Jupiler en stokbrood o.a.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 19:53 schreef charmed_angel het volgende:
ik heb helemaal niks lekkers in huisTe erg tijdens de finale
Hmmzzzz
lekkerrrrrrrr mijn jupilertjes zijn vorige week op gegaan. ik moet het doen met thee en hotrijstdingentjes.quote:
Vermoedelijk dat het niveau wel naar beneden gaat door de zenuwen bij de finalisten ...quote:Op zaterdag 9 mei 2009 19:56 schreef ranja het volgende:
Met Rachel's I will always love you en Lisa's Hallelujah en Jamal's aanwezigheid zal dit niet de beste aflevering voor mij worden vrees ik. Maar ja, wel spannend. Denk ik nog steeds
quote:Op zaterdag 9 mei 2009 19:56 schreef charmed_angel het volgende:
Heb nu zo megadisneymok, (400ml) voor me staan met groene thee lemon grassLekker
Juist weer lekker vertrouwdquote:Op zaterdag 9 mei 2009 19:34 schreef Joooo-pi het volgende:
* Joooo-pi meldt zich
Wel beetje onwennig op zaterdagavond half acht...
En
Nikki
Ja joh, je kan een Fiat Grande Puta winnen!quote:Op zaterdag 9 mei 2009 19:58 schreef Leonoor het volgende:
Zoooo, ik zit weer klaar en ben me ondertussen het hoofd aan het breken over de existentiële levensvraag: ga ik stemmen of niet?
De winnaar heeft denk ik al genoeg stemmen nu, lijkt me beter van niet dus.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 19:58 schreef Leonoor het volgende:
Zoooo, ik zit weer klaar en ben me ondertussen het hoofd aan het breken over de existentiële levensvraag: ga ik stemmen of niet?
Ik ben lowfat aan het snacken met komkommer vanavond...quote:Op zaterdag 9 mei 2009 19:59 schreef Anonymousz het volgende:
Wie willen een bitterballen?
Dank voor de tip! De laatste keer dat ik gesmst heb was ook voor Maud, ook al weggegooid geld.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 19:59 schreef Svensational het volgende:
[..]
De winnaar heeft denk ik al genoeg stemmen nu, lijkt me beter van niet dus.
Dat was toch al bekend?quote:Op zaterdag 9 mei 2009 20:00 schreef Joooo-pi het volgende:
Woee, veel gejuich voor Lisa weer!
Wtf Gordon is er dus niet....
Komkommer en rauwe bloemkool.quote:Op zaterdag 9 mei 2009 19:59 schreef Leonoor het volgende:
Ik ben lowfat aan het snacken met komkommer vanavond...
Ik ook.quote:En ik mis Whatever.
* Anonymousz geeft charmed_ Angel een bitterbalquote:
Ik heb geen rauwe bloemkool! Wel broccoli, maar dat lijkt me niks rauw. En worteltjes, die heb ik ookquote:Op zaterdag 9 mei 2009 20:01 schreef Steve het volgende:
[..]
Komkommer en rauwe bloemkool.
[..]
Ik ook.
Dat is standaard. Waarom zij nog op tv mag komen is me een raadsel. Of doet ze het met de baas van RTL?quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |