Slordig zeker, blunder vind ik een te groot woord.quote:Op maandag 11 mei 2009 11:54 schreef Danny het volgende:
en dat dat niet is gebeurd is dus een blunder te noemen?
jamaar.. amateurproductie ende vrijwilligers!quote:Op maandag 11 mei 2009 11:54 schreef Danny het volgende:
[..]
en dat dat niet is gebeurd is dus een blunder te noemen?
ok, maar had marielin zo doorgedraaid over haar spullen zonder die 'slordigheid' van de redactie?quote:Op maandag 11 mei 2009 11:55 schreef Copycat het volgende:
[..]
Slordig zeker, blunder vind ik een te groot woord.
Dat is koffiedik kijken, lijkt mij.quote:Op maandag 11 mei 2009 11:58 schreef Danny het volgende:
ok, maar had marielin zo doorgedraaid over haar spullen zonder die 'slordigheid' van de redactie?
dus ze had als ze haar spullen NIET kwijt was geweest weleens door kunnen draaien over het kwijt zijn van haar spullen volgens jou?quote:
Het gaat om 't feit dat iedereen er last van had (want spullen van iedereen gejat). Dat Marielin er meer last van had dan de rest komt omdat ze 't duel verloren had, kan gebeuren maar niet 'opgezet plan' om Marielin ff te naaien. Er was niet eens bepaald wat ie moest jatten van wie. Er is dus niet bewust iets gedaan om iemand te naaien, zo laat je 't overkomen.quote:Op maandag 11 mei 2009 11:53 schreef Danny het volgende:
nou, dit was toch duidelijk hoor. Opdracht voorbij; spullen inleveren. Zo gaat het vanaf het begin en nu opeens niet. Ongeacht of ze nou wel of niet marielin wilden fucken hadden die spullen gewoon meteen teruggemoeten. Ik weet in ieder geval wel dat ik NIET naar de redactie ga tijdens de bunker. Kennelijk is dat nogal een judgement-clouder namelijk.
quote:Bericht van Amber (verstuurd op 10 mei rond 18.00):
Hey lieverds!
Wat is het heerlijk om weer thuis te zijn! Toen ik gisteravond boven kwam, was Bobby er ook, leuk om hem weer te zien.
Verder was het echt leuk om jullie van boven te volgen. Meiden, wat een schande dat jullie niet eens een beetje pannenkoeken kunnen bakken. Hahaha, Eline, dat zout! Ik lag helemaal in een deuk!
Oh ja, Eline, ik heb je zus en hondje nog gezien. Wat een schatje!
Ik ben gisteravond toen ik thuiskwam om een uur of drie nog ff snel de stad in gedoken en heb heerlijk al mijn vrienden weer kunnen zien. Ben echt heel blij dat ik eruit ben gegaan en niet een van jullie.
Blijf allemaal goed je best doen en de 32 uur zonder slaap kunnen jullie. Jullie staan ook echt al weer de hele dag op achtergrond.
Peter: Foei! Beetje zoenen met Eline terwijl je een vriendinnetje hebt. Verder heb ik ontzettend van je genoten.
Jeroen: Ik heb beelden van het feestje teruggezien en jij hebt je echt misdragen!
Pim: Trek je mond een beetje meer open. Op de streams lijk je nog wel stiller, maar ook lief hoor!
Eline: Je bent een lieverd! Op FOK! heb je een leuke bijnaam, Calimero.
Marielin: Wijf, je gaat winnen! Blijf lekker je stoere zelf. Micha heeft me al een berichtje op Hyves gestuurd.
Verder jongens, blijf sterk. Het gaat namelijk met de dag heftiger en zwaarder worden. Er is superveel op jullie gestemd en jullie hebben allemaal een hoop fans.
Ik zie jullie allemaal hoop ik tijdens de finale.
Ik stuur jullie snel weer een mail.
Dikke kus,
Ex-bunker Amber
P.S. De tieten en naakt-caps staan al overal!
Wie weet was er dan wel een andere aanleiding geweest om even lekker te spuien ...quote:Op maandag 11 mei 2009 11:59 schreef Danny het volgende:
dus ze had als ze haar spullen NIET kwijt was geweest weleens door kunnen draaien over het kwijt zijn van haar spullen volgens jou?
ze kregen ook een mail van Bobby. Wat heeft dat met een blunder te maken?quote:Op maandag 11 mei 2009 12:00 schreef Stefan het volgende:
Waarom kregen de bewoners deze e-mail van Amber?
wie weet. Maar je ontwijkt mooi de vraag.quote:Op maandag 11 mei 2009 12:01 schreef Copycat het volgende:
[..]
Wie weet was er dan wel een andere aanleiding geweest om even lekker te spuien ...
Omdat het zoveel inside info bevat waarvan de bewoners dacht ik verstoken moesten blijven.quote:Op maandag 11 mei 2009 12:01 schreef Danny het volgende:
[..]
ze kregen ook een mail van Bobby. Wat heeft dat met een blunder te maken?
Ook dat weet je niet. Misschien in hind sight dat ze er enorm van baalde die spullen niet tijdens haar nacht buiten te hebben.quote:Op maandag 11 mei 2009 12:02 schreef Danny het volgende:
Denk je werkelijk dat ze over het kwijt zijn van haar spullen had gaan klagen als ze die al terug had gehad?
ok, je durft dus geen direct en eerlijk ja of nee te antwoorden en geeft de voorkeur aan misschien en wat als.quote:Op maandag 11 mei 2009 12:08 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ook dat weet je niet. Misschien in hind sight dat ze er enorm van baalde die spullen niet tijdens haar nacht buiten te hebben.
Je kunt niet flippen om spullen die je terug wil als je ze al terug hebt.quote:Op maandag 11 mei 2009 12:15 schreef Copycat het volgende:
Heeft niks met niet durven te maken, Danny.
Waarschijnlijk zal ze niet daarom geflipt zijn
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |