Tnxquote:Op woensdag 22 april 2009 12:24 schreef seilram het volgende:
Rocka, wat een mooie echo! Leuk zeg!
Baal nu een klein beetje dat ik dit toch niet heb gedaan... maar ja.
quote:Op woensdag 22 april 2009 12:24 schreef seilram het volgende:
Nog 5 werkdagen met vandaag erbijBen er ook echt aan toe... Ging gisterenavond even onder de douche, zet ik beneden de kraan aan, ga ik naar boven. Dus na 2 minuten roept manlief waarom de kraan aan staat beneden. Ja... daar vraag je wat
![]()
ik had geen idee waarom ik dat had gedaan hahaha.
haha, het is dat het op een doordeweekse dag is,anders zou ik het nog overwegen ookquote:Op woensdag 22 april 2009 14:04 schreef RockabeIIa het volgende:
zeker geen zin om een stukje te rijden?
quote:Op woensdag 22 april 2009 14:21 schreef miss_sly het volgende:
[..]
haha, het is dat het op een doordeweekse dag is,anders zou ik het nog overwegen ook
Ik vrees dat we er pas tegen sluitingstijd zouden zijn.
mefke, ik neem ook schaap mee. En indien moeilijk doen, zeg ik wel dat hij mijn homo-vriendinnetje is
Nee, ik ben nu aan het werk in Hoofddorp en wip hier straks even langs bij de plaatselijke winkel. Die is recentelijk volledig vernieuwd.quote:
Nee hoorquote:Op woensdag 22 april 2009 16:03 schreef Kersjes het volgende:
Oei, straks na het werk maar even door naar de Prenatal! Korting rules![]()
Rocka, nu baal je zeker nog meer dat je het geslacht nog niet weet
Maar vanavond is er een extra koopavondquote:Op woensdag 22 april 2009 18:21 schreef McLaura het volgende:
De Prénatal Mazzeldagen zijn vanaf morgen!
klopt maar vanaf vanavond is er een speciale mama mazzeldag koopavond ofzoiets waarbij nog meer activiteiten worden georganiseerd binnen prenatal. (oa fotoshoots en make-up en dat soort dingen.) Dat is op de andere kortingsdagen niet.quote:Op woensdag 22 april 2009 18:21 schreef McLaura het volgende:
De Prénatal Mazzeldagen zijn vanaf morgen!
Je moet je echoscopiste wel laten weten dat je 19 wkn bent anders kloppen zn metingen niet meerquote:Op woensdag 22 april 2009 18:23 schreef Ssserpente het volgende:
Sjeemp, wat gaan jullie snel!
Ik kom er net achter dat ik de afspraak voor de 20-weken-echo aanstaande maandag al heb staan. En dan ben ik heul nog geen 20 weken. 19 nog maar... Foutje in m'n berekening...![]()
Morgen maar ff bellen. Wat denken jullie, zouden ze de afspraak laten staan? Kan de 20-weken-echo al bij 19 weken, of luistert dat heel nauw..?
Ze hebben best wat kamertjes staan, maar niet zoveel als bij bijvoobeeld Baby-dump in Hoofddorp.quote:Op woensdag 22 april 2009 18:28 schreef sproet-je het volgende:
Miss sly, heeft de prenatal bij de Arena veel kamertjes? Wij willen daar vrijdagavond heen om uit te zoeken met 20 % korting. (morgen 25% maar dan kunnen we niet) maar dan moet er natuurlijk wel wat keus zijn.
Ohja, de echo voor geslachtsbepaling is gemaakt! Vanaf zaterdag nog 2 weken wachten en dan....!!
Ssserpente, de echoscopiste die wij laatst hadden zei dat de echo ook met 19 weken kon, dus lijkt me geen probleem.
In de arbeidstijdenwet staat ook alleen maar:quote:Als je een verzoek indient voor meer pauze kan de werkgever je vragen om de zwangerschapsverklaring (dat is de verklaring die je kan krijgen bij je verloskundige). Voor de werkgever geldt dat hij binnen een redelijke termijn aan je verzoek moet voldoen.
Het lijkt me dat ik het zo goed gedaan heb, toch? (wordt beetje onzeker door het gedoe van mijn baas)quote:De werkgever voldoet, met inachtneming van het tweede tot en met vijfde lid, aan de voor hem uit de eerste volzin voortvloeiende verplichting binnen een redelijke termijn nadat een verzoek daartoe door de zwangere werknemer is gedaan. Bij dit verzoek wordt desgevraagd een schriftelijke verklaring overgelegd van een geneeskundige of een verloskundige waaruit blijkt, dat de betrokken werknemer zwanger is.
Memmelquote:
Ik heb Beclometason (neusspray) en Clemastine (pilletjes) en het gaat stukken beter.quote:Op donderdag 23 april 2009 08:57 schreef DuchessX het volgende:
Oh ja, zijn er ook hooikoortsmiddelen die echt totaal niet schadelijk zijn voor de baby? Ben het gesnotter en de jeuk-ogen inmiddels meer dan zatSlaap er ook heel slecht door. Mss vandaag even langs de apotheek om na te vragen, anders HA toch maar bellen. Ik wilde eik geen medicatie maar me zo ziekig voelen en slecht slapen begint me op te breken zo.
De graspollen zijn al gemeten in zuid-NL, dus maak je borst maar natquote:Op donderdag 23 april 2009 09:15 schreef Nijna het volgende:
Chan, als minder werken raadzaam is ... je moet nog wel eventjes hoor....
Duchess, ik weet het niet. Ik zou even de apotheek vragen en anders de huisarts.
Bij de zwangerschap van Mirte heb ik vrij weinig last gehad... tot nu toe valt het hier ook redelijk mee, maar ik ben allergisch voor graspollen en die komen nog... meestal pas mei-augustus.
Als je de 7de maand ingaat! Voor ons beide geldt dus : volgende week (ik dinsdag, jij vrijdag)quote:Op donderdag 23 april 2009 10:11 schreef miss_sly het volgende:
Gefeliciteerd Twinkly met deze mijlpaal![]()
Wanneer begint trouwens het derde trimester?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |