 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			de kaarsjes werden ook steeds weggegapt.. Peter zat eerst wel te puzzelen tot tegenstelling van renate..quote:
 
			 
			
			
			De puzzel is compleet naar beneden gegaan.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 04:11 schreef Espabilado het volgende:
Als er een poll komt of 999 stukjes genoeg is zou ik ja stemmen hoor..
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Hebben jullie de puzzel wel eens gemaakt? Bart bv? realistische tijdsbestek lijkt me gewoon he? Ze staan alleen te lang stil bij dingen.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 04:14 schreef Gert het volgende:
[..]
De puzzel is compleet naar beneden gegaan.
Maar het kan best zijn dat iemand daar besloten heeft om een stukje achter te houden. Ik zie Jeroen daar wel voor aan.
 
			 
			
			
			Poll: 999 stukjes zijn genoeg?quote:Op zaterdag 2 mei 2009 04:11 schreef Espabilado het volgende:
Als er een poll komt of 999 stukjes genoeg is zou ik ja stemmen hoor..
 
			 
			
			
			Ben jij nog niet op de hoogte van het feit dat Renate het brein is achter bijna elke geniale actiequote:Op zaterdag 2 mei 2009 04:14 schreef Gert het volgende:
[..]
De puzzel is compleet naar beneden gegaan.
Maar het kan best zijn dat iemand in de bunker besloten heeft om een stukje achter te houden. Ik zie Jeroen daar wel voor aan.
 
											 
			 
			
			
			wil jij mij een massage geven ?quote:Op zaterdag 2 mei 2009 04:14 schreef Dottey het volgende:
jeroen masseerde eline toch?
hij wilt de andere dames niet betasten.. weird..
 
											 
			 
			
			
			De puzzel is niet eerder gemaakt door iemand hier.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 04:15 schreef Espabilado het volgende:
[..]
Hebben jullie de puzzel wel eens gemaakt? Bart bv? realistische tijdsbestek lijkt me gewoon he? Ze staan alleen te lang stil bij dingen.
 
											 
			 
			
			
			"Ik wil de helft van het totale driegangenmenu, in ruil voor dit laatste stukje"quote:Op zaterdag 2 mei 2009 04:16 schreef Dottey het volgende:
[..]
Ben jij nog niet op de hoogte van het feit dat Renate het brein is achter bijna elke geniale actie
 
											 
			 
			
			
			Dit beloofd veel goedsquote:Op zaterdag 2 mei 2009 04:17 schreef Gert het volgende:
[..]
De puzzel is niet eerder gemaakt door iemand hier.
Of ze de puzzel op tijd af krijgen, is eigenlijk ook maar bijzaak.
 
  
  
											 
			 
			
			
			Ah ok, was wel geinig geweest als Bart 'm in 4 uur tijd ofzo gedaan had, weten we hoe ze zich aanstellen als ze roepen 'dit is niet te doen'quote:Op zaterdag 2 mei 2009 04:17 schreef Gert het volgende:
[..]
De puzzel is niet eerder gemaakt door iemand hier.
Of ze de puzzel op tijd af krijgen, is eigenlijk ook maar bijzaak.
 
  
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |