Natuurlijk is er een afspraak dat bands niets naar buiten mogen brengen voordat het festival dat doet. En, zoals Nembrionic zei, zullen de grootste namen al ver van te voren geboekt zijn. Maar stel dat Blur de helft van het budget zou opslokken, terwijl het al is uitverkocht zonder zo'n naam op de line-up...quote:Op vrijdag 1 mei 2009 18:28 schreef ranja het volgende:
Ik vraag me af hoeveel er al definitief is. Vaak is het dan ook vrij snel bekend lijkt me, als de bands hun myspace e.d. een beetje bijhouden... of er moet geheimhoudingsplicht zijn
Denk je dat of weet je dat? Het gebeurt toch wel eens dat een band het wel op hun site heeft staan.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 18:34 schreef Aisumasen het volgende:
Natuurlijk is er een afspraak dat bands niets naar buiten mogen brengen voordat het festival dat doet.
En niet zelden wordt het weer teruggetrokken.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 18:36 schreef ranja het volgende:
[..]
Denk je dat of weet je dat? Het gebeurt toch wel eens dat een band het wel op hun site heeft staan.
Dat is toch niet zo heel moeilijk vast te stellenquote:Op vrijdag 1 mei 2009 18:36 schreef ranja het volgende:
[..]
Denk je dat of weet je dat? Het gebeurt toch wel eens dat een band het wel op hun site heeft staan.
10 minuten speeltijd minderquote:Op vrijdag 1 mei 2009 18:49 schreef Aisumasen het volgende:
Wat willen ze doen, een band 3 strafpunten geven?
Komt door het mooie weer.quote:
Staat er (voor de volgende) inquote:Op vrijdag 1 mei 2009 19:30 schreef Tinuzzz_Talpa het volgende:
Dit plaatje kan wel in de OP:
[ afbeelding ]
Die komen vrij, je moet even Eventim in de gaten houden.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 19:39 schreef Cyclonist het volgende:
Nou, hopen op nog een aantal ongeldig verklaarde kaartjes dan..
Same here. Heb er waarschijnlijk 3 over.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 19:19 schreef Nembrionic het volgende:
Ik heb dit jaar een extra kaartje gekocht want er zit altijd wel een druif in de groep die geen kaartje heeft bemachtigd
Als blijkt dat iedereen wel een kaartje heeft, dan verkoop ik heb gewoon tegen de reguliere prijs. Hoogstwaarschijnlijk hier op Fok
3? Dat is wel wat overdrevenquote:Op vrijdag 1 mei 2009 19:50 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Same here. Heb er waarschijnlijk 3 over.
Wat je zegt, nét een vent.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 19:55 schreef ebeaydojraes het volgende:
Grace Jones is UBER man. Dat moet je zien!
Omdat die woekeraars dan weten dat ze nog ff extra moeten gaan inslaanquote:Op vrijdag 1 mei 2009 20:38 schreef Junkie het volgende:
Waarom was er geen waarschuwing dat ze bijna uitverkocht waren?![]()
Gelet op het feit dat vele tickets ongeldig gemaakt gaan worden, zou ik een F5-abbo nemen op Eventimquote:Op vrijdag 1 mei 2009 21:19 schreef SpauldingPF het volgende:
Shit, zou net kaartjes bestellen voor mij en een paar vrienden, iemand nog een idee voor een alternatief waar ik voor niet al teveel geld een kaartje kan halen?
Marktplaats, wat ik je brom.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 21:32 schreef Tasha het volgende:
[..]
Gelet op het feit dat vele tickets ongeldig gemaakt gaan worden, zou ik een F5-abbo nemen op Eventim
Ik heb je gemist, waar was je?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 20:54 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Omdat die woekeraars dan weten dat ze nog ff extra moeten gaan inslaan
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |