Houd je kop toch met je "Ajax retards". Wat weet jij er nou van man. Teringquote:Op zondag 26 april 2009 16:06 schreef VatosLoco het volgende:
ziekenwagen staat al klaar![]()
Nee Ajax retards wees maar trots op zo'n speler in jullie team, maar o wee als hij bij een andere club voetbalde en het was Vermeer die zo lag, nee dan was de Arena te klein geweest.
Probeer je nu ineens intellectueel mee te gaan doen na je kansloze opmerking?quote:Op zondag 26 april 2009 16:04 schreef jorienvdherik het volgende:
Wie vonden dit allemaal rood voor Suarez?
1. Jorien
quote:Op zondag 26 april 2009 16:04 schreef jorienvdherik het volgende:
Wie vonden dit allemaal rood voor Suarez?
1. Jorien
Blik die ie later in zn ogen had sprak meer uit dat ie er wel degelijk mee zit dat door zijn actie didulica er zo aan toe is.quote:Op zondag 26 april 2009 16:05 schreef Paaskonijn het volgende:
'Ook hij is geschrokken.'
Hij vind het gewoon kut dat 'ie de pingel heeft gemist.
Maar het is gewoon donker rood!quote:Op zondag 26 april 2009 16:05 schreef Yi-Long het volgende:
Suarez gaat gewoon voor een losse bal. Een beetje onbesuisd, maar geen opzettelijke overtreding.
quote:Op zondag 26 april 2009 16:04 schreef jorienvdherik het volgende:
Wie vonden dit allemaal rood voor Suarez?
1. Jorien
2. Drizzt
Ja terwijl de keeper knock out ligtquote:Op zondag 26 april 2009 16:06 schreef FL_Freak het volgende:
Suarez kan op zijn minst zijn exuses aanbieden
Is er iemand die het dan goedkeurt of toejuicht?quote:Op zondag 26 april 2009 16:06 schreef VatosLoco het volgende:
ziekenwagen staat al klaar![]()
Nee Ajax retards wees maar trots op zo'n speler in jullie team, maar o wee als hij bij een andere club voetbalde en het was Vermeer die zo lag, nee dan was de Arena te klein geweest.
Is zoiets wel mogelijk? Je kan ook wel in je contract zetten dat je iemand mag vermoorden maar de wet denkt daar toch heel anders over, en dat is wat telt.quote:Op zondag 26 april 2009 16:06 schreef Jnk18 het volgende:
[..]
FAIL
Hij heeft in zn contract staan dat hij niet voor sportieve verbetering ajax kan aanspannen dus fail big time sir.
Hij kan geen Nederlands en matig Engels toch?quote:Op zondag 26 april 2009 16:06 schreef FL_Freak het volgende:
Suarez kan op zijn minst zijn exuses aanbieden
onzin man kakkerlak.quote:Op zondag 26 april 2009 16:07 schreef Palmboom313 het volgende:
Suarez schorsen 15 wedstrijden zeker.
Valt niet te begrijpen, maar dat zijn dan gewoon 3 fouten die een scheids op dit niveau niet zou mogen maken. Daar mag je nooit begrip voor hebben.quote:Op zondag 26 april 2009 16:06 schreef BroodjeFalafel het volgende:
Die pingel had niet gegeven moeten worden, maar daarvoor had hij al 2x gegeven moeten worden dus die beslissing valt te begrijpen.
Nee, Schaars had gewoon geel moeten krijgen, en die gasten die een 2de keer geel haddne moeten krijgen, hadden die ook gewoon moeten krijgen. Vink maakt er gewoon een compleet zootje van.quote:Een aantal (2) spelers van AZ had allang de 2e geel moeten hebben, dus die rode voor Schaars valt ook te begrijpen.
Juistquote:Suarez ging door maar niet te hard, hij probeert nog te ontwijken. Geel lijkt me terecht. Ik hoop echt dat het wel meevalt voor Dud.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |