het volgende:
[..]
Nee, die zijn dus weg. Je moet nu naar een klein kutloketje wat je eerst mag gaan zoeken. Kijk vooral op plekken waar je ze niet verwacht
Waar zijn de echte postkantoren dan heen, want hier zijn die dus allemaal pleittequote:Op maandag 4 mei 2009 15:42 schreef fathank het volgende:
Je hebt het over postagentschappen en niet over postkantoren.
Klacht ongegrond verklaard.
Weegschalen van of voor karton? Er is toch altijd een weegschaal waarop alle poststukken gewogen worden, en daarna worden voorzien van het juiste bedrag aan postzegels?quote:Op maandag 4 mei 2009 15:38 schreef whataboutit het volgende:
De bruna, daar aangekomen stond er een rij tot buiten, maar goed ik dacht ik blijf maar even wachten, na 10 minuten te hebben gewacht blijkt het dat ze bij het postkantoor heul geen weegschaaltjes van karton meer hebben, die ze altijd wel hadden.
Ze hadden altijd van die kleine kartonnen weegschaaltjes, en dat was handig want dan kon je het thuis al vast even wegenquote:Op maandag 4 mei 2009 15:47 schreef miodzio het volgende:
[..]
Weegschalen van of voor karton? Er is toch altijd een weegschaal waarop alle poststukken gewogen worden, en daarna worden voorzien van het juiste bedrag aan postzegels?
Nooit van gehoordquote:Op maandag 4 mei 2009 15:50 schreef whataboutit het volgende:
[..]
Ze hadden altijd van die kleine kartonnen weegschaaltjes, en dat was handig want dan kon je het thuis al vast even wegen
In Arnhem bijvoorbeeld wel, bij de jumbo of de bruna, wat een paupers, stuur je een brief naar Oostenrijk voor iemand die er netjes Austria op gezet heeft en dan denken ze dat de brief naar australie moet.quote:
Ik moet eerlijk zeggen dat hij dit jaar nog weg gaatquote:Op maandag 4 mei 2009 16:08 schreef whataboutit het volgende:
[..]
http://www.ad.nl/binnenla(...)tkantoren_dicht.html
zou wel moeten, in 2008 al zelfs
Nog niet, maar er blijven er maar heel weinig tot geen over...quote:
quote:Op maandag 4 mei 2009 16:08 schreef john_ven24 het volgende:
[..]
Ook bij het postgedeelte van de jumbo in Arnhem, stuur je een kaartje naar Zuid-Korea (oh, ik heb zuid-korea er niet in staan onder de z, dus daar sturen we geen post heen).![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |