Eigenlijk ben ik gewoon laks, wat ik niet moet zijn, maar de kans dat ik niet slaag is niet zo heeeeeeeeel groot (wat klinkt dat eigendunkerig)quote:Op maandag 4 mei 2009 12:16 schreef fusionfake het volgende:
M'n vader zei nog tegen me, begin nou maar met leren straks word je ziek ofzo en kan je niet leren die laatste dagen. Mijn reactie: Ach die kans is zoo klein
Nou, ik ben ziek alrightGriep koorts etc
Succes, je weet dat de officiële stof omschrijving op internet staat? Leert vrij handig, het is alleen jammer dat niet alle verbanden worden gegeven. Deze moet je zelf ontdekken of toch echt het boek even op doenquote:Op maandag 4 mei 2009 14:42 schreef Mindstate het volgende:
Ik ga vandaag leren met langzaam een beetje geschiedenis doorlezen...
waar?quote:Op maandag 4 mei 2009 15:31 schreef andre347 het volgende:
[..]
Succes, je weet dat de officiële stof omschrijving op internet staat? Leert vrij handig, het is alleen jammer dat niet alle verbanden worden gegeven. Deze moet je zelf ontdekken of toch echt het boek even op doen
inderdaad wat een klotenboek is dat.quote:Op maandag 4 mei 2009 17:56 schreef Mindstate het volgende:
Op www.watmoetikleren.nl toch?
Ik ging net even met Dynamiek en Stagnatie in de Republiek aan de gang, jezus wat een kutstof
Nederlands en engels gewoon niet. En tjah, latijn een btj vertalen zal wel genoeg zijn.quote:Op maandag 4 mei 2009 23:40 schreef Givemeabreak het volgende:
27 april ben ik begonnen met leren.
Ben nu vooral druk bezig met M&O heb nu ongeveer het halve boek doorgewerkt.. en het meerendeel al meerdere keren herhaald.
Verder ben ik ook druk met geschiedenis, ten oorlog. Daar ben ik nu bij hoofdstuk 3.
En dan moet ik nog Dynamiek&StagnatieDaar zie ik een beetje tegen op.
Wat ik me afvroeg, hoeveel examens oefenen jullie gemiddeld per vak?
Dan heb ik het vooral over de talen.
Succes iedereen!;)
Wat bedoel je met situatie beschrijving? Het is toch gewoon de bedoeling dat je het antwoord geeft op een vraag. Er staat zo nu en dan bij ''Leg uit'' of ''Verklaar dit''. Dat lijkt me allemaal zeer duidelijk.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 14:25 schreef ijsblokjes het volgende:
AK is alleen actieve aarde nog een keer doornemen en alles even bovenhalen, de rest is gewoon logische denken. En natuurlijk Ullman(?) begrippen kennen, die komen in elk examen volgens mij wel ergens voor.
En ook niet vergeten overal een situatie beschrijving bij zetten, scheelt je ander per vraag 1 punt!
Ik vind zelf Samengevat erg handigquote:Op dinsdag 5 mei 2009 19:11 schreef wikwakka2 het volgende:
Iemand tips om natuurkunde te studeren? Wat een rotvak is dat zeg. Mijn plan is gewoon om een hoofdstuk te lezen en dan alle vragen te maken, maar ja, dat is wel erg tijdrovend.
Ik heb die examenbundel biologie van school gekregen, ben ik een beetje onderwerp voor onderwerp dingen aan het doornemen.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 00:40 schreef Skazminko het volgende:
Ik moet ook maar eens beginnen.
edit: Hoe leren jullie voor bio? gewoon examens maken of al die boeken doorwerken?
Natuurkunde 1,2 (VWO) is echt een eitje: met een Binas erbij is het maar een kwestie van de juiste formule zoeken en toepassen .quote:Op woensdag 6 mei 2009 12:11 schreef fusionfake het volgende:
[..]
Ik heb die examenbundel biologie van school gekregen, ben ik een beetje onderwerp voor onderwerp dingen aan het doornemen.
Zitten vragen per onderwerp in, bijv 1 : Cellen, weefsels etc. dan ga ik dat in het boek weer doorkijken en die vragen maken tot ik ze allemaal gemaakt heb, ik mag hopen dat ik daarna de basis van bio weer ken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |