quote:Op zondag 3 mei 2009 19:31 schreef Zipportal het volgende:
Het verwende " 020-publiek" staat weer een bus op te wachten.Mutsen op de kop, regent het buiten of zo? De zon scheen gewoon. Vieze kut mietjes.
Die praat niet meer met de pers en persconferenties zenden ze niet uit bij de NOS.quote:
Tja warrige Tom...... als redacteur zou je hem toch nooit iets wat live is doen. Gewoon docu's.quote:Op zondag 3 mei 2009 19:32 schreef RayMania het volgende:
Tom maakt weer de ene fout na de andere."Ajax moet winnen om nog kans te houden op voorronde CL. "Ajax kreeg vorige week al zes treffers tegen".
Hij leest ook alleen maar voorquote:Op zondag 3 mei 2009 19:32 schreef RayMania het volgende:
Tom maakt weer de ene fout na de andere."Ajax moet winnen om nog kans te houden op voorronde CL. "Ajax kreeg vorige week al zes treffers tegen".
quote:Op zondag 3 mei 2009 19:36 schreef J.Herrer het volgende:
Helazovic
Welke sukkel slaat nou tegen een deur en pleurt dan ook nog bijna op z'n bek?
Ik vind dit geen penalty, maar wel dom inkomen van hem. Maar het is geen verdediger.quote:Op zondag 3 mei 2009 19:39 schreef DrDentz het volgende:
Die Leerdam geeft zo'n beetje iedere wedstrijd dat hij speelt een strafschop weg.
Mooi dat ie hem alsnog maaktequote:Op zondag 3 mei 2009 19:39 schreef Dj_Day-V het volgende:
CALUWEEEEEEEE GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLL
wat een LUL die commentator vast een JOODquote:Op zondag 3 mei 2009 19:39 schreef Adelante het volgende:
Timmer, elke keeper zou die penalty hebben gepakt
Elke keeper kon deze penalty pakkenquote:Op zondag 3 mei 2009 19:39 schreef vitessezuid113 het volgende:
huh , pakt Timmer daar nou een penalty
Maar hoeveel penalties heeft hij al veroorzaakt, terecht of niet? Ik heb het al zo vaak gezien, zo'n onbesuisde actie van hem in het strafschop gebied.quote:Op zondag 3 mei 2009 19:40 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Ik vind dit geen penalty, maar wel dom inkomen van hem. Maar het is geen verdediger.
Ik heb me goed vermaaktquote:Op zondag 3 mei 2009 19:50 schreef Garudo het volgende:
Samenvattingen zijn weer van een laag niveau...alleen Evert is top.![]()
En straks weer het Journaal...
Is geweestquote:Op zondag 3 mei 2009 19:57 schreef Stienn het volgende:
is de samenvatting van Twente al geweest? in de gids stond dat die na het journaal was maar net werd er gezegt dat het alleen nog maar om degradatievoetbal gaat na de break
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |