Ik hoop dat als je in mei kaartjes koopt, je in april wel aanwezig kan zijnquote:Op dinsdag 28 april 2009 11:42 schreef vencodark het volgende:
[..]
Bij Sonata gaan mijn ouders mee, zus misschien en zal eens vragen of broertje + vriendin interesse hebben. MOet ik wel klein beetje opschieten, kaartjes zijn vorige week in voorverkoop gegaan.![]()
En Within komt wel goed, die treden volgend jaar april op in Middelburg met een theatertour en in mei gaat de voorverkoop in.
quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:41 schreef vencodark het volgende:
[..]
In december in de 013.En dag ervoor in Amsterdam.
Klinkt gezellig!quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:42 schreef vencodark het volgende:
[..]
Bij Sonata gaan mijn ouders mee, zus misschien en zal eens vragen of broertje + vriendin interesse hebben. MOet ik wel klein beetje opschieten, kaartjes zijn vorige week in voorverkoop gegaan.![]()
En Within komt wel goed, die treden volgend jaar april op in Middelburg met een theatertour en in mei gaat de voorverkoop in.
Als je ze 11 maanden ervoor koopt wel ja.quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:44 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Ik hoop dat als je in mei kaartjes koopt, je in april wel aanwezig kan zijn
quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:46 schreef Ripley het volgende:
Ik heb echt zo'n tyfushekel aan Within Temptation
En daar heb je het volste recht op!quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:46 schreef Ripley het volgende:
Ik heb echt zo'n tyfushekel aan Within Temptation
Dat komt wss omdat je ze alleen kent van hun laatste populaire nummers.quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:46 schreef Ripley het volgende:
Ik heb echt zo'n tyfushekel aan Within Temptation
Nu moet ik wel toegeven dat Sharon niet altijd even geweldig zingt.quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:48 schreef djayzz het volgende:
[..]
Dat komt wss omdat je ze alleen kent van hun laatste populaire nummers.
Maar zoals venco zegt, daar heb je het volste recht op!
Dat schrijf je goed.quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:51 schreef KudFokker het volgende:
Ik vind Sonata Arctica (schrijf ik dat goed) best wel leuk om af en toe naar te luisteren...
Ik ben in 2005 bij het openluchtconcert op het Java eiland amsterdam geweest, en 2007 in eindhoven de tour.quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:50 schreef vencodark het volgende:
[..]
Nu moet ik wel toegeven dat Sharon niet altijd even geweldig zingt.Ze heeft duidelijk haar mindere dagen/optredens gehad. Maar ben tot nu toe zelf wel tevreden geweest. Bij 2 geweest, samen met Metropole orkest en theatertour vorig jaar.
slapen, lekker.... ik wil wel even een paar maanden slapenquote:Op dinsdag 28 april 2009 11:52 schreef De_Kardinaal het volgende:
Iets langer moeten slapen vandaag...
Dat wordt dan zaterdag 31 oktoberquote:
Ja mag het even als je verliefd bentquote:Op dinsdag 28 april 2009 11:52 schreef Murmeli het volgende:
KF jij hebt echt een vreselijke muzieksmaak... wat je van de week liet horen ...
Stap onder de bus! Met een beetje geluk heb je een dikke coma te pakkenquote:Op dinsdag 28 april 2009 11:52 schreef Murmeli het volgende:
[..]
slapen, lekker.... ik wil wel even een paar maanden slapen
treintje koppen wil ook goed zeggen zequote:Op dinsdag 28 april 2009 11:54 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Stap onder de bus! Met een beetje geluk heb je een dikke coma te pakken
Broertje had het andersom. Was met collega's voor afscheidsfeestje naar een discotheek geweest en hij was ook nogal 'the odd one out'.quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:53 schreef KudFokker het volgende:
Ik ben ook 1x naar een 'gothic-kroeg' (no offence) geweest, toen werd ik wel raar aangekeken...
Toen vroeg ik ook aan een meid of ze het niet raar vond, toen zei ze letterlijk "ja het is best raar dat zo'n hip gekleedde (:') jongen als jij hier binnen komt"
Beatstad!quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:51 schreef Murmeli het volgende:
ik vind within temptation best leuk.
keer in steenwijk naartoe geweest en vorig jaar bij beatstad
Is you in love?quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:54 schreef KudFokker het volgende:
[..]
Ja mag het even als je verliefd bent?
Ik wil ook slapen...quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:52 schreef De_Kardinaal het volgende:
Iets langer moeten slapen vandaag...
Ik heb daar serieus wel een súper brutwe avond gehadquote:Op dinsdag 28 april 2009 11:55 schreef vencodark het volgende:
[..]
Broertje had het andersom. Was met collega's voor afscheidsfeestje naar een discotheek geweest en hij was ook nogal 'the odd one out'.
Nee, heb ze zelfs weleens live gezien. Ik vind het gewoon melodramatisch gekrijs, het is echt niet mijn smaakquote:Op dinsdag 28 april 2009 11:48 schreef djayzz het volgende:
[..]
Dat komt wss omdat je ze alleen kent van hun laatste populaire nummers.
Maar zoals venco zegt, daar heb je het volste recht op!
Wij als vriendengroep deden het soms expres. Naar een normale club/discotheek toegaan in pak enzoquote:Op dinsdag 28 april 2009 11:55 schreef vencodark het volgende:
[..]
Broertje had het andersom. Was met collega's voor afscheidsfeestje naar een discotheek geweest en hij was ook nogal 'the odd one out'.
quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:57 schreef Ripley het volgende:
[..]
Nee, heb ze zelfs weleens live gezien. Ik vind het gewoon melodramatisch gekrijs, het is echt niet mijn smaak
Ja, ben er sinds gisteravond uit hahaquote:
Ik was 2 jaar terug met pasen in een paashaaspak naar de kroegquote:Op dinsdag 28 april 2009 11:57 schreef Belsezar het volgende:
[..]
Wij als vriendengroep deden het soms expres. Naar een normale club/discotheek toegaan in pak enzoWaarom we dat deden geen idee
Weet je heel heel heeel zeker dat je verliefd bent? Want voor je het weer is het weer over.quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:58 schreef KudFokker het volgende:
[..]
Ja, ben er sinds gisteravond uit haha
Echt te vaag, iemand die ik 1x gezien heb...
quote:
Tja, ja dat is dan wel te verwachten.quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:59 schreef KudFokker het volgende:
[..]
Ik was 2 jaar terug met pasen in een paashaaspak naar de kroeg
Dat was echt grappigsuper veel aandacht kreeg ik natuurlijk van de dames
Alleen dat ding zat vol brandplekken van sigaretten aan het eind, dus moest een nieuw pak kopen voor dat verhuur bedrijf
Ik heb nog wel een beetje ruimte in me bedje vrij!quote:
Ik heb er wel vertrouwen in...quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:59 schreef vencodark het volgende:
[..]
Weet je heel heel heeel zeker dat je verliefd bent? Want voor je het weer is het weer over.![]()
Sorry, ik ben wat sceptisch tegenwoordig, geen idee hoe dat komt.![]()
Hoe dan ook, wel tof natuurlijk voor je. Hopelijk loopt het ergens op uit.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Just come back if you even wanna try it again, but I told you once, you son of a bitch, I'm the best there's ever been !!
Ik heb een paar maanden geleden hetzelfde meegemaakt, maar dat sceptische is er zo weer uit hoor.quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:59 schreef vencodark het volgende:
[..]
Weet je heel heel heeel zeker dat je verliefd bent? Want voor je het weer is het weer over.![]()
Sorry, ik ben wat sceptisch tegenwoordig, geen idee hoe dat komt.![]()
Ik ben bang dat het niet meer goed komt.quote:Op dinsdag 28 april 2009 12:00 schreef djayzz het volgende:
[..]
Kop op Nouk, Het is alweer bijna lunchtijd!
Dan zit de helft van je werkdag er al weer op
En je ging nog wel vroeg naar bed gisterenquote:
quote:Op dinsdag 28 april 2009 12:01 schreef KudFokker het volgende:
[..]
Ik heb er wel vertrouwen in...
Dat meisje zal goed zijn voor mijn zelfvertrouwenBeetje apart dat je dat zegt. Ben je nou verliefd en hou je gewoon van de aandacht?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.(of is het een grap?)
Ligt jouw bed goed?! Want alleen daarvoor kom ik hoor! Of je moet écht écht écht heel goed kunnen knuffelenquote:Op dinsdag 28 april 2009 12:01 schreef De_Kardinaal het volgende:
[..]
Ik heb nog wel een beetje ruimte in me bedje vrij!
Nee, ben niet zo'n Lowlandsganger.quote:Op dinsdag 28 april 2009 12:01 schreef Ang3l het volgende:
ow en Sonata Arctica komen op Lowlands... is dat wat?
Oh ik geloof ook wel dat het eruit gaat hoor, maar nu nog ff niet.quote:Op dinsdag 28 april 2009 12:01 schreef Nouk84 het volgende:
[..]
Ik heb een paar maanden geleden hetzelfde meegemaakt, maar dat sceptische is er zo weer uit hoor.![]()
Ja, maar ik sliep uiteraard niet vroegquote:Op dinsdag 28 april 2009 12:02 schreef Belsezar het volgende:
[..]
En je ging nog wel vroeg naar bed gisteren
Ik bedoelde of de band wat wasquote:Op dinsdag 28 april 2009 12:02 schreef vencodark het volgende:
[..]
Nee, ben niet zo'n Lowlandsganger.
is dr ook een keer wat in rotterdam daarvan?quote:Op dinsdag 28 april 2009 11:53 schreef Cuegirllie het volgende:
[..]
Dat wordt dan zaterdag 31 oktober
Snap ik, snap ik. Had ik toen ookquote:Op dinsdag 28 april 2009 12:03 schreef vencodark het volgende:
[..]
Oh ik geloof ook wel dat het eruit gaat hoor, maar nu nog ff niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |