Bron?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:50 schreef matthijst het volgende:
[..]
Hij werd de eerste keer tegengehouden op de bosweg. Da's zon klein zijstraatje van de Jachtlaan. Dat was 4 minuten voordat hij op de bus afreed.
Ik vraag me af of hij via de ventweg is gegaan, dat gokt RTL omdat 1 ventje in het publiek dat dacht.
Ik hoop dat er nog een keer een aanslag wordt gepleegd op die groep imbecielen.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:41 schreef Krambo het volgende:
America's most hated family weet het, hij is gestuurd door God
Ik was gister in Eindhoven. Geen knokpartijen, goede sfeer, geen gezeik.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:50 schreef Burnie88 het volgende:
[..]
Haha, ja 1 maniac ja, dream on.
Maar het gaat me er meer om dat we nergens in NL nog normaal feest kunnen vieren blijkbaar. Ik was gister in Arnhem, 3 heftige knokpartijen en iemand die werd afgevoerd met ambulance. Groot feest in NL![]()
Daar kan ik me heel pissig om maken. Natuurijk is het maar een klein gedeelte van de mensen die dit soort dingen doen, maar toch, het lijkt al normaal te worden om nergens meer normaal/veilig te kunnen zijn.
Die mensen die bij De Naald stonden hebben ongelovelijk veel geluk gehad.quote:
Dat werd gisteren in de eerste persconferentie gevraagd.quote:
ik vindt ze wel grappig, mensen die hun serieus nemenquote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:53 schreef Burnie88 het volgende:
[..]
Ik hoop dat er nog een keer een aanslag wordt gepleegd op die groep imbecielen.
Zou een mooi gebaar zijn iig.quote:Mogelijk gaan leden van de koninklijke familie een dezer dagen op bezoek bij gewonden die in ziekenhuizen liggen of bij nabestaanden van slachtoffers. ,,Maar als ze dat doen, zal dat zeker in een besloten sfeer zijn zonder camera's er bij'', aldus de woordvoerder.
Ik was ook in Arnhem, nix gezien. Nouja, even een drukte omdat een gozer een meid geslagen zou hebben. Ik ben daar zelf tussen gaan staan en het liep weer af met een susser.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:50 schreef Burnie88 het volgende:
Haha, ja 1 maniac ja, dream on.
Maar het gaat me er meer om dat we nergens in NL nog normaal feest kunnen vieren blijkbaar. Ik was gister in Arnhem, 3 heftige knokpartijen en iemand die werd afgevoerd met ambulance. Groot feest in NL![]()
Daar kan ik me heel pissig om maken. Natuurijk is het maar een klein gedeelte van de mensen die dit soort dingen doen, maar toch, het lijkt al normaal te worden om nergens meer normaal/veilig te kunnen zijn.
begrafenissen verstoren en kinderen opvoeden met allerlei haatgevoelens vind jij grappig?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:56 schreef ASroma het volgende:
[..]
ik vindt ze wel grappig, mensen die hun serieus nemen
Voor de rest is het allemaal open terrein ja:quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:54 schreef Burnie88 het volgende:
[..]
Die mensen die bij De Naald stonden hebben ongelovelijk veel geluk gehad.
Bizar gevoel voor humor heb jij zeg..quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:56 schreef ASroma het volgende:
[..]
ik vindt ze wel grappig, mensen die hun serieus nemen
Misschien opnemen in de OP?quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:49 schreef Flat---- het volgende:
[..]
dit is trouwens de eerste foto die ik zie met een beetje achtergrond van waar de auto vandaan kwam.
Zo te zien eerst de hekken aangereden, toen een meter of 5 niks/niemand ... toen de menigte
Je kon duidelijk zien dat hij met z'n hoofd voorovergebogen in de auto zat en dus nauwelijks of helemaal niet meer bij kennis was. En dat kwam natuurlijk door de botsingen met het publiek en objecten daaromheen. De schade aan de auto en aan hemzelf kan prima worden verklaard, gezien het feit dat er relatief weinig massa voor nodig is om zoiets te veroozaken. Er zijn mensen zwaargewond in het ziekenhuis beland omdat ze een hert aan hebben gereden, puur door de impact met het diertje. Daar komt nog bij dat zijn snelheid erg hoog was en de kwaliteit en massa van de auto nogal gering. Dit lijkt me de meest sluitende en plausibele verklaring.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:45 schreef donroyco het volgende:
Waarom kwam hij eigenlijk bij de Naald tot stilstand?
- Wilde hij zelfmoord plegen?
- Zag hij de paal over het hoofd?
- Kon hij niks zien (zie auto)?
Inderdaad, nu je het zegt.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 14:49 schreef Flat---- het volgende:
[..]
dit is trouwens de eerste foto die ik zie met een beetje achtergrond van waar de auto vandaan kwam.
Zo te zien eerst de hekken aangereden, toen een meter of 5 niks/niemand ... toen de menigte
Duidelijk verhaal.quote:
Had er niks gedaan kunnen worden op het moment dat hij daar voorbij reed, dat was nog een stuk van ruim 400 meter zo te zien..quote:Op vrijdag 1 mei 2009 15:06 schreef Dichtpiet. het volgende:
die agenten bij de bosweg voelen zich nu zooooo kut denk ik
Wij weten natuurlijk niet hoe hard hij reed op de jachtlaan,quote:Op vrijdag 1 mei 2009 15:09 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Had er niks gedaan kunnen worden op het moment dat hij daar voorbij reed, dat was nog een stuk van ruim 400 meter zo te zien..
ben heel benieuwd inderdaad wat die 2 agenten in die tijd deden, of ze contact zochten met de agenten in de bochtquote:Op vrijdag 1 mei 2009 15:09 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Had er niks gedaan kunnen worden op het moment dat hij daar voorbij reed, dat was nog een stuk van ruim 400 meter zo te zien..
Wat nog vreemder is, is dat die agenten geen alarm hebben geslagen. Het is toch wel een minuut rijden van de bosweg naar het kruispunt zo te zien.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 15:09 schreef marcodej het volgende:
Vreemd dat er op de Jachtlaan geen afzetting was, maar slechts twee agenten.
Stel hij rijdt 80 km/h, dan doet hij er ongeveer 20 seconden over om die afstand af te leggen, dat lijkt me inderdaad te krap om in te grijpen. Tevens was ieders aandacht natuurlijk afgeleid omdat juist de bus voorbij kwam.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 15:11 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Wij weten natuurlijk niet hoe hard hij reed op de jachtlaan,
volgens mij hadden ze te weinig tijd om in te grijpen.
En inderdaad, ontzettend dom om daar 2 agenten te plaatsen.
Maar dat is allemaal achteraf praten.
quote:Op vrijdag 1 mei 2009 15:11 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
Wij weten natuurlijk niet hoe hard hij reed op de jachtlaan,
volgens mij hadden ze te weinig tijd om in te grijpen.
En inderdaad, ontzettend dom om daar 2 agenten te plaatsen.
Maar dat is allemaal achteraf praten.
Bron: NRCquote:Politie kon auto van Karst T. niet stuiten
Mariël de Jong zag het gebeuren. Zij bemande op dat kruispunt een informatiestand van de Apeldoornse VVV. De Jachtlaan was niet met hekken afgesloten op die plek – zo’n 500 meter vanaf het monument De Naald waar de auto uiteindelijk tot stilstand zou komen.
Op het moment dat de auto, met de 38-jarige Karst T. achter het stuur, kwam aanrijden, stonden er twee politieagenten op de Jachtlaan van wie er één vermoedelijk opzij moest springen om de auto te ontwijken. „Ineens hoorde ik motorlawaai. Hij had in mijn beleving al een snelheid van 100 kilometer per uur toen hij de Jachtlaan opreed, daarna ging hij plankgas over de laan. Verderop stond een hek met een verbodsbod. Daar is hij links omheen gereden”, zegt De Jong. „De twee agenten alarmeerden via hun zendsysteem hun collega’s en gingen er achteraan. Je staat erbij en je kijkt ernaar, met open mond van verbazing. Voordat je hebt gezegd: ‘Oh, jongens, dit gaat niet goed’, is het al gebeurd. We konden de klap horen, we zagen de mensen door de lucht vliegen.”
Er is niet geschoten door de agenten, volgens De Jong. „Dat kon niet eens. Het ging zo snel. Die mogelijkheid was er niet eens.”
Tijdens de persconferentie gisteren zei de politie dat de auto kort voor de aanslag op dit kruispunt is tegengehouden door de politie. T. is toen omgekeerd en weggereden. In publicaties vandaag wordt gesteld dat getuigen dit (ook) op de Amersfoortseweg hebben zien gebeuren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |