welke?quote:Op dinsdag 26 mei 2009 00:32 schreef ElizabethR het volgende:
Gosh, ik zie net de foto van Kamermans, wat een beauty zeg!!
Statief en zelfontspanner, maar we stonden op hoogte en het waaide nogal, daar viel dus niks meer stabiel aan te maken.. Helaas en die functie heb ik niet..quote:Op dinsdag 26 mei 2009 20:50 schreef Noxa het volgende:
Die eerste heeft heel veel ruis. En iets van bewegingsartefact. De 2e heeft van beide een stuk minder last. Maar toch ook iets bewogen.
Neem aan dat je foto van een statief (oid) genomen is met lange sluitertijd? Kijk eens of je camera een functie heeft die mirror lockup heet. Die zorgt ervoor dat sensor pas gegevens op gaat slaan als de spiegel al even opgeklapt is en iets eerder stopt voor dat de spiegel weer neer klapt. Dit om de minimale trillingen te voorkomen. En uiteraard een afstandsbediening gebruiken. En als je die niet hebt de timer van de zelfontspanner.
Mja maar hoe minder trilling hoe beter! En ik vond het toch wel schelen.quote:Op dinsdag 26 mei 2009 20:53 schreef Halinalle het volgende:
Bij 20 en 40 s sluitertijd heb je niet zoveel last van de "spiegelklap".
dankjequote:Op dinsdag 26 mei 2009 00:32 schreef ElizabethR het volgende:
Gosh, ik zie net de foto van Kamermans, wat een beauty zeg!!
Grappig, ik zat gisteren de bijlage van de Volkskrant te bekijken en daar stond ook heel groot op de voorkant een zandvlakte met één straatnaambordje... In het eerste artikel stond vrijwel dezelfde foto als die jij hebt gemaakt, volgens mij zelfs nog van exact het zelfde huis ook, maar dan van een iets grotere afstand.quote:Op donderdag 28 mei 2009 11:30 schreef Kamermans het volgende:
[..]
dankje, foto maakt deel uit van een drieluik. [klik] (3.79 MB).
Dit huisje staat in een nieuwe wijk van Almere. Ik kom er elke dag met de trein langs, vind het nog steeds apart dat er zo'n simpel huisje in z'n eentje daar in die vlakte staat. Wou er altijd al keertje fotos maken.
Met het reslutaat ben ik erg tevreden. Foto is gemaakt met groothoek lens, de vertekening heb ik gecorrigeerd, verder weinig aan hoeven te bewerken.
quote:Op donderdag 28 mei 2009 20:32 schreef ebeaydojraes het volgende:
eigenlijk teveel rotterdam foto-ers hier
Ooooooooooh!quote:Op donderdag 28 mei 2009 20:47 schreef Danny het volgende:
Nieuwe Brandweercentrale Zwolle
[ afbeelding ]
http://www.flickr.com/photos/danny_roodbol/2995488752/
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |