quote:Op zondag 3 mei 2009 20:14 schreef miss_sly het volgende:
Er is geen probleem. Je bent van deze loser af, dus nu kun je jezelf gewoon weer ontwikkelen (geen slecht plan op zich daar ook wat aan te doen). Verder moet je niet zo'n probleem maken van niets.
Mooie hoer dan als ze zelf alles betaalt en dan ook nog seks aanbiedt.quote:Op zondag 3 mei 2009 21:03 schreef Technofreakzz het volgende:
dus met andere woorden hij mag straks alleen neuken als ie alles betaald.. das geen golddigger maar..
de H... uithangen
quote:Op zondag 3 mei 2009 21:03 schreef Technofreakzz het volgende:
dus met andere woorden hij mag straks alleen neuken als ie alles betaald.. das geen golddigger maar..
de H... uithangen
En hoe lang heeft het allemaal in totaal geduurd?quote:Op zondag 3 mei 2009 21:14 schreef PureChocolate het volgende:
Effe voor de duidelijkheid het is nu uit sinds gister en ik moet eerlijk bekennen dat ik me ook een hoer heb gevoeld maar ik was gwn te verliefd.
[..]
quote:Op zondag 3 mei 2009 21:10 schreef MNR het volgende:
Nou, ik heb de OP niet gelezen, maarre... je ex heeft een GD van je gemaakt?
Weet niet hoor, maar jij bent de enige die jouw eigen gedrag in de hand heeft. Dus je ex heeft het niet gedaan, jij hebt het gewoon toegelaten en jij hebt jezelf een GD van jezelf gemaakt.
ok ok dumpen die hap... vind het iig wel aso dat jij alles moest betalen en meneer ook nog pissig werd ook..maarjah liefde kan rare dingen doen succes ermeequote:Op zondag 3 mei 2009 21:14 schreef PureChocolate het volgende:
Effe voor de duidelijkheid het is nu uit sinds gister en ik moet eerlijk bekennen dat ik me ook een hoer heb gevoeld maar ik was gwn te verliefd.
[..]
quote:Op zondag 3 mei 2009 21:18 schreef DuchessX het volgende:
[..]
En hoe lang heeft het allemaal in totaal geduurd?
quote:Op zondag 3 mei 2009 21:02 schreef Liquidootje het volgende:
My gawd... Maarre zonder foto van jezelf kan ik niet beoordelen of je bij die gast moet blijven.
Want dit topic schreeuwt gewoon tokkie.
En aangezien je al 18 bent en er over na kunt denken, kun je dit zeker in de toekomst voorkomen. Je spreekt gewoon bij een eventuele nieuwe date af dat jullie alles 50/50 doen. Op die manier kun jij niet onterecht profiteren van je nieuwe vlam en kan hij je niet voor je gevoel een hoer maken.quote:Op zondag 3 mei 2009 21:19 schreef PureChocolate het volgende:
Ja oke dat is waar maar ik bedoelde het meer in de zin van hoe gierig hij naar mij toe was ik nu op geld belust ben in een andere relatie,dus wil dat hij alles voor me betaald en als ie dat niet doet ik gelijk op m ben afgeknapt ik ben gwn heel dom geweest dat geef ik eerlijk toe
[..]
Zou ik neit doen, is helemaal niet relevant.quote:Op zondag 3 mei 2009 21:22 schreef PureChocolate het volgende:
IK ga een foto zoeken van hem en van mij alleen hoe plaats ik die?
[..]
Natuurlijk is dat wel relevantquote:Op zondag 3 mei 2009 21:24 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Zou ik neit doen, is helemaal niet relevant.
Het gaat niet om wat jij vindt dat een ander moet veranderen en wat een ander vindt dat jij moet veranderen. In een goede, gelijkwaardige relatie kun je jezelf zijn zonder dat je moet veranderen. Als je vindt dat je vriendje moet veranderen, kun je beter op zoek gaan naar een ander, want veranderen gaat niet werken.quote:Op zondag 3 mei 2009 21:37 schreef PureChocolate het volgende:
Dat heb ik gedaan, ook een deel in het auto moment er is nog veel meer maar dit is al veel wat er nu staat natuurlijk heb ik gezegd wat er niet goed aan hem was ik zei ook tegen hem wat vind je dat ik moet veranderen aan mezelf.
[..]
quote:Op zondag 3 mei 2009 21:39 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het gaat niet om wat jij vindt dat een ander moet veranderen en wat een ander vindt dat jij moet veranderen. In een goede, gelijkwaardige relatie kun je jezelf zijn zonder dat je moet veranderen. Als je vindt dat je vriendje moet veranderen, kun je beter op zoek gaan naar een ander, want veranderen gaat niet werken.
Je kunt het beter bij jezelf houden.quote:Op zondag 3 mei 2009 21:37 schreef PureChocolate het volgende:
Dat heb ik gedaan, ook een deel in het auto moment er is nog veel meer maar dit is al veel wat er nu staat natuurlijk heb ik gezegd wat er niet goed aan hem was ik zei ook tegen hem wat vind je dat ik moet veranderen aan mezelf.
[..]
Hahaaa, de empancipatie druipt er weer vanafquote:Op zondag 3 mei 2009 21:57 schreef Vivi het volgende:
TS, je mag best verwachten dat een man wat voor je betaald hoor..vooral als je nog in de "date" -fase zit. Because you're worth it! Als je na wat afspraakjes besluit hem ook eens te trakteren of misschien te verrassen met een leuk hotelletje is dat wat anders, maar het moet niet vanzelfsprekend zijn.
quote:Op zondag 3 mei 2009 22:24 schreef matthijst het volgende:
Hulde.
Een dikke, lelijke, gierige, onverzorgde blower heeft de 5 mooiste maanden uit zijn leven beleefd: neuken als een malle en nog geld toekrijgen ook.
Ik denk dat je volgend jaar een lintje krijgt!
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |