zo passen ze dr ook allemaal in , verbrand en welquote:
quote:Op maandag 27 april 2009 20:19 schreef Gootsteen het volgende:
Die sjaal, die gel.
De kist in met die mongool.
Dan neem ik aan dat dat ons gevraagd gaat worden.quote:Op maandag 27 april 2009 20:17 schreef ditisHuub het volgende:
[..]
check de site, JULLIE bepalen wie er in de kist moet!
Ah dit ligt dus niet aan mijn monitor ? Dit keer.quote:Op maandag 27 april 2009 20:18 schreef Gert het volgende:
Ja het is het afgelopen weekend ook al geconstateerd: vanaf een aantal camera's zijn de beelden eigenlijk wat te donker.
En de plank erop! En degene die de meeste spijkers erin slaat krijgt een appel!quote:Op maandag 27 april 2009 20:19 schreef Gootsteen het volgende:
Die sjaal, die gel.
De kist in met die mongool.
Leg dat eens even uit, want ik wil ook wel een mooier beeld.quote:Op maandag 27 april 2009 20:18 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Net als zaterdag idd.
Ik open het in de mediaplayer, en stel daar de verlichting bij.
Ja daaaaaaaaaaggggggggquote:
ik nomineer peterquote:
ok, dan moet huub niet schermen met het feit dat wí'j onze monitors maar beter af moeten stellenquote:Op maandag 27 april 2009 20:18 schreef Gert het volgende:
[..]
Ja het is het afgelopen weekend ook al geconstateerd: vanaf een aantal camera's zijn de beelden eigenlijk wat te donker.
Ik kreeg een tip van HiDi, staat in deze post.quote:Op maandag 27 april 2009 20:20 schreef belinea het volgende:
[..]
Leg dat eens even uit, want ik wil ook wel een mooier beeld.
ik heb meer dan genoeg van caviaas na de gouden kooiquote:Op maandag 27 april 2009 20:19 schreef Maanvis het volgende:
Allemaal van die naieve, jonge mensjes.. het zijn net cavia's die je voor het eerst in een nieuw hok zet.
Dat worden leuke spelletjes!
Peterquote:Op maandag 27 april 2009 20:21 schreef STAP01 het volgende:
Dus die jongen met die sjaal heet Sjaak?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |