Dat moet je niet zomaar laten doen door gewone politie agenten hè...quote:Op donderdag 30 april 2009 12:09 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ik zei ook alHebben ze al in de kofferbak van die auto gekeken, wie weet wat ze daar vinden ?
Rot op man, dit is een doelbewuste actie waar 100en mensen bij betrokken zijn.quote:Op donderdag 30 april 2009 12:08 schreef werkeend het volgende:
toch weer typisch dat hier meer heisa overgemaakt worden terwijl er meer doden per weekend in het verkeer vallen..
Dat zeg ik : verfbommetje 2009.quote:Op donderdag 30 april 2009 12:10 schreef SCH het volgende:
Het lijkt meer op een verwarde of dronkemansactie dfan op een gerichte aanslag, zo op het eerste gezicht
Dat vraag ik me ook af. Je rijdt enkel jezelf dood tegen een bus. Als het een aanslag op het koningshuis zou zijn geweest, dan is het een vrij domme. Of je moet je kofferbak vol hebben liggen met explosieven, maar dat lijkt geen sprake van te zijn.quote:Op donderdag 30 april 2009 12:05 schreef Greys het volgende:
Maar wat begin je nou met een personenauto tegen een grote bus waarin de leden van het koninklijk huis hóóg zitten, qua aanslag bedoel ik dan?
ah de kampioen der relativering is er ookquote:Op donderdag 30 april 2009 12:10 schreef SCH het volgende:
Het lijkt meer op een verwarde of dronkemansactie dfan op een gerichte aanslag, zo op het eerste gezicht
ah, ok, dat heb ik even gemist...quote:Op donderdag 30 april 2009 12:10 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Na een paar minuten ging die al open ja, erg voorzichtig gebeurde dat.
Op 20 seconde na?quote:Op donderdag 30 april 2009 12:10 schreef SCH het volgende:
Het lijkt meer op een verwarde of dronkemansactie dfan op een gerichte aanslag, zo op het eerste gezicht
Lulquote:Op donderdag 30 april 2009 12:09 schreef Tism het volgende:
Ik had nog wel een explosie verwacht, maar dit is ook best al erg!..![]()
Wat een SENSATIE!!!..
Mja goed, ik vind zo'n complottheorie vaak wel ver gaan. Van de andere kant: als ze met een auto iets moesten uitrichten hadden ze een grote SUV moeten nemen en geen Swift. Dus óf er is iemand psychisch labiel of fysiek onwel geworden, óf er zit meer achter dan enkel het idee de bus te rammen.quote:Op donderdag 30 april 2009 12:09 schreef motorbloempje het volgende:
[..]
ik zei ook alHebben ze al in de kofferbak van die auto gekeken, wie weet wat ze daar vinden ?
Ja, zodat die ramptoeristen niet komen loeren. Je weet wel, die mensen die koste wat het kost alles willen zien en in de weg gaan lopen.quote:
Dat bedoel ik dusquote:Op donderdag 30 april 2009 12:11 schreef alpeko het volgende:
[..]
De timing was wel eng goed. Precies op het moment van het aanrijden van de bus.
quote:Op donderdag 30 april 2009 12:11 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
ah de kampioen der relativering is er ook
Dacht ik ook aan.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |