Dat moet op zich niet zoveel uitmaken. Mijn vader heeft met zijn 62 jaar ook veel puberale trekjes soms, maar dat heeft ook wel weer zijn charme.quote:Op dinsdag 28 april 2009 15:05 schreef loveli het volgende:
[..]
Ik heb me ook wel even afgevraagd hoe volwassen de vader van PF is. Los van dit gebeuren, met z'n motor, batcave and then some.
Dat gebrek aan zelfbeheersing van PF's vader vind ik toch minder charmant.quote:Op dinsdag 28 april 2009 15:07 schreef Greys het volgende:
[..]
Dat moet op zich niet zoveel uitmaken. Mijn vader heeft met zijn 62 jaar ook veel puberale trekjes soms, maar dat heeft ook wel weer zijn charme.
Je eet weinig vezels, dat helpt je verbranding natuurlijk ook niet echt. Verder vind ik het eerder te weinig dan te veel. Wat wordt je avondeten?quote:Op dinsdag 28 april 2009 15:11 schreef heaven7 het volgende:
Hm, ja mijn lijf is vaag. Of misschien dat ik het gewoon nooit lang genoeg volhou om te merken dat je met meer kcal ook afvalt alleen langzamer
Mijn lijstje van vandaag:
O: Magere yoghurt met een banaan
T: 2 crackertjes met jam
L: 2 kommen koninginnesoep met 150 gram verse groenten (wortel, brocoli en zulks), 1 wit bolletje (ja oké, wit) met philadelphia light
T: 3 crackertjes met jam
Absoluut! Maar ik bedoelde alleen te zeggen dat dat 'af en toe niet zo volwassen zijn/doen' niet hoeft te zeggen dat iemand dan ook zo tekeer hoeft te gaan. Mijn vader heeft ook een kort lontje, maar die zou mij nooit uitschelden. Ook al doet die soms ook heel onvolwassen (tikkie aangeschoten vanaf de bijrijdersstoel de richting aangeven met een paraplu door het raam of midden in de V&D gaan dansen enzoquote:Op dinsdag 28 april 2009 15:12 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Dat gebrek aan zelfbeheersing van PF's vader vind ik toch minder charmant.
Daar heb je gelijk in ja.quote:Op dinsdag 28 april 2009 15:15 schreef Greys het volgende:
[..]
Absoluut! Maar ik bedoelde alleen te zeggen dat dat 'af en toe niet zo volwassen zijn/doen' niet hoeft te zeggen dat iemand dan ook zo tekeer hoeft te gaan. Mijn vader heeft ook een kort lontje, maar die zou mij nooit uitschelden. Ook al doet die soms ook heel onvolwassen (tikkie aangeschoten vanaf de bijrijdersstoel de richting aangeven met een paraplu door het raam of midden in de V&D gaan dansen enzo).
Hoe beschaamder ik dan reageer, hoe leuker hij het vindt. Maar hij zou nooit vloeken of iets gemeens tegen me zeggen zoals de vader van PF.
Zeg ook niet dat het teveel isquote:Op dinsdag 28 april 2009 15:13 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Je eet weinig vezels, dat helpt je verbranding natuurlijk ook niet echt. Verder vind ik het eerder te weinig dan te veel. Wat wordt je avondeten?
700kcal is helemaal niet veel. Maar goed, je zou eens kunnen beginnen met dingen vervangen door iets wat meer vult. Meer brood bijvoorbeeld, of Brinta met magere melk als ontbijt.quote:Op dinsdag 28 april 2009 15:21 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Zeg ook niet dat het teveel isIk heb namelijk honger! Alleen zit ik al wel aan de 700 kcal. Avondeten nog geen flauw idee van.
Nee 700 is niet veel maar ik wil er eigenlijk max 1200/1300 eten en dan blijft er dus weinig over voor een (goeie) avondmaaltijd.quote:Op dinsdag 28 april 2009 15:24 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
700kcal is helemaal niet veel. Maar goed, je zou eens kunnen beginnen met dingen vervangen door iets wat meer vult. Meer brood bijvoorbeeld, of Brinta met magere melk als ontbijt.
Dat moet je dus niet willen...quote:Op dinsdag 28 april 2009 15:29 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Nee 700 is niet veel maar ik wil er eigenlijk max 1200/1300 eten en dan blijft er dus weinig over voor een (goeie) avondmaaltijd.
Net trouwens een sneetje zelfgebakken zonnenbloempittenbrood gehadBrinta vind ik bijzonder smerig, en melk zo mogelijk nog smeriger
Maar bedankt voor de tips hoor. Brood is wel een goeie maar ze hebben in Zweden vies brood. Ga in het vervolg dus zelf bakken
Ga vanavond een uurtje wandelen en prop er snel nog wat kcals bij.quote:Op dinsdag 28 april 2009 15:29 schreef heaven7 het volgende:
[..]
Nee 700 is niet veel maar ik wil er eigenlijk max 1200/1300 eten en dan blijft er dus weinig over voor een (goeie) avondmaaltijd.
We zijn het wéér eens. Getverderrie!quote:Op dinsdag 28 april 2009 15:35 schreef Viking84 het volgende:
Mwah, mijn vader is echt een heel volwassen vent, de kalmte zelve, maar mijn moeder kan af en toe ook behoorlijk kinderachtig en manipulatief uit de hoek komen (net als m'n zus, overigens). Maar zoals ik al zei: het is niet normaal dat je je eigen kind een 'kankerhoer' of een 'nare bitch' noemt.
Dat vind ik wel goed eigenlijk. Alleen, als het dan zogenaamd 'uitgepraat' was, bleef mijn moeder altijd wéken rancuneusquote:Op dinsdag 28 april 2009 15:43 schreef Muis006 het volgende:
Over ruzies: ik haat ruzie. En de rest hier thuis ook. En mijn moeder heeft er een punt van gemaakt dat we nooit met ruzie naar bed gaan. En ja dat leidt wel eens tot gesprekken tot 2 uur in de nacht terwijl je de volgende dag naar school/werk moet. Maar dan is het wel uitgepraat en dat voelt altijd zo lekker
Raar eigenlijk.quote:Op dinsdag 28 april 2009 15:46 schreef Ewelina het volgende:
[..]
Dat vind ik wel goed eigenlijk. Alleen, als het dan zogenaamd 'uitgepraat' was, bleef mijn moeder altijd wéken rancuneus
Dank je. Maar ik eet dan ook meer dan jij doetquote:Op dinsdag 28 april 2009 15:11 schreef heaven7 het volgende:
10 kilo in 4 maanden is errug netjes trouwens!
Ik heb geen idee van BMR? Ik ben 1.73 en weeg 68 kilo..quote:Op dinsdag 28 april 2009 15:32 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Dat moet je dus niet willen...
Hoe lang ben je en heb je je BMR (verbranding in rust) weleens uitgerekend?
Havermout of muesli dan? Als je steviger ontbijt krijg je 's ochtends in elk geval al geen honger én werkt je verbranding beter.
Vanavond doe ik les 9 van Evy!quote:Op dinsdag 28 april 2009 15:32 schreef loveli het volgende:
[..]
Ga vanavond een uurtje wandelen en prop er snel nog wat kcals bij.
dat weet ik niet zeker. Wil m'n vader hier ook niet zwart gaan maken. Hij heeft het graag over zijn dingen. Ik heb het graag over mijn dingen. We hebben niets met elkaars dingen. Dat is 1quote:Op dinsdag 28 april 2009 16:00 schreef Tinkepink het volgende:
[..]
Raar eigenlijk.
Ik en de kinderen hebben allemaal een een kort lontje. Dan knalt het even en dan zijn we het ook meteen meer vergeten. Mijn man is net een vulkaan. Die blijft heel lang rustig, dan gaat het broeien en dan krijg je een explosie. Hij heeft wat meer tijd nodig om af te koelen.
Maar om nog even op de vader van PF terug te komen: ik denk dat daar meer aan de hand is dan wij hier op basis van de posts van PF kunnen beoordelen (zie ook mijn eerdere posts).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |