quote:Op maandag 27 april 2009 17:48 schreef Lundegaard het volgende:
Oh de eerste keer sportschool?![]()
Dan gaan ze je vast ontgroenen. Dan moet je na afloop zes brede kerels pijpen.
quote:
quote:Op maandag 27 april 2009 17:39 schreef Dibble het volgende:
Ben dus best wel zenuwachtigik heb nooit in m'n leven gesport, zuip en blow alleen me naar de tyfus.
Ik weet niet of ik kan tippen aan alle mooiboys en pornstars daar
Ja, thnx voor the support btwquote:Op maandag 27 april 2009 17:52 schreef Appletree het volgende:
Vraag om een schema. Vraag om uitleg van apparaten en gebruik vooral geen creatine. Probeer eerst maar eens 3 maanden regelmatig te sporten. Dat is voor de meeste mensen (waaronder ikzelf) al moeilijk genoeg
Iets langer doorgaan en dan stoppen. Als je moe wordt tijdens een oefening altijd nog 2x aan de apparaten sjorren en dan ook stoppen.quote:Op maandag 27 april 2009 17:55 schreef Dibble het volgende:
[..]
Ja, thnx voor the support btwja, ik krijg wel eerst een schema voorgeschoteld als het goed is
Hoelang blijven jullie daar meestal per ''sessie'' zeg maar? Wat moet ik doen als ik na een kwartier al bekaf ben?
Een uur ongeveer. Moe worden is in principe goed natuurlijk, maar als je echt bekaf bent, dan ben je te fanatiek begonnenquote:Op maandag 27 april 2009 17:55 schreef Dibble het volgende:
[..]
Ja, thnx voor the support btwja, ik krijg wel eerst een schema voorgeschoteld als het goed is
Hoelang blijven jullie daar meestal per ''sessie'' zeg maar? Wat moet ik doen als ik na een kwartier al bekaf ben?
Heerlijke mannenspieren.quote:Op maandag 27 april 2009 18:26 schreef Dibble het volgende:
[..]
![]()
![]()
compaignon, wat zette jou ertoe aan om ermee te beginnen?
Mein ijgen spieren dan heuj!11!1quote:
Bij Fit4Free op de Capelsewegquote:Op maandag 27 april 2009 18:31 schreef beverton het volgende:
[..]
waar ga je sporten, bij slingerland?
daar trainen vriends ( nieuwe meervoudsvorm van vriend, oude meervoudsvorm was vrienden) van mij. zelf train ik al een tijdje bij Slingerland hihiquote:
Maandagmiddag?quote:Op maandag 27 april 2009 18:35 schreef beverton het volgende:
[..]
daar trainen vriends ( nieuwe meervoudsvorm van vriend, oude meervoudsvorm was vrienden) van mij. zelf train ik al een tijdje bij Slingerland hihi
verkapte this-is-sparta-post.quote:Op maandag 27 april 2009 18:35 schreef muay-toy het volgende:
TS maakt niet uit of je er weinig van afweet en dat je nog weinig spiermassa hebt. Die luitjes hier en in bodybuilding topic denken misschien wel dat ze er verstand van hebben met hun luxe trainings voedingsschema's en alle feitjes over voedings trainen en supplementen maar voor de energie die ze erin steken hebben een lichaam wat nergens op lijkt en maken nauwelijks vordering.
Ik daarentegen doe wat ik wil, kloot maar wat aan en mijn lichaam is 300-like. Niet al te druk maken dus om die uitslovers die denken veel te weten maar geen vorderingen maken. Als iemand tegen je begint te lullen over "nee je moet hem zo vast houden" of "denk zodrekt wel aan je eiwit inname" moetje hem swaffelen.
Slingerland, is dat de naam van de sportschool?quote:Op maandag 27 april 2009 18:35 schreef beverton het volgende:
[..]
daar trainen vriends ( nieuwe meervoudsvorm van vriend, oude meervoudsvorm was vrienden) van mij. zelf train ik al een tijdje bij Slingerland hihi
nu? dat kan niet mengss ik moet zo kendo'en, morgen en donderdag of vrijdag ben ik wel beschikbaarquote:Op maandag 27 april 2009 18:37 schreef GasTurbine het volgende:
[..]
Maandagmiddag?
Dan kunnen we elkaar gezien hebben. Maar laten we het topic nou niet kapen.
jaquote:Op maandag 27 april 2009 18:39 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Slingerland, is dat de naam van de sportschool?
quote:Op maandag 27 april 2009 18:39 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Slingerland, is dat de naam van de sportschool?
quote:Op deze site vind je meer informatie over Sport & Fitness Slingerland
Sport en Fitness Slingerland, gevestigd aan de Meeuwensingel 107, bestaat in 2008 15 jaar. Eigenaar Jaap Slingerland en zijn vrouw Hanneke Slingerland zijn echter al langer dan 25 jaar in de sport actief. Ze zijn begonnen met het geven van judo- en karatelessen in gymzalen in Capelle a/d IJssel, Krimpen a/d IJssel en Nieuwerkerk a/d IJssel.
Dacht ik trouwens ook aanquote:
Aan TS z'n foto's te zien heeft hij nog een lange weg te gaan voordat hij volwaardig mooiboy/homo is. Maarre, ga zo door TS, straks kan je de mannen niet meer van je af slaan.quote:Op maandag 27 april 2009 19:03 schreef Jamiroquai het volgende:
[..]
Dacht ik trouwens ook aan![]()
Man gaat niet onder zonnebank.
Als je dat wel doet moet je ook maar meteen je haar föhnen, je oksels scheren en je vagina wassen
Ja, en touwtje springen zoals een echte bokser doet, kun je thuis ook.quote:Op maandag 27 april 2009 18:00 schreef Nam_Soldier het volgende:
Vorige week liep ik hard op een mooie lentedag, stonden er van die zielepieten achter het raam op een loopband. Sportscholen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |