Dat was puur wedden, want die kon ik niet verkopen op betfair.quote:
hahaquote:Op dinsdag 5 mei 2009 02:12 schreef APK het volgende:
[..]
Dat was puur wedden, want die kon ik niet verkopen op betfair.![]()
Ik mis 32¤ ergens.![]()
![]()
Ga jij nog inzetten op het songfestival?
Vorig jaar zaten er best leuke liedjes tussen, dit jaar is het een beetje magertjes maar het is wel altijd leuk om met vrienden te kijken vind ik.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 02:21 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
haha
nee, ik volg het niet echt. soms was 't wel leuk, maar bleef er nooit voor thuis.
wel apart maar lijkt me te 'zwaar' om zoiets als dat songfest. te winnen. meestal toch van die makkelijke nummerts die winnen? ik ben geen kennert, moet ik bekennen.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 02:31 schreef APK het volgende:
[..]
Vorig jaar zaten er best leuke liedjes tussen, dit jaar is het een beetje magertjes maar het is wel altijd leuk om met vrienden te kijken vind ik.![]()
Dit is de grote favoriet:
sjijn!quote:Op dinsdag 5 mei 2009 03:03 schreef APK het volgende:
De halve finale met Nederland is 14 mei.
SHINE!![]()
![]()
Truste.![]()
Ga je morgen vertellen wat voor werk je doet?
Het gaat óók om wié het zegt, en hoe vaak en op wat voor toon. Als jij, die ik IRL ken, week in week uit minachtend doet over iets waar ik veel tijd in stop, en daarbij ook regelmatig persoonlijk wordt, dan vind ik dat vervelender dan als pak 'm beet LS loopt te brallen. Verder snap ik best dat je graag "kankerbunker" roept af en toe, doe maar lekker.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 00:08 schreef APK het volgende:
[..]
Tja, ik wel.
Zeker in vergelijking met de weken daarvoor.
Milder dan dat ga ik echt niet worden, past niet bij mij.![]()
Ja ze zijn vandaag dicht dus, maar morgen moéten er bepaalde zaken in orde zijn. En dat zijn ze nog niet.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 11:55 schreef Copycat het volgende:
Hoezo moest jij vandaag toch plots op kantoor zijn, Gert?
Ik probeer heel hard te werken zodat ik vrijdag vrij ben om te bunkeren. Heb iig al doorgegeven dat er op vrijdag geen interviews gepland mogen worden.
Na concert gister heel de terugweg geslapenquote:Op dinsdag 5 mei 2009 10:32 schreef debuurvrouw het volgende:
Is je ritme alweer wat meer op de rit Manu?
Zware taak heb je!quote:Op dinsdag 5 mei 2009 11:59 schreef Gert het volgende:
Ja ze zijn vandaag dicht dus, maar morgen moéten er bepaalde zaken in orde zijn. En dat zijn ze nog niet.
Dus ik moet af en toe ergens "is het al in orde" roepen. En daarna: "Oh, waarom nog niet dan?"
Gaat er vrijdag wat speciaals gebeuren dan? De exit is toch zaterdag?
Morgenavond ook komen hč, en niet alle wodka al op (laten) zuipen.![]()
Ja! Ook dat. Volgens mij had Bart de fles al half soldaat gemaakt en hij zei hetzelfde over mij. De waarheid zal wel ergens in het midden liggenquote:Op dinsdag 5 mei 2009 11:59 schreef Gert het volgende:
Morgenavond ook komen hč, en niet alle wodka al op (laten) zuipen.![]()
Ja shit ... ik zéi 'donderdag toch?', en toen zei Tom nee zaterdag. Met z'n 2 uur slaap per nacht.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 12:03 schreef Copycat het volgende:
[..]
Zware taak heb je!
Exit is donderdag (elke vijf dagen). Vrijdag weet ik niet of er iets speciaals op stapel staat, maar dan kan ik het iig donderdag wat later maken en zoals je weet is er sowieso altijd wel wat te doen.
Buuviequote:Op dinsdag 5 mei 2009 13:05 schreef debuurvrouw het volgende:
Ik heb zomaar het idee dat ik wat mis.![]()
Maar geeft niet hoor, trek je van mij niets aan verder.
Oh ja, daar heb ik echt een hekel aanquote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:15 schreef debuurvrouw het volgende:Jaaaaaa
![]()
maar meestal eindigt het met Koffie ín bed en kruimels.
Dat persoonlijke ging ik inderdaad te ver in naar jou toe, waarvoor mijn excuses.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 11:49 schreef Gert het volgende:
Het gaat óók om wié het zegt, en hoe vaak en op wat voor toon. Als jij, die ik IRL ken, week in week uit minachtend doet over iets waar ik veel tijd in stop, en daarbij ook regelmatig persoonlijk wordt, dan vind ik dat vervelender dan als pak 'm beet LS loopt te brallen.
Ja, dat doe ik ook maar denk ik. Al die verplichtingen hč, op zo'n dag. De ideale moederdag en zoals het gaat zijn echt 1800verschillendquote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:25 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Oh ja, daar heb ik echt een hekel aan![]()
Ik denk dat ik ze maar richting keuken dirigeer en daar gezellig de tafel laat dekken met broodjes enzo.
Ik moet toch zelf de boodschappen doen![]()
Denk dat ik maar wat lekkers uitzoek
Ja precies.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:38 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Ja, dat doe ik ook maar denk ik. Al die verplichtingen hč, op zo'n dag. De ideale moederdag en zoals het gaat zijn echt 1800verschillend
JA! En de moeder van de mijnese. Waarmee het er dus op neerkomt dat ik in alle vroegte een ontbijt naar binnen gooi waarna we vertrekken voor dubbele visitequote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:44 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Ja precies.
Tis hier nog echt moederdag voor míjn moeder![]()
Terwijl ik het zelf ook al een jaartje of 10 ben.
Hee, een Jubileum
Ja, en de zooi nog zelf in de vaatwasser moet zetten ook omdat de rest al snel onder de douche springt en jij de koffie nog niet op hebtquote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:55 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
JA! En de moeder van de mijnese. Waarmee het er dus op neerkomt dat ik in alle vroegte een ontbijt naar binnen gooi waarna we vertrekken voor dubbele visite
Waarna iedereen amechtig gaat lopen zuchten dat ze wéér op jou moeten wachten en dat je altijd de laatste bent die klaar is.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:57 schreef CarOnline het volgende:
[..]
Ja, en de zooi nog zelf in de vaatwasser moet zetten ook omdat de rest al snel onder de douche springt en jij de koffie nog niet op hebt
Dankjewel en tuurlijk mag je kritiek hebben!quote:Op dinsdag 5 mei 2009 15:37 schreef APK het volgende:
[..]
Dat persoonlijke ging ik inderdaad te ver in naar jou toe, waarvoor mijn excuses.
Hoe ik verder dat bunkergebeuren ga benaderen moet ik nog even over nadenken, ik vind dat ik wel gewoon kritiek moet kunnen geven natuurlijk.
Zondag of zondag over een weekquote:Op dinsdag 5 mei 2009 16:50 schreef Copycat het volgende:
Wanneer is het Moederdag?
Voordat ik mijn eigen moeder vergeet.
Okay. Ik heb nog wel een S1ngle DVD die ik kan inpakkenquote:
Oei, schiet dan maar op Cc!quote:
'middag Buuf, is 't hoge Noorden ook weer bevrijd vandaag of geloofde je het allemaal wel.quote:
Ja, ik geloof dat we weer bevrijd zijn. Maar het zal allemaal wel. Had géén zin vandaag.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 17:06 schreef Gert het volgende:
[..]
'middag Buuf, is 't hoge Noorden ook weer bevrijd vandaag of geloofde je het allemaal wel.
Het begon wel lekker, met veel browsen. Toen werd het ineens heel druk. Lange vergadering er achteraan. En nu is de rust weergekeerd en kan ik weer lekker spelen met het vuurvosje.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 17:11 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Ja, ik geloof dat we weer bevrijd zijn. Maar het zal allemaal wel. Had géén zin vandaag.En al helemaal niet om met dit weer de drukte op te zoeken. Jij nog iemand bevreeën bevrijd vandaag, of alleen maar gewerkt.
Ik ben me van geen kwaad bewustquote:Op dinsdag 5 mei 2009 17:16 schreef Copycat het volgende:
Ik kan niet binnen de lijntjes tekenen. Maar dat weet mijn mamma ook wel en die vindt dat echt niet erg. Verzekert ze me steeds. Maar toch, toch valt het gesprek met de buurvrouw vaak stil als ik binnenkom.
Ja!quote:Op dinsdag 5 mei 2009 16:28 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Waarna iedereen amechtig gaat lopen zuchten dat ze wéér op jou moeten wachten en dat je altijd de laatste bent die klaar is.![]()
![]()
Jaaaaa, echt heel leuk, moederdag.
Jaja. En ondertussen maar meewarig kijken als ik weer met een beduimelde en mislukte tekening aan kom zetten.quote:
Nou, ik vermoed zomaar van wel ja.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 17:17 schreef Gert het volgende:
[..]
Het begon wel lekker, met veel browsen. Toen werd het ineens heel druk. Lange vergadering er achteraan. En nu is de rust weergekeerd en kan ik weer lekker spelen met het vuurvosje.
Zo lees ik net dat er in Iran nu ook een mán gestenigd is vanwege overspel. Zouden ze daar nou blij mee zijn bij Opzij? Het is weliswaar inhumaan, maar qua emancipatie is het een ferme stap voorwaarts.
Nee, ik vind het echt heel knap van je, heus.quote:Op dinsdag 5 mei 2009 17:19 schreef Copycat het volgende:
[..]
Jaja. En ondertussen maar meewarig kijken als ik weer met een beduimelde en mislukte tekening aan kom zetten.
Ik probéér het tenminste nog. Tevergeefs.
Ja?quote:
Nee! Nou ja, áf en toe een slokje wijn en een lekker whoppert is toch niet erg, voor kinderen van bijna twee?quote:Op dinsdag 5 mei 2009 17:20 schreef debuurvrouw het volgende:
Heb je ook het artikel gelezen over die vrouw die haar drieling van ik meen anderhalf junkfood en zo af en toe een slokje wijn geeft?!En dat dan een gebalanceerde maaltijd noemen en een goede band creeren met je kinderen.
Mooi werk, wordt het daar ook gezelligquote:Op dinsdag 5 mei 2009 17:44 schreef Coos het volgende:
Zo dat was weer even een halal dagje. Nu nog halal koken straks en ik kan zó naar het paradijs.
Nou ja, nat word je toch...quote:Op woensdag 6 mei 2009 10:39 schreef Manu82 het volgende:
Ohja en ik baal van dit kutweer, wil gvd zwemmen
Die heb ik nodig om mee op te warmen, dus sorry.quote:Op woensdag 6 mei 2009 15:35 schreef Gert het volgende:
Hee Talitha!
Mijn naamgenootje is zeker al lang in een stoofpot verdwenen hč?![]()
Weerbericht: vanuit het zuidwesten opklaringen en zon. Cor-rect.
Waar is de jerrycan sangria?![]()
Sangria is voor in de Son! Kruidenbitter is voor in de Kou. Makkelijk Ge.. ezelsbruggetje hč!quote:Op woensdag 6 mei 2009 15:36 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Die heb ik nodig om mee op te warmen, dus sorry.
Kruidebitter is nog ellendiger dan kou leiden.quote:Op woensdag 6 mei 2009 15:40 schreef Gert het volgende:
[..]
Sangria is voor in de Son! Kruidenbitter is voor in de Kou. Makkelijk Ge.. ezelsbruggetje hč!
Ja hč! Sta je nou naakt in de tuin te typen?quote:Op woensdag 6 mei 2009 15:41 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Kruidebitter is nog ellendiger dan kou leiden.Máár, kou leiden is wel goed voor de lijn.
Doe ik je daar een plezier mee?quote:Op woensdag 6 mei 2009 15:43 schreef Gert het volgende:
[..]
Ja hč! Sta je nou naakt in de tuin te typen?
't Is wel een leuke mental image, zo in de regen, maar het is niet goed voor je laptop hoor!quote:
Domme vragen bestaan niet word mij altijd verteld...quote:Op woensdag 6 mei 2009 18:10 schreef Manu82 het volgende:
Vast weer een domme vraag, maar weet iemand wat het verschil is tussen compensatiedagen en vakantiedagen?
Hier schijnt de zon.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |