29(!!) keerquote:Op zondag 26 april 2009 21:44 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Omdat ze zo weinig kampioen worden ja
Anders ga je het uitleggenquote:Op zondag 26 april 2009 21:45 schreef Buffalo-Soldier het volgende:
kankerkaasboeren
ik zag op tv zon az huilie na vitesse met een hoed op waar op stond superkAZen![]()
![]()
en dan was die hoed zeg maar een kaas
en in de arena vanmiddag zag ik nog een triest dieptepuntzat er een kaasboer met een trui fantAZtisch
en dat is gewoon fail want et is fantastisch en niet fantaztisch
Maakt niet uitquote:Op zondag 26 april 2009 21:47 schreef Rekkie het volgende:
[..]
Anders ga je het uitleggen
En dan praten over fail![]()
In een ver verleden toen A'dam nog niet zo'n pauperstad was. Reken maar dat er weer gereld wordt als Ajax volgend jaar kampioen wordt.quote:
Het is natuurlijk veel stoerder om je stad af te breken als je kampioen bent geworden.quote:Op zondag 26 april 2009 22:09 schreef Red_85 het volgende:
ze staan met zn allen te klappen??
Zijn net oranjefans, die zijn net zo triest...
Dat keuren de meeste Ajacieden ook af, maar zo'n dorpsfeestje als dit voor een kampioenschap is wel erg kleinschalig...quote:Op zondag 26 april 2009 23:07 schreef Prosac het volgende:
De binnenstad slopen bij een kampioenschap is inderdaad stukken beter.
Alkmaar is dan ook qua inwoners behoorlijk (10x ofzo) kleiner dan bijvoorbeeld Amsterdam of Rotterdam. Qua supporters is AZ ook nog niet zo groot als Feyenoord, PSV of Ajax, ik vond dat er toch behoorlijk wat mensen op de been waren.quote:Op zondag 26 april 2009 23:09 schreef Luco het volgende:
[..]
Dat keuren de meeste Ajacieden ook af, maar zo'n dorpsfeestje als dit voor een kampioenschap is wel erg kleinschalig...
Ja, dat zijn we allemaalquote:Op zondag 26 april 2009 23:16 schreef Sigmund666 het volgende:
Voetbal is voor paupers en burgermannetjes die niks beters te doen hebben dan zich volks in rode shirtjes naar een stadion te begeven en samen en gelukkig blij te zijn maar voor de rest in totale eenzaamheid en zelfs kluizenaarsschap leven
Daar betaald Danny me voorquote:Op zondag 26 april 2009 23:48 schreef WensMeester het volgende:
[..]
Ja, dat zijn we allemaalGoeie analyse Freud!
Zoals Steinson het doet is het juist vet!quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |