Mooi dat ie hem alsnog maaktequote:Op zondag 3 mei 2009 19:39 schreef Dj_Day-V het volgende:
CALUWEEEEEEEE GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL
wat een LUL die commentator vast een JOODquote:Op zondag 3 mei 2009 19:39 schreef Adelante het volgende:
Timmer, elke keeper zou die penalty hebben gepakt
Elke keeper kon deze penalty pakkenquote:Op zondag 3 mei 2009 19:39 schreef vitessezuid113 het volgende:
huh , pakt Timmer daar nou een penalty
Maar hoeveel penalties heeft hij al veroorzaakt, terecht of niet? Ik heb het al zo vaak gezien, zo'n onbesuisde actie van hem in het strafschop gebied.quote:Op zondag 3 mei 2009 19:40 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Ik vind dit geen penalty, maar wel dom inkomen van hem. Maar het is geen verdediger.
Ik heb me goed vermaaktquote:Op zondag 3 mei 2009 19:50 schreef Garudo het volgende:
Samenvattingen zijn weer van een laag niveau...alleen Evert is top.![]()
En straks weer het Journaal...
Is geweestquote:Op zondag 3 mei 2009 19:57 schreef Stienn het volgende:
is de samenvatting van Twente al geweest? in de gids stond dat die na het journaal was maar net werd er gezegt dat het alleen nog maar om degradatievoetbal gaat na de break
Omdat er dan geen 9 wedstrijden op zondag zijn?quote:Op zondag 3 mei 2009 19:55 schreef J.Herrer het volgende:
Waarom doen ze niet elke week zo'n oldskool uitzending met het journaal er tussendoor? Zo is het veel fijner ipv dat snelle gedoe in amper een uur tijd
Wat denk je zelf?quote:Op zondag 3 mei 2009 19:57 schreef Stienn het volgende:
is de samenvatting van Twente al geweest? in de gids stond dat die na het journaal was maar net werd er gezegt dat het alleen nog maar om degradatievoetbal gaat na de break
Twente staat 2e in de competietie , bovendien moesten ze tegen nummer 1 AZ.quote:Op zondag 3 mei 2009 19:57 schreef Stienn het volgende:
is de samenvatting van Twente al geweest? in de gids stond dat die na het journaal was maar net werd er gezegt dat het alleen nog maar om degradatievoetbal gaat na de break
Vroeger deden ze de wedstrijden van zondag in het eerste uur en de wedstrijden eerder gespeeld na het journaal.quote:Op zondag 3 mei 2009 19:59 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Omdat er dan geen 9 wedstrijden op zondag zijn?
Naar de eerste divisie schoppenquote:Op zondag 3 mei 2009 20:05 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Zeker, volgende week even Roda afslachten
Doe dat, dan heeft Volendam nog de nacompetitiequote:Op zondag 3 mei 2009 20:05 schreef De_kromme het volgende:
[..]
Zeker, volgende week even Roda afslachten
Hoop ook dat Volendam erin blijft. Die verdienen het gewoon.quote:Op zondag 3 mei 2009 20:11 schreef maril het volgende:
[..]
Doe dat, dan heeft Volendam nog de nacompetitie
quote:Op zondag 3 mei 2009 19:58 schreef Paar het volgende:
[..]
Sja, het leven van een topclubsupporter is niet altijd makkelijk
Feyenoord is al geweest dus je kan al gaan slapenquote:Op zondag 3 mei 2009 20:25 schreef jorienvdherik het volgende:
Ze zouden toch de stand van de ranglijst aanhouden?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |