Oke, pff ik hoef morgen dus niet met spoed naar de opticien.quote:Op vrijdag 1 mei 2009 22:43 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Nee, voor Witteman hebben ze een look-a-like gebruikt.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 2 mei 2009 10:22 schreef Regina7 het volgende:
Ik denk niet dat ze de pretentie hebben een zuivere imitatie neer te zetten maar meer een jolige benadering.
Dat beaamde Carlo ook in DWDD. Alles is met een vette knipoog gedaan, Draadstaal of Koefnoen willen ze niet nadoen 'want dat is er al'. Als je dat in je achterhoofd houd is het GENIETEN!!!
"Ik ben Cas Spijkers!"quote:Op zaterdag 2 mei 2009 10:23 schreef fratsman het volgende:
Ook leuk dat Cas Spijkers even terug op de buis was!
Carlo zei gisteren bij DWDD je moet de typetjes die wij doen met een vette knipoog bekijken. Gordon Ramsey was leuk.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 11:27 schreef Heerlijkheid het volgende:
Ik heb er even snel naar gekeken omdat ik de imitaties op zich erg knap vindt, maar de humor is echt ver te zoeken... tjongejongejonge, een tekstschrijver is geen overbodige luxe.
In het begin vond ik Gordon Ramsey ook meesterlijk later werd het minder wat flauw, maar obver het algemeen kan ik er hartelijk om lachen. Baal wel dat het nooit op tijd begint.quote:Op zaterdag 2 mei 2009 11:12 schreef Remzz het volgende:
Ik heb gisteren echt ontzettend gelachen, Eric van Tijn ook weer
Tuurlijk is dat Irene nietquote:Op zondag 3 mei 2009 10:29 schreef StephanL het volgende:
Die engel is echt niet Irene, die engel is ongeveer even groot als Carlo, Irene is toch wel ietsje langer.
Er zijn maar 8 afleveringen besteld, volgende week begint Van der vorst ziet sterren weer, dat was van te voren al zo geplant.. Ze durven het wel om er mee terug te komen in het najaar,maar hier en daar moet het programma nog wel wat bijgeslepen worden, maar het wat in ieder gevalt een geweldige serie. Nu hopen dat Carlo en Irene een contract verlenging krijgen, want hun contract loopt af in de zomer, dan pas komt er vast en zeker een nieuw seizoenquote:Op zaterdag 9 mei 2009 22:21 schreef maril het volgende:
Jammer dat het voorbij is, mag best nodg een paar afleveringen duren.
Maar ze durven het kennelijk niet aan , als die X factor afgelopen is.
Nog niks over bekend, het is zelfs nog niet bekend of Carlo en Irene dit najaar nog wel te zien zijn op RTL 4, hun contract loopt afquote:Op zaterdag 16 mei 2009 12:36 schreef Veerboot het volgende:
Is eigenlijk al bekend of er daadwerkelijk een tweede seizoen komt? Zo ja: hopelijk worden er dan een paar goede, professionele tekstschrijvers bij betrokken. Dan kan het programma écht goed worden.
Ik zag het ook ja! Briljant!quote:Op dinsdag 22 september 2009 23:18 schreef 7eVeNL het volgende:
Zag net een promo voorbij komen van nieuwe afleveringen, Irene als de moeder van Jan smit in het programma Rad van fortuin...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |