en wit is de 3equote:
yup, door mensen die aan deur kwamen om geld te 'lenen'. tt +1quote:
http://nl.wikipedia.org/wiki/Eindtijdquote:
Tja, wikipedia hè. Met gezond verstand kom je toch veel verder.quote:Op donderdag 23 april 2009 14:54 schreef tomtomaat het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Eindtijd
Ik zocht dit....
Zoek de verschillenquote:Op donderdag 23 april 2009 14:54 schreef ScottTracy het volgende:
[..]
Tja, wikipedia hè. Met gezond verstand kom je toch veel verder.![]()
Maar goed, next...
Nopequote:Op donderdag 23 april 2009 14:56 schreef Siniti het volgende:
Spilicum ofzo
Sorry, ik had het wiki, misschien had ik Apocalyps achteraf goed moeten keuren.quote:Op donderdag 23 april 2009 14:56 schreef ScottTracy het volgende:
Ja, goed, als jullie dan toch met Wikipedia bronnen beginnen:
Het eschatologische eind van de wereld ging in apocalyptische literatuur vaak vergezeld van beelden van verrijzenis, oordeel over de doden, en mensen die naar hel gaan. Deze ideeën werden echter niet uitdrukkelijk ontwikkeld in de pre-apocalyptische boeken van de Hebreeuwse Bijbel. Het bestaan van dergelijke overtuigingen in jodendom, christendom en islam kunnen derhalve teruggevoerd worden tot de apocalyptische geschriften.
Ja 't is ook niet zo'n probleem, ik zal ook nooit voor een puntje gaan zeiken, maar ik hou alleen niet zo van die Wiki-vragen (al maak ik me er zelf ook weleens schuldig aan bij gebrek aan inspiratie).quote:Op donderdag 23 april 2009 15:00 schreef tomtomaat het volgende:
[..]
Sorry, ik had het wiki, misschien had ik Apocalyps achteraf goed moeten keuren.
Excuus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |