quote:Op vrijdag 24 april 2009 13:40 schreef Iblis het volgende:
[..]
Toen hadden we Snouck Hurgronje nog! Die tenminste wist dat we de Oelama's niet aan de tafel moesten noodden maar ze zeer gevoelig moesten slaan! En Van Heutsz natuurlijk, die er ook wel even met de zweep over ging, dat waren nog eens tijden!
Maar wel om de afkomst. Wilders wil immigratie uit moslimlanden tegen gaan. Ook als deze immigranten geen moslims zijn (hoe valt dat immers te bewijzen).quote:Op vrijdag 24 april 2009 13:40 schreef ExTec het volgende:
Niks bijzonders. Op de FP had Masterix dit ook al een keer opgemerkt. Er zitten ook overduidelijk trekken uit die windstreken in z'n gezicht.
Maar dit zou enkel 'raar' zijn als Wilders een racist was, die geloofde in de superioriteit van 'het blanke ras', wat'ie dus niet 'helemaal' is.
Maar het gaat uberhaupt niet om ras.
Ja, maar als je goed leest, zie je dat zijn moeder in 1933 is geboren op Java. Toen was het dus nog gewoon Nederlands Indië (staat er ook achter, (NI) )quote:Op vrijdag 24 april 2009 13:25 schreef RechtseRukker het volgende:
[..]
In 1953 was Indonesie al onafhankelijk, die vlieger gaat dus niet op
Dat is nog steeds weinig inconsequent.quote:Op vrijdag 24 april 2009 13:43 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
Maar wel om de afkomst. Wilders wil immigratie uit moslimlanden tegen gaan. Ook als deze immigranten geen moslims zijn (hoe valt dat immers te bewijzen).
En mensen die in hetzelfde land geboren zijn als zij.quote:Op vrijdag 24 april 2009 13:45 schreef ExTec het volgende:
[..]
Dat is nog steeds weinig inconsequent.
Tenzij die zou zeggen, alle mensen uit islamitische landen wegwezen, ook zij die voorouders uit die hoek hebben.
En dat zegt'ie niet.
Hij wil alleen de hyper-criminele aanhangers van het geloof van de vrede weg hebben.
Die gedachtengang en de acties van vroeger hebben tot gevolg dat de koloniserende landen nu gekoloniseerd worden. (karma)quote:Op vrijdag 24 april 2009 13:40 schreef Iblis het volgende:
[..]
Toen hadden we Snouck Hurgronje nog! Die tenminste wist dat we de Oelama's niet aan de tafel moesten noodden maar ze zeer gevoelig moesten slaan! En Van Heutsz natuurlijk, die er ook wel even met de zweep over ging, dat waren nog eens tijden!
Nope, mensen uit hetzelfde land die zich gedragen zijn welkom en hier reeds zijn, net als hijzelf dus in zekere zin, hoeven niet weg.quote:Op vrijdag 24 april 2009 13:48 schreef Dichtpiet. het volgende:
[..]
En mensen die in hetzelfde land geboren zijn als zij.
en mensen die hier zijn geboren maar zich niet gedragen?quote:Op vrijdag 24 april 2009 13:57 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nope, mensen uit hetzelfde land die zich gedragen zijn welkom.
Ik had het dan ook over immigratie en niet over mensen die hier al zijn. Wilders maakt wel degelijk onderscheid tussen afkomst.quote:Op vrijdag 24 april 2009 13:57 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nope, mensen uit hetzelfde land die zich gedragen zijn welkom en hier reeds zijn, net als hijzelf dus in zekere zin, hoeven niet weg.
Karma is natuurlijk ook zo’n vuig concept dat we uit verre landen hebben geïmporteerd en dat onze Joods-Christelijke cultuur verdringt! Wij hebben het nieuwe verbond Godes aanvaart en aan ons is de taak dit te verspreiden naar andere culturen, niet andersom.quote:Op vrijdag 24 april 2009 13:48 schreef Mefistoteles het volgende:
Die gedachtengang en de acties van vroeger hebben tot gevolg dat de koloniserende landen nu gekoloniseerd worden. (karma)
Kun jij ergens anders gaan trollenquote:Op vrijdag 24 april 2009 13:40 schreef Iblis het volgende:
[..]
Toen hadden we Snouck Hurgronje nog! Die tenminste wist dat we de Oelama's niet aan de tafel moesten noodden maar ze zeer gevoelig moesten slaan! En Van Heutsz natuurlijk, die er ook wel even met de zweep over ging, dat waren nog eens tijden!
goed punt. Ironie, oh, ironie. En het zijn er ongeveer 600.000.quote:Op vrijdag 24 april 2009 13:25 schreef Triggershot het volgende:
Hell, NL was een van de grootste moslimlanden ter wereld met zo een 70 miljoen moslims, toen vochten we en zochten we manieren om ze bij ons te houden, nu beschuldigen we en vrezen we 1 miljoen moslims met het invoeren van de Sharia, overnemen van Nederland terwijl het er nog niet ééns 1 miljoen zijn.
Volgens mij heeft Lord_Venetari ook al héél vaak gezegd dat dit onzin is. Maar goed, onwetendheid op internet tegengaan vereist een enorm Don Quichot-complex.quote:Op vrijdag 24 april 2009 18:27 schreef AxisForOll het volgende:
IHA, ik heb dit punt al heel vaak gemaakt. Hitler had joodse voorouders, Duh big deal.
mede door de nederlandse aanwezigheid is de islam zo groot geworden in indonesie.quote:Op vrijdag 24 april 2009 13:23 schreef DrDarwin het volgende:
[..]
Toen daar nog Nederlanders zaten viel het met die moslim overheersing wel mee.
Als Nederlanders hier wegtrekken wordt het hier vast net zo.
een indo is gemengd hoor.quote:Op vrijdag 24 april 2009 18:27 schreef AxisForOll het volgende:
1. Het verschil tussen Indos en Indischen. Indo's zijn "slecht", want hebben helemaal geen wit bloed en Indische mensen zijn "goed" want hebben wit bloed en zijn cultureel vaak helemaal "Hollandscher dan den Hollanderschschschschsch"
Wilders is familie van Obama!quote:Op vrijdag 24 april 2009 13:19 schreef Triggershot het volgende:
Ow ja, Indonesie is het grootste moslimland ter wereld, Wilders is (deels) geëmigreerd van een moslimland de allochtoon hihi.
quote:Op vrijdag 24 april 2009 18:29 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Volgens mij heeft Lord_Venettinari ook al héél vaak gezegd dat dit onzin is. Maar goed, onwetendheid op internet tegengaan vereist een enorm Don Quichot-complex.
En ik heb dit punt al minimaal net zo vaak onderuitgeschopt. Nee dus. En dat haalt gelijk de rest van je 'betoog' onderuit.quote:Op vrijdag 24 april 2009 18:27 schreef AxisForOll het volgende:
Tsja, ik heb dit punt al heel vaak gemaakt. Hitler had joodse voorouders.
Het is inderdaad onmogelijk; Hitler was links en joden zijn smerige kapitalisten dus dat gaat niet samen.quote:Op vrijdag 24 april 2009 18:45 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
En ik heb dit punt al minimaal net zo vaak onderuitgeschopt. Nee dus. En dat haalt gelijk de rest van je 'betoog' onderuit.
Precies. Dat was precies de onderbouwing die alle historici geven.quote:Op vrijdag 24 april 2009 18:55 schreef Napalm het volgende:
[..]
Het is inderdaad onmogelijk; Hitler was links en joden zijn smerige kapitalisten dus dat gaat niet samen.
Zo had Hitler toch ook bruine ogen en donker haar oid?quote:Op vrijdag 24 april 2009 13:19 schreef Triggershot het volgende:
Ow ja, Indonesie is het grootste moslimland ter wereld, Wilders is (deels) geëmigreerd van een moslimland de allochtoon hihi.
Is niet waar...quote:Op vrijdag 24 april 2009 18:27 schreef AxisForOll het volgende:
Tsja, ik heb dit punt al heel vaak gemaakt. Hitler had joodse voorouders.
Indo's is een bijnaam voor Indische Nederlanders. Die kwalificatie van slecht en goed is niet van Wilders afkomstig, maar het is jouw interpretatie.quote:Toch wil ik graag twee dingen meegeven over Indo's/Indische mensen.
1. Het verschil tussen Indos en Indischen. Indo's zijn "slecht", want hebben helemaal geen wit bloed en Indische mensen zijn "goed" want hebben wit bloed en zijn cultureel vaak helemaal "Hollandscher dan den Hollanderschschschschsch"
Indische mensen zijn gewoon Nederlands en niet overdreven pro-Nederlands, nationalistisch, aartsconservatief . Maar wel Nederlands op hun eigen Indische manier.quote:Wilders is Indisch (of het schijnt zo). Een complete en kritiekloze verheerlijking van de Nederlandse normen en waarden en cultuur is dus heel erg normaal, gezien zijn achtergrond.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |