MIJN KONINGINNEDAG
Disclaimer: Mocht je dit lezen R., nogmaals sorry van J. en mij. 
OK.
InleidingKoninginnedag 2009. Koninginnenacht niet echt kapot gegaan oid, dus donderdag moest het echt gebeuren. Opgestaan om half fucking 8 (

) om m'n zusje te helpen met het uitstallen van onze troep die zij zo nodig moet verkopen. Na die vuige slet geholpen te hebben, chill ik hem tot ong 11u om vervolgens te kijken of er nog wat te kopen valt. Niks. Rond een uur of 2/3 m'n fiets gepakt naar het museumplein, alwaar ik een stuk of 3 vrienden zou treffen.
K-DAGIk dus door al die boeren heen rijden

, bijna van m'n fiets getrapt maar de sjonnie die voor me stond keek nogal dreigend dus ik heb maar niet teruggetrapt.

Zoals altijd valt er totaal niet te bellen in de buurt van het museumplein, zum kotsen.

En de Ah waar we voor hadden afgesproken bleek een soort van hoofdkwartier voor breezersletjes en hun pooiers te zijn, ergo ik kon m'n maten niet vinden.
Na tien minuten zoeken en bellen is het eindelijk zover, blijken ze mij de hele tijd gezien te hebben maar ze vonden het leuk om niets te zeggen oid. Wtf.
En nu komt het: 1 van m'n vrienden had twee echt spange smatjes mee. De ene herkende ik, dat was z'n zusje (

) en daarvan mag ik nooit tegen hem zeggen dat ze lekker is, daar kan ie niet tegen (een klacht apart dit, ik open er nog wel een topic over)

Blijkt de ander z'n nichtje te zijn.

Van 16. Zit in m'n range van 15.5-17.5, en met iemands nichtje gaan is opzich minder erg dan met het zusje.
Omdat ik nog geen tijd heb gehad om het nichtje toe te voegen op hyves en haar hyves op privé staat, is hier op aandringen van jullie een picca van het zusje:
![]()
Als ik trouwens problemen met die gast krijg omdat ik deze foto heb geplaatst is het jullie schuld.
Na wat droge grappen over Suzuki Swifts begeven we ons naar binnen, ik had al honger dus ik richting de eettenten. Die gast z'n zusje (laten we haar L. noemen) moest pissen, en dat is een teringeind lopen dus hij mocht lekker mee. Bleef ik met z'n nichtje (J. voor in het vervolg) en een andere maat over, die ik vervolgens alleen liet met een scare chick.
J. en ik gaan dus een patatje met halen bij een kraam waar levensgroot PATAT stond. Vast gerund door een Fokker. Maarr let op; onder PATAT stond met kleinere letters: "Frites met 3,00" WTF ZIJN FRITES?

Ik dus flippen omdat er gewoon bijna fr**t stond. DAT DIT KAN IN AMSTERDAM schreeuwde ik nog. Ik in discussie gaan met de gast achter de kassa, die dacht dat ik dronken was terwijl ik redelijk helder kon nadenken, denkik. Uiteindelijk die hele tent geboycot en 2 loempia's gehaald.
Vanaf dat moment is het een beetje bergafwaarts gegaan met m'n helderheid, maar ik heb foto's, een paar filmpjes en flarden van herinneringen die samen opzich een samenhangend verhaal vormen. Een van de foto's die wel toonbaar zijn op een publiek forum (

!):
![]()
Hier ergens op de foto ben ik te vinden

, samen met J., gefotografeerd door een bro. NEE, ik wijs mezelf niet aan, je zoekt zelf maar.
Na deze foto is maat nr.2 kotsend richting CS vertrokken, waardoor ik samen met J. alleen bleef (naar die andere vriend met z'n zusje hebben we niet echt meer gezocht, god hebbe hun ziel). Zij was ook redelijk ver heen dus het boeide haar geen flikker, plus ik was al lang bij dat ik het rijk alleen had en dat de paringsdans kon beginnen.

We zijn dus toen een beetje, door de menigte pentetrerend (

), naar het midden gegaan. Ik dus met die paringsdans beginnen, de muziek was opzich chill, toen stond er nog alleen een dj met een wijf wat er doorheen schreeuwde. J. had er wel zin an, en toen ik m'n handen op dat stevige bipsje had, wist ik het: kwestie van binnenhalen die hengel, de vis hapt al.

Paar minuten later dus ook echt met dr gegaan, paraparpap in dr mond neuriënd, want er speelde rap das armas.
De rest is dus een beetje een waas, weet nog wel dat mensen me boos aankeken toen ik een fluitconcert begon omdat het feest eerder stopte. En dat ik schreeuwde dat de Toppers nog moesten komen.

Oh, en dat ik niet naar huis kon fietsen, omdat m'n band overleed na een zee van glas. M'n fiets vastgemaakt aan een paal en gelopen naar een vriend die in de buurt woonde. Heb er zelfs nog kunnen pitten, en ben, zoals de TT al zegt, pas sinds een uur of 2 thuis. Vandaar dit verlate topik.
KORTE SAMENVATTING:![]()
- boeren
- museumplein
- vriend
- zusje + nichtje
- frites

- met nichtje gegaan tijdens rap das armas
- Toppers traden niet op
- fiets kapot
- vriend stuurt boze smjes (Ok, dit stond niet in het topic maar geloof me, ik heb ze

)
[ Bericht 0% gewijzigd door Lakitu op 02-05-2009 17:40:10 ]