ik ehb een flitser jaquote:Op woensdag 29 april 2009 11:57 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Die heb ik ook![]()
Heb je er toevallig al een flitser op?
Ik zoek namelijk nog een goeie flitser
Sukkelsquote:Op woensdag 29 april 2009 18:19 schreef sbientje het volgende:
waarom hoor ik overal over antibiotica tegen de varkensgriep, terwij ldat een virus is
Ik ook niet.quote:Op woensdag 29 april 2009 18:50 schreef BVO het volgende:
Same here. Heb weinig gepland, heb het niet zo heel erg op koninginnedag.
SPOILER: ahhww, liefOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vaduz: Je snapt toch wel waarom sbientje het Franse woord bien in d'r naam heeft?
De telefoon op kantoor staat naar mij doorgeschakeld, als iemand belt op 'redelijke' tijden, moet ik opnemen en ze te woord staan/afwimpelen. Zullen vooral buitenlandse cliënten zijn deze dagen. Hoewel de meesten al geïnformeerd zijn dat we er niet zijn. Als ik niet kan/wil opnemen, krijgen ze mn werkvoicemail en kunnen ze in very spoed moord doodslag urgent mattersquote:Op woensdag 29 april 2009 @ 18:38 schreef shiNinG_staR het volgende:
Wat houdt telefoondienst in?
Ik heb morgen ook even een dagje niks. Heerlijk
quote:Op woensdag 29 april 2009 20:18 schreef PeRi het volgende:
Hetzelfde waar Leonoor werkt, al doe ik niet hetzelfde werk als zij.
okee, you got me confusedquote:Op woensdag 29 april 2009 20:19 schreef PeRi het volgende:
Niet bij Leonoor trouwens hoor, ook niet zelfde bedrijf..
okee, dat respecteer ik wel hoorquote:Op woensdag 29 april 2009 20:32 schreef PeRi het volgende:
Eenzelfde soort bedrijf, niet hetzelfde werk maar ik ondersteun mensen als Leonoor op allerlei gebieden van haar vak. Erg flauw ik weet het niet, maar meer wil ik niet zeggen, want dan ben ik googlebaar namelijk voor 'buitenaf' en dat wil ik niet.
das een speciale hondenknuffel, er zitten eieren in zijn buik (het is geen eend maar een vogelbekdierquote:Op woensdag 29 april 2009 21:10 schreef PeRi het volgende:
De knuffel van je hond hè Sbien, de eend, waar heb je die vandaan? Zo cute![]()
!
nee hoor, ze bijt niets kapot. Het is een echte retriever hoor, ze wil er alleen maar mee rondlopenquote:Op donderdag 30 april 2009 07:32 schreef charmed_angel het volgende:
En die knuffel bijt ze niet kapot?
Foto's van Alicante zijn echt mooi.
Tja en wat doe ik zo vroeg wakker? Kutgeslapen, kat was vervelend. En ik moet om 8 uur bij mijn moeder zijn, we willen voor alle drukte in de sligro zijn (rotterdam zuid)Daarna ga ik me even opfrissen, haar doen enzo. En dan ga ik het centrum van Spijkenisse in. Even rommeltjes kijken, en natuurlijk naar het optreden van C-United en Jim kijken.
Pics volgen later dus
Allemaal een fijna koninginnedag
ja ik ook natuurlijk, maar ik bedoelde eigenlijk de usernamesquote:
neh eerst was dat altijd iedereenquote:Op donderdag 30 april 2009 09:48 schreef PeRi het volgende:
Is toch altijd enkel mods, dacht ik? Moet weer ff wennen dat ik dit jaar niet oranje ben.
Ik heb een queenskat vandaag.
Nee dat is alleen met EK/WK toch?quote:Op donderdag 30 april 2009 09:51 schreef sbientje het volgende:
[..]
neh eerst was dat altijd iedereen
ik heb nog niet echt schokkende beelden gezien, was zelf ook niet aan het kijken... maar zo raar dit!quote:Op donderdag 30 april 2009 13:59 schreef Natalie het volgende:
Vreselijk...
We liepen net op de vrijmarkt toen m'n vader iemand erover hoorde praten. Heb de beelden niet gezien, maar die foto zegt al genoeg
http://www.rtl.nl/compone(...)wbeeld_apeldoorn.xmlquote:Op donderdag 30 april 2009 14:02 schreef sbientje het volgende:
[..]
ik heb nog niet echt schokkende beelden gezien, was zelf ook niet aan het kijken... maar zo raar dit!
Blijft steken op 'buffering'.quote:Op donderdag 30 april 2009 14:05 schreef Steve het volgende:
[..]
http://www.rtl.nl/compone(...)wbeeld_apeldoorn.xml
Hier zie je wel wat schokkende beelden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |