SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 5 september 2016 23:16 schreef -Deluzion- het volgende:
En ik antwoord liever niet op Fascination. aka Alex Vause.
Dat helpt niks. Het is een verslaving.quote:Op woensdag 22 april 2009 20:26 schreef EvanStone het volgende:
Zoek een vriending.
ik doe gewoon mijn lekker dingquote:Op woensdag 22 april 2009 20:23 schreef 9611Niels het volgende:
[ afbeelding ]
Ik doe gewoon lekker mijn ding
je hebt wel smaak voor hete spetters ja!quote:Op woensdag 22 april 2009 20:23 schreef 9611Niels het volgende:
[ afbeelding ]
Ik doe gewoon lekker mijn ding
Wat zoek je? Grote kans dat ik het wel hebquote:Op woensdag 22 april 2009 20:22 schreef EasyDakota het volgende:
Vooral als je dan keigeile porno heb gevonden, door het schuldgevoel weggooien en later balen als een motherfucker dat je dat filmpje niet meer kan vinden
Zoek een lekkere vriending.quote:Op woensdag 22 april 2009 20:27 schreef Tyler..Durden het volgende:
[..]
Dat helpt niks. Het is een verslaving.
quote:Op woensdag 22 april 2009 21:51 schreef FunkyHomosapien het volgende:
TERECHTE KLACHT.
had ik zo een filmpje van 2 (jailbait geloof ik) wijven die bezig waren op een bed. keigeil enzo.
GOOI IK T ER AF![]()
![]()
![]()
![]()
wat huh waar, ik snap het nietquote:Op woensdag 22 april 2009 22:15 schreef DavyE het volgende:
[..]
en dan heeft een harde schijf van 1 TB
Hij lacht je uit en hij zegt dat "dan" (amerikaanse jongensnaam) een 1TB hdd heeft... interessant, nee, maar als je geen vrienden hebt moet je het toch ergens melden.quote:Op woensdag 22 april 2009 22:16 schreef FunkyHomosapien het volgende:
[..]
wat huh waar, ik snap het niet
Dat was mijn heldquote:Op woensdag 22 april 2009 21:08 schreef Sapstengel het volgende:
Ik zag een keer iemand die 1,4 terabyte aan porno had, als ik daar aan denk lijkt het ineens niet zo erg dat er een paar honderd mb op mijn schijf staat.
oke. schrijf volgende keer iets in je dagboek DavyE.quote:Op woensdag 22 april 2009 22:27 schreef Pakspul het volgende:
[..]
Hij lacht je uit en hij zegt dat "dan" (amerikaanse jongensnaam) een 1TB hdd heeft... interessant, nee, maar als je geen vrienden hebt moet je het toch ergens melden.
quote:Op woensdag 22 april 2009 21:51 schreef FunkyHomosapien het volgende:
TERECHTE KLACHT.
had ik zo een filmpje van 2 (jailbait geloof ik) wijven die bezig waren op een bed. keigeil enzo.
GOOI IK T ER AF![]()
![]()
![]()
![]()
Allemaal een heerlijk vlot kapsel.quote:Op woensdag 22 april 2009 20:23 schreef 9611Niels het volgende:
[ afbeelding ]
Ik doe gewoon lekker mijn ding
Alsof ik het zelf geschreven hebquote:Op woensdag 22 april 2009 20:22 schreef EasyDakota het volgende:
Vooral als je dan keigeile porno heb gevonden, door het schuldgevoel weggooien en later balen als een motherfucker dat je dat filmpje niet meer kan vinden
jouw vriendin moet ook niet veel soeps zijn als die uberhaupt al weet waar C:\Program Files\ op slaatquote:Op donderdag 23 april 2009 13:00 schreef Tuvai.net het volgende:
En mijn vriendin altijd maar afvragen waarom mijn C:\Program Files\ folder zo groot is.
quote:
quote:Op donderdag 23 april 2009 13:30 schreef ASroma het volgende:
[..]
jouw vriendin moet ook niet veel soeps zijn als die uberhaupt al weet waar C:\Program Files\ op slaatmaar goed daarom heb je ook een shitload aan porn omdat je bij je vriendin niet aan je trekken komt
Ach gut, we hebben weer zo'n bijdehante, bijklussende MBO ICT`er met meer pukkels dan normaal huidoppervlak die afgunstig is op normale kerels die wél sociaal contact en een vriendin hebben.quote:Beroep: student & eigen ondernemer
hap hap hap, altijd mooi om dit weer te zienquote:Op donderdag 23 april 2009 14:25 schreef Tuvai.net het volgende:
[..]
[..]
Ach gut, we hebben weer zo'n bijdehante, bijklussende MBO ICT`er met meer pukkels dan normaal huidoppervlak die afgunstig is op normale kerels die wél sociaal contact en een vriendin hebben.
Mijn vriendin is nogal kundig met computers ja. Nogal logisch aangezien ik al jaren vuistdiep in de ICT zit en mijn vriendin en ik ook al wat jaartjes samen zijn. In jouw ouderwetse, verdraaide en onrealistische beeld van de grotemensenwereld is het natuurlijk niet mogelijk dat normale meiden ook met een computer om kunnen gaan; dat alleen spuuglelijke, 'alternatieve' chicks zich met computers ophouden en de mooiere exemplaren het IQ van een pinda hebben en alleen interesse hebben in mode. Als je jezelf überhaupt eens wat vaker in de realistische wereld zou begeven zou je wel zien dat dat tegenwoordig totaal niet meer zo is. Kijk bijvoorbeeld eens naar het (aantal) vrouwvolk in 't grafisch ontwerpwereldje.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |