SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wie hebben er allemaal welke draagdoek?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Graag bij het openen van een nieuw topic de informatie uit de wiki halen, die vind je HIER
Als je een update van jouw doekenlijstje wil, graag zelf in de wiki doen, dan wordt het vanzelf meegenomen in een volgend topic.DancingPhoebe op <a href="http://forum.fok.nl/topic/1352192/3/51#73971988" target="_blank" >23/10/09</a>:[/b]
God, wat is het toch een dunne scheidslijn tussen een vrije geest zijn en je plek in het universum niet kennen :')
Ja hoor, nette prijs. Vergewis je er wel even van dat het een kruiskeper is. Want volgens mij heette Amazonas vroeger anders (El Zuruz?), waren het toen nog geen kruiskepers, was de kwaliteit veel minder maar hadden ze al wel de kleurstelling Laguna.quote:Op dinsdag 28 april 2009 19:22 schreef Zweefvliegje het volgende:
Kent iemand ook doeken van Amazonas? Hoe dragen die?
Geschikt voor de zomer?
Ik heb al even gegoogeled maar word er niet erg veel wijzer van.
Edit, even beter gezocht nog en erachter gekomen dat het dus een erg dunne doek is.
Wie heeft er ervaringen met deze doek?
Heb een Amazonas Laguna (lengte 4 meter, voor de kanguru draagmanier) voor 25 euro gevonden, dat is toch een nette prijs?
Ja, handig, zet 'm erbij!quote:Op dinsdag 28 april 2009 20:22 schreef TearSong het volgende:
Misschien leuk/handig om ergens in de wiki ook dat lijstje te plaatsen van wat je je kindje in de doek aan kunt trekken bij welke temperaturen? Het is een vraag die regelmatig terug keer hier. Of niet?
Er komt een linnen doek mijn kant op
Bedankt voor je reactie! Maar ik snap hem nog niet helemaalquote:Op dinsdag 28 april 2009 20:22 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Ja hoor, nette prijs. Vergewis je er wel even van dat het een kruiskeper is. Want volgens mij heette Amazonas vroeger anders (El Zuruz?), waren het toen nog geen kruiskepers, was de kwaliteit veel minder maar hadden ze al wel de kleurstelling Laguna.
wacht, ik zoek even in mijn archiefje...
El Comal, niet El Zuruz. Maar als het een nieuwe Amazonas is dan is 'ie in orde.
Wat Macka ook zegt: welke linnen doekquote:Op dinsdag 28 april 2009 20:22 schreef TearSong het volgende:
Misschien leuk/handig om ergens in de wiki ook dat lijstje te plaatsen van wat je je kindje in de doek aan kunt trekken bij welke temperaturen? Het is een vraag die regelmatig terug keer hier. Of niet?
Er komt een linnen doek mijn kant op
Kruiskeper is een weving, en wel de weving die het meeste ondersteuning geeft door een beetje rek op twee diagonalen. En aan de foto te zien is de jouwe een kruiskeperquote:Op dinsdag 28 april 2009 20:41 schreef Zweefvliegje het volgende:
[..]
Bedankt voor je reactie! Maar ik snap hem nog niet helemaal
Sorry, ik ben nog helemaal groen in het draagdoekengebeuren. Wat is een kruiskeper? Of eigenlijk, waarom is het belangrijk om te weten dat ie zo geweven is? Heeft dat met de draagmethoden te maken?
En het gaat om deze Amazonas Laguna, heb een deal voor 22 euro gedaan ipv de gevraagde 24,50.
Dus nu heb ik wel een goede aankoop gedaan begrijp ik?quote:Op dinsdag 28 april 2009 21:11 schreef Macka66 het volgende:
[..]
Kruiskeper is een weving, en wel de weving die het meeste ondersteuning geeft door een beetje rek op twee diagonalen. En aan de foto te zien is de jouwe een kruiskeper
(De oude Laguna's waren linnenbinding, hebben geen rek, kunnen uitzakken en waren bovendien met schadelijke stoffen geverfd (volgens een Duits onderzoek dat ik heb liggen). )
Wat goed! Misschien moet ik mijn geverfde leaves shorty maar een tijdje op vakantie sturen, mèèèèèn wat is dat one tough cookie gewordenquote:Op dinsdag 28 april 2009 21:02 schreef Webkim het volgende:
Zara Red is weer thuis en is in twee weken tijd tien keer zachter geworden.
Soms is er een draagdoekconsulente op familiebezoek in Friesland, in Leeuwarden ook wel zelfsquote:Op dinsdag 28 april 2009 21:26 schreef Zweefvliegje het volgende:
[..]
Dus nu heb ik wel een goede aankoop gedaan begrijp ik?
Wat ik ook wel een idee vind voor in de Wiki is hoe je (nieuwe) draagdoeken het best kan behandelen!
Hoe krijg je ze zacht? Wel eerst wassen of juist niet? Vingerhaken? Erop zitten?
Ik heb het antwoord niet![]()
Wat ik wel weet is dat degene van wie ik m'n Indio heb overgekocht hem heeft gewassen voor het versturen en dat hij toen best stug was. Nu heb ik hem een paar keer gedragen en tig keer gevingerhaakt en er 2 nachten op geslapen en nu is hij al best zacht, maar heb nog steeds het idee dat het zachter kan.
Heb helaas nog nooit een doek van een ander gevoeld, volgens mij zijn er hier in Leeuwarden geen draagdoekmoeders/vaders in het wild behalve ikzelf dan.
Er is namelijk ook (nog) geen draagdoekconsulente in Friesland.
Diaan gaat volgende week een Ringsling proberen en ik heb haar beloofd 'm nog even vast te houdenquote:Op dinsdag 28 april 2009 11:17 schreef oeke het volgende:
[..]
Hey Icicle, Als Diaan hem niet wil dan ben ik wel geinteresseerd. Ik zal je even Pmen, ehm, eerst even aanzetten
Bijkomend voordeel daarvan is dat hij meteen voor allerhande kinderspel gebruikt wordt, wat hem alleen maar weer zachter maaktquote:Op dinsdag 28 april 2009 21:36 schreef Macka66 het volgende:
Ik ben zelf meer voor gebruiken dan voor vingerhaken. Wat bij mij ook goed werkt is de doek over een stoel met hoge rugleuning hangen en daar dan veel in gaan zitten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |