Vraag eens of ze soms per ongeluk 2 keer op dat knopje gedrukt heeftquote:Op donderdag 30 april 2009 18:43 schreef Pek het volgende:
[..]
Ja, maar bij mij dus nog een. Zelfde IP
Die kreeg ik idd na het stemmen, met de melding dat ik al gestemd had. minus 1 credit.quote:Op donderdag 30 april 2009 18:45 schreef Espabilado het volgende:
[..]
Als je lief al gestemd had dan zou je ook de resultaten moeten zien ipv nog een keer te kunnen stemmen?
Maar het ergste is natuurlijk dat je gestemd hebt op: geen drankquote:Op donderdag 30 april 2009 18:46 schreef Pek het volgende:
[..]
Die kreeg ik idd na het stemmen, met de melding dat ik al gestemd had. minus 1 credit.
Dat.quote:Op donderdag 30 april 2009 18:48 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar het ergste is natuurlijk dat je gestemd hebt op: geen drank
iddquote:Op donderdag 30 april 2009 18:48 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Maar het ergste is natuurlijk dat je gestemd hebt op: geen drank
nou, gehakt met (zout en) peper is echt stukken lekkerder!!quote:Op donderdag 30 april 2009 18:20 schreef Eg_Wel het volgende:
Wat is toch die fascinatie met peper? Gehakt en daar móet dus peper in! Zonder peper is het niet lekker genoeg? Zoveel maakt dat toch niet uit?
Volgens mij ging ze op de bank staan en dat mag (blijkbaar) niet ^^quote:Op donderdag 30 april 2009 18:49 schreef Espabilado het volgende:
[..]
Dat.
Wat gebeurde er met Eline net?
dat lijkt me ook inderdaad, dat dat niet magquote:Op donderdag 30 april 2009 18:50 schreef NrTH het volgende:
[..]
Volgens mij ging ze op de bank staan en dat mag (blijkbaar) niet ^^
Dat verklaart die opgeblazen kopquote:
Jeroen is zo aan het opscheppen geweest over zn rijkdom dat men blijkbaar geen cent meer aan hem wil besteden.quote:Op donderdag 30 april 2009 18:53 schreef Espabilado het volgende:
Renate is gewoon veels te nieuwsgierig er naar of 'de streamer' haar er uit stemt... ik denk dat ze ergens denkt van niet. Snap ook niet dat Jeroen nu ff laatste staat, ik kan me niet voorstellen dat ze er niet uitgestemd wordt
quote:Op donderdag 30 april 2009 18:55 schreef Marrije het volgende:
[..]
Jeroen is zo aan het opscheppen geweest over zn rijkdom dat men blijkbaar geen cent meer aan hem wil besteden.
Hij heeft op Amber na de meeste stemmen in totaal meen ik... alleen een boel negatievequote:Op donderdag 30 april 2009 18:55 schreef Marrije het volgende:
[..]
Jeroen is zo aan het opscheppen geweest over zn rijkdom dat men blijkbaar geen cent meer aan hem wil besteden.
ben je lekker mee danquote:Op donderdag 30 april 2009 18:34 schreef Pek het volgende:
[..]
Ik krijg net door dat mijn lief m'n account misbruikt heeft, die mag met haarzelf spelen vanavond
Maar punt b) blijft raar natuurlijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |