idd totaal onverwacht, zie het trouwens nog wel negatief sluiten mits macd niet weer crossover gaat.quote:
nee de beurs laat zich in deze crisis moeilijk voorspellen.quote:Op woensdag 6 mei 2009 14:41 schreef lammegiraf het volgende:
Pberends...ik zie je 'go away in may' grafiek ook niet meer zoveel langskomen.
Ik moet eerlijk zeggen dat ik dit gevoel van je deelde en de laatste dagen al een paar keer wat shortjes heb gekocht maar de resultaten mogen bekend zijn.
De beurs laat zich in crisis tijd moeilijk voorspellen
nee de beurs is altijd moeilijk te voorspellenquote:Op woensdag 6 mei 2009 14:42 schreef edwinh het volgende:
[..]
nee de beurs laat zich in deze crisis moeilijk voorspellen.
Goede zaak dat je iig op tijd er mee bent begonnen, toen ik nog op VWO zat (jaar geledenquote:Op woensdag 6 mei 2009 14:32 schreef Japsnars het volgende:
[..]
[..]
Dan hierbij even de mededeling dat ik slechts een (relatief) arme VWO-scholier ben die liever zijn spaargeld investeert dan die paar procent rente van een spaarrekening mee te pakken.
Ik heb laatst $3000,- verdiend waarvan ik nu gewoon als proef 250E heb geïnvesteerd. Mocht het goed gaan (waar het nu wel naar uit ziet) dan ga ik ook zeker meer investeren maar ik wil het nu eerst even op safe spelen. (Vakantie komt er weer aan, ik moet mijn rijlessen betalen, etc)
Hehe en ik maar denken dat er 'maar' 491.000 banen verloren zijn gegaan deze maand in private sector.quote:Op woensdag 6 mei 2009 14:36 schreef edwinh het volgende:
[..]
Ajax trainer Marco van Basten stopt per direct
Dit is gewoon typisch zoals de beurs nu eenmaal is. Mensen die dachten slim te zijn door contrair te handelen aan irrationeel gedrag die worden nu gepwned. Dat kan heel lang zo doorgaan. Echt, als je geen edge hebt kun je af en toe geluk hebben maar op lange termijn verdien je dan per saldo niets.quote:Op woensdag 6 mei 2009 14:41 schreef lammegiraf het volgende:
De beurs laat zich in crisis tijd moeilijk niet voorspellen
echt geen idee, met zoveel "idioten" die denk dat het voorbij is en met morgen stresstesten die positiever zijn dan wat er al uitgelekt is zie ik het spul nog wel 5% optrekken, aan de andere kant kan het wel een goede omslag zijn.quote:
Met de stijging die we nu hebben gezien *moet* er wel een winstneming komen, is het niet om 5 uur dan is het wel morgenochtend.quote:Op woensdag 6 mei 2009 14:50 schreef edwinh het volgende:
[..]
echt geen idee, met zoveel "idioten" die denk dat het voorbij is en met morgen stresstesten die positiever zijn dan wat er al uitgelekt is zie ik het spul nog wel 5% optrekken, aan de andere kant kan het wel een goede omslag zijn.
Hoe ben je er zo zeker van dat je op de piek koopt? .. en dat hij daarna weer naar beneden gaat? Ben je zo gisteren daarmee ook niet in de boot gegaan?quote:Op woensdag 6 mei 2009 14:58 schreef Neutrino het volgende:
MT is bijna op 21.5. Dat is voor mijn sprinter short 21.50 niet zo leuk. Gelukkig heb ik deze met verlies tijdig van de hand gedaan. Nu inkopen op de piek voor een daling..
Lijkt er inderdaad weinig meer opquote:Op woensdag 6 mei 2009 14:41 schreef lammegiraf het volgende:
Pberends...ik zie je 'go away in may' grafiek ook niet meer zoveel langskomen.
Ik moet eerlijk zeggen dat ik dit gevoel van je deelde en de laatste dagen al een paar keer wat shortjes heb gekocht maar de resultaten mogen bekend zijn.
De beurs laat zich in crisis tijd moeilijk voorspellen
Nee gister stond ik op winst met een sprinter long op de AEX. Op het dal gekoch en op de piek verkocht.quote:Op woensdag 6 mei 2009 15:00 schreef sitting_elfling het volgende:
[..]
Hoe ben je er zo zeker van dat je op de piek koopt? .. en dat hij daarna weer naar beneden gaat? Ben je zo gisteren daarmee ook niet in de boot gegaan?
Via dit bericht krijg ik dat dus te horenquote:Op woensdag 6 mei 2009 14:36 schreef edwinh het volgende:
[..]
Ajax trainer Marco van Basten stopt per direct
Wat bedoel je met "edge" hebben?quote:Op woensdag 6 mei 2009 14:49 schreef SeLang het volgende:
[..]
Dit is gewoon typisch zoals de beurs nu eenmaal is. Mensen die dachten slim te zijn door contrair te handelen aan irrationeel gedrag die worden nu gepwned. Dat kan heel lang zo doorgaan. Echt, als je geen edge hebt kun je af en toe geluk hebben maar op lange termijn verdien je dan per saldo niets.
Iets dat jou een voordeel geeft waarmee je de markt kunt verslaan.quote:Op woensdag 6 mei 2009 15:07 schreef bleiblei het volgende:
Wat bedoel je met "edge" hebben?
In het casino is geluk een grote factor, niet bij beleggen, als je het goed aanpakt.quote:Op woensdag 6 mei 2009 15:37 schreef bleiblei het volgende:
Naja, het 1 is illegaal en het ander blijft een gevalletje "geluk".
Het is vooral op dit moment een gokspel. En ook daar kan je pro in worden, maar geluk blijft altijd een grote factor in het verhaal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |