Bekend en veel voorkomend probleem in Nederland, inderdaad. Blanke vrouwen die alleen en uit het niets groepen Marokkaanse jongens aanvallen. Goed dat dit ook eens gezegd wordt.quote:Bestuurslid Saïd Kaaouas van de Marokkaansevereniging Al Amal zegt gehoord te hebben dat de vrouw is begonnen met de handtastelijkheden.
en wie heeft jou die onzin wijs gemaakt ?quote:Op woensdag 22 april 2009 14:32 schreef Document1 het volgende:
[..]
Paars heeft nooit geluistert naar de klachten die toen er toen al waren onder de bevolking, alles werdt weggewuift onder het mom van.... oeeeehhhhh dat klinkt wel heel rasicme achtig, laten we gauw nog meer geld pompen in kansloze Marokaanse buurthuizen.
Klopt als een bus.quote:Op woensdag 22 april 2009 14:32 schreef Document1 het volgende:
[..]
Paars heeft nooit geluistert naar de klachten die toen er toen al waren onder de bevolking, alles werdt weggewuift onder het mom van.... oeeeehhhhh dat klinkt wel heel rasicme achtig, laten we gauw nog meer geld pompen in kansloze Marokaanse buurthuizen.
Beter lezen, er schijnt eerst iets gezegd te zijn door de lui, maar de vrouw is begonnen met handtastelijkheden ..quote:Op woensdag 22 april 2009 15:26 schreef iehlaak het volgende:
[..]
Bekend en veel voorkomend probleem in Nederland, inderdaad. Blanke vrouwen die alleen en uit het niets groepen Marokkaanse jongens aanvallen. Goed dat dit ook eens gezegd wordt.
Achja. Geeft die Marokkaantjes maar weer een vrijbrief tot het uiten van beledigingen en bedreigingen. Schelden doet lekker toch geen zeer, heh moussie?quote:Op woensdag 22 april 2009 15:43 schreef moussie het volgende:
[..]
Beter lezen, er schijnt eerst iets gezegd te zijn door de lui, maar de vrouw is begonnen met handtastelijkheden ..
en als dat klopt is die vrouw dus gewoon fout, je gaat geen mensen slaan al beledigen ze je nog zo hard ..
Qua criminaliteit staan we er in A'dam bij mijn weten beter voor dan 15 jaar terug jaquote:Op woensdag 22 april 2009 14:31 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Dat mag, maar ik zou niet weten waarom.
Volgens mij heb jij een heel verkeerd beeld van de gemiddelde PVV-stemmer. Een beeld als zouden het werkelijk "racisten" zijn.
[..]
Je zegt het hier toch echt, bijna letterlijk:
[..]
M.a.w.: 15 jaar terug was de criminaliteit in Amsterdam, bijvoorbeeld in wijken als de Bijlmer, volgens jou veel erger dan nu. In grote lijnen is het volgens jou beter geworden.
Jij pleurt alles en iedereen die niet gediend is van die peroxide olifant in onze Delftse porceleinkast maar op één hoop. Ik durf wel te zeggen dat ik een stuk minder bij de gevestigde orde hoor dan jij vermoedt, ouwe PVV rebel, dus wat dat betreft begint het wel een beetje vermoeiend te worden eigenlijk.quote:Maar als je 15 jaar geleden überhaupt riep dat er problemen waren met multicriminaliteit, dan werd je meteen voor gek versleten. Immers, er bestonden toen volgens de gevestigde orde, waar jij ook toe behoort, helemaal geen problemen met allochtonen!
Je bent een beetje een multiouwehoerquote:Samenvattend en concluderend:
quote:Op woensdag 22 april 2009 14:32 schreef Document1 het volgende:
[..]
Paars heeft nooit geluistert naar de klachten die toen er toen al waren onder de bevolking, alles werdt weggewuift onder het mom van.... oeeeehhhhh dat klinkt wel heel rasicme achtig, laten we gauw nog meer geld pompen in kansloze Marokaanse buurthuizen.
Nee hoor. Er staan maar liefst 5 grammaticale en spelfouten in, dingen als 'racisme achtig' niet meerekenend.quote:
Alsjeblieft... dat geloof je toch zeker zelf niet???quote:Op woensdag 22 april 2009 15:52 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
Qua criminaliteit staan we er bij mijn weten beter voor dan 15 jaar terug ja
In A'dam.quote:Op woensdag 22 april 2009 15:54 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Alsjeblieft... dat geloof je toch zeker zelf niet???
Vrijheid van meningsuiting (het recht om te beledigen volgens sommigen) anyone?quote:Op woensdag 22 april 2009 15:44 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Achja. Geeft die Marokkaantjes maar weer een vrijbrief tot het uiten van beledigingen en bedreigingen. Schelden doet lekker toch geen zeer, heh moussie?
Ik ken alleen maar mensen die wegvluchten uit die stad, in het bijzonder vanwegen de criminaliteit en intimidatie door allochtonen. Ze willen ineens allemaal naar Haarlem.quote:Op woensdag 22 april 2009 15:55 schreef Fortune_Cookie het volgende:
[..]
In A'dam.
En je kunt als je wil nog eens rustig teruglezen wat ik exact zei.
Als het net zulke dramaqueens als jij zijn verbaast het me niets.quote:Op woensdag 22 april 2009 15:56 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Ik ken alleen maar mensen die wegvluchten uit die stad, in het bijzonder vanwegen de criminaliteit en intimidatie door allochtonen. Ze willen ineens allemaal naar Haarlem.
Je bent vast een vrouw, he? Heb je vandaag nog Marokkaantjes betast, voor je hier je gal komt spuwen. Kutvrouwen.quote:Op woensdag 22 april 2009 15:43 schreef moussie het volgende:
[..]
Beter lezen, er schijnt eerst iets gezegd te zijn door de lui, maar de vrouw is begonnen met handtastelijkheden ..
en als dat klopt is die vrouw dus gewoon fout, je gaat geen mensen slaan al beledigen ze je nog zo hard ..
Al doet het nog zo zeer, slaan mag niet ..quote:Op woensdag 22 april 2009 15:44 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Achja. Geeft die Marokkaantjes maar weer een vrijbrief tot het uiten van beledigingen en bedreigingen. Schelden doet lekker toch geen zeer, heh moussie?
Ja, zo dacht men 40 jaar geleden. Tegenwoordig denkt men daar toch iets genuanceerder over. Niks mis met een opvoedende tik.quote:Op woensdag 22 april 2009 16:02 schreef moussie het volgende:
[..]
Al doet het nog zo zeer, slaan mag niet ..
volgens mij is het juist andersom ..quote:Op woensdag 22 april 2009 16:03 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Ja, zo dacht men 40 jaar geleden. Tegenwoordig denkt men daar toch iets genuanceerder over. Niks mis met een opvoedende tik.
Die jochies moeten volgens jou "opvoedende tikken" uit gaan delen? Ben je eigenlijk wel helemaal lekker?quote:Op woensdag 22 april 2009 16:07 schreef moussie het volgende:
[..]
volgens mij is het juist andersom ..
maar okay, beledigen mag dus niet maar slaan wel .. geef jij dat even door aan die jochies ?
Zij denken waarschijnlijk: Daar zijn we al 15 jaar mee bezig.quote:Op woensdag 22 april 2009 16:09 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Die jochies moeten volgens jou "opvoedende tikken" uit gaan delen? Ben je eigenlijk wel helemaal lekker?
Ach Moussie is zo extremist die zich heeft bekeerd tot moslimquote:Op woensdag 22 april 2009 15:44 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Achja. Geeft die Marokkaantjes maar weer een vrijbrief tot het uiten van beledigingen en bedreigingen. Schelden doet lekker toch geen zeer, heh moussie?
Lemmeb is denk ik een voorstander van selectieve wetstoepassing.quote:Op woensdag 22 april 2009 16:20 schreef moussie het volgende:
wtf .. we hebben een wet hier in Nederland, en die bepaald dat je een ander niet mag gaan slaan .. zo simpel is het
Net als zijn leider.quote:"Ik wil discrimineren."
Geert Wilders, radiointerview, NIO
"Ik wil een nieuw artikel 1, waarin de Leitkultur van het Westen wordt verwoord. Er mogen van mij in Nederland best joodse en christelijke scholen bestaan, maar geen islamitische scholen."
Geert Wilders, Volkskrant 7 oktober 2006
“Ik ontzeg niemand een gezinsleven. Ook niet-westerse allochtonen niet. Ze mogen trouwen, ze mogen samenwonen. Alleen niet in Nederland.”
Geert Wilders, Volkskrant 7 oktober 2006
Een extremist inderdaad, ik zal het onthouden. Levensgevaarlijk dat dit soort lieden hier in Nederland vrij rondlopen.quote:Op woensdag 22 april 2009 16:13 schreef Slappy het volgende:
[..]
Ach Moussie is zo extremist die zich heeft bekeerd tot moslimNiet teveel op ingaan het zijn namelijk nooit de moslims die wat doen
En weer:quote:Op woensdag 22 april 2009 16:23 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Een extremist inderdaad, ik zal het onthouden. Levensgevaarlijk dat dit soort lieden hier in Nederland vrij rondlopen.
quote:“Iedere niet-westerse allochtoon moet een assimilatiecontract tekenen. Daarin staat precies wat je wel en niet mag doen. Als je daar niet aan voldoet, moet je het land verlaten.”
Geert Wilders, Volkskrant 7 oktober 2006
en nu zijn het alweer moslims .. je kent de helft van het verhaal nog niet eens maar de conclusie ligt al klaar, 'de' moslims hebben het gedaan ..quote:Op woensdag 22 april 2009 16:13 schreef Slappy het volgende:
[..]
Ach Moussie is zo extremist die zich heeft bekeerd tot moslimNiet teveel op ingaan het zijn namelijk nooit de moslims die wat doen
Is moussie een niet-westerse allochtoon?quote:
Ik ben er dan ook voor dat jij meteen wordt opgeslotenquote:Op woensdag 22 april 2009 16:23 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Een extremist inderdaad, ik zal het onthouden. Levensgevaarlijk dat dit soort lieden hier in Nederland vrij rondlopen.
Dat vermoedde ik al. Het is mij al lang duidelijk wie in dit land de ware fascisten zijn.quote:Op woensdag 22 april 2009 16:27 schreef moussie het volgende:
[..]
Ik ben er dan ook voor dat jij meteen wordt opgesloten
Hear say.quote:Bestuurslid Saïd Kaaouas van de Marokkaansevereniging Al Amal zegt gehoord te hebben
Mij ook.quote:Op woensdag 22 april 2009 16:29 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Dat vermoedde ik al. Het is mij al lang duidelijk wie in dit land de ware fascisten zijn.
quote:"Het is volstrekt onwenselijk dat Amsterdam maar liefst 177 nationaliteiten telt".
Geert Wilders, AT5, 22/8/2007
Ik heb niks tegen moslims.Maar wel wat tegen extremisten zoals jouw.In elk topic wat over moslims gaat etc,kom jij weer aan zeuren en snel wijzen naar anderen groepenquote:Op woensdag 22 april 2009 16:26 schreef moussie het volgende:
[..]
en nu zijn het alweer moslims .. je kent de helft van het verhaal nog niet eens maar de conclusie ligt al klaar, 'de' moslims hebben het gedaan ..
fyi, als die dame idd de eerste mep heeft uitgedeeld staan 'de' moslims nog in het gelijk ook, zelfverdediging heet dat en dat is de enige vorm van lichamelijk geweld dat wettelijk toegestaan is voor de burger ..
voor de rest .. je zou niet fouter kunnen zitten
Ik wijs naar niets en niemand, ik vraag om met de conclusies te wachten tot de getuigen gehoord zijn,quote:Op woensdag 22 april 2009 16:32 schreef Slappy het volgende:
[..]
Ik heb niks tegen moslims.Maar wel wat tegen extremisten zoals jouw.In elk topic wat over moslims gaat etc,kom jij weer aan zeuren en snel wijzen naar anderen groepen
Zelfverdediging is niet onbegrensd, dus mogelijk zit (in de lezing die jij graag wil geloven) niet alleen die vrouw fout.quote:Op woensdag 22 april 2009 16:39 schreef moussie het volgende:
[..]
Ik wijs naar niets en niemand, ik vraag om met de conclusies te wachten tot de getuigen gehoord zijn,
want als het idd zo is dat die vrouw als eerste begon te slaan is het toch echt zo dat zij fout zit ..
Die vrouw zit sowieso niet fout, want zij is helemaal niet begonnen met slaan. Dat zijn slechts de leugens van die tuigmarokkaantjes, maar we weten allemaal hoeveel geloofwaardigheid die hebben.quote:Op woensdag 22 april 2009 16:44 schreef damian5700 het volgende:
[..]
Zelfverdediging is niet onbegrensd, dus mogelijk zit (in de lezing die jij graag wil geloven) niet alleen die vrouw fout.
En dat met zoveel man?quote:Op woensdag 22 april 2009 16:26 schreef moussie het volgende:
[..]
en nu zijn het alweer moslims .. je kent de helft van het verhaal nog niet eens maar de conclusie ligt al klaar, 'de' moslims hebben het gedaan ..
fyi, als die dame idd de eerste mep heeft uitgedeeld staan 'de' moslims nog in het gelijk ook, zelfverdediging heet dat en dat is de enige vorm van lichamelijk geweld dat wettelijk toegestaan is voor de burger ..
voor de rest .. je zou niet fouter kunnen zitten
Als Hans Teeuwen aan het schelden en beledigen is, moeten moslims maar een dikkere huid hebben en accepteren dat hier een vrijheid van meningsuiting geldt, als op straat mensen worden uitgescholden, mag je opeens reageren door te slaan.quote:Op woensdag 22 april 2009 17:15 schreef cheqy het volgende:
[..]
En dat met zoveel man?
En nog wat, zomaar schelden mag wel? Je weet dat ze schelden omdat ze op een reactie hopen.
Ik volg je nu al een tijdje en mijn conclusie is dat het niet anders kan dat je een paar hersencellen mist en verder erg eng bent.
Nederland is beter af zonder jou. Klaar.
Hans Teeuwen beledigde geen persoon, maar een religie. Ben je nu echt zo dom dat je dat verschil niet snapt?quote:Op woensdag 22 april 2009 17:17 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Als Hans Teeuwen aan het schelden en beledigen is, moeten moslims maar een dikkere huid hebben en accepteren dat hier een vrijheid van meningsuiting geldt, als op straat mensen worden uitgescholden, mag je opeens reageren door te slaan.
H Y P O C R I E T.
Oh je hebt gelijk, Hans Teeuwen heeft maar één keer beledigd in zijn leven en dat ging over een religie.quote:Op woensdag 22 april 2009 17:19 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Hans Teeuwen beledigde geen persoon, maar een religie. Ben je nu echt zo dom dat je dat verschil niet snapt?
Zelfverdediging met zoveel man,tegen een vrouw ?quote:Op woensdag 22 april 2009 16:26 schreef moussie het volgende:
[..]
en nu zijn het alweer moslims .. je kent de helft van het verhaal nog niet eens maar de conclusie ligt al klaar, 'de' moslims hebben het gedaan ..
fyi, als die dame idd de eerste mep heeft uitgedeeld staan 'de' moslims nog in het gelijk ook, zelfverdediging heet dat en dat is de enige vorm van lichamelijk geweld dat wettelijk toegestaan is voor de burger ..
voor de rest .. je zou niet fouter kunnen zitten
Je hebt het zo vaak over tuigmarokkaantjes, te pas en te onpas, dat je, geloof ik, eerder een meerderheid van de Marokkanen daaronder schaart dan een minderheid.quote:Op woensdag 22 april 2009 17:26 schreef Lemmeb het volgende:
Overigens, ik gebruik het woord "tuigmarokkaantjes" om duidelijk onderscheid te maken met fatsoenlijke Marokkanen, en omdat ik het woord kutmarokkaantjes niet leuk meer vind. Ik dacht dat je dat zolangzamarhand wel door zou hebben, Mehmet, maar blijkbaar is zelfs dat kwartje nog niet gevallen.
Leuk is dat, dat er anno 2009 nog steeds types zijn die nog steeds 'racisme' als enige antwoord hebben op alle vormen van kritiek. Vrij treurigquote:Op woensdag 22 april 2009 17:25 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Misschien komt er een moment dat racisten als jij moeten uitwijken naar een land waar jullie soort wel welkom is.
Ik verbaas mij er eerder om dat er anno 2009 nog steeds mensen rondlopen die denken van alles te kunnen roepen zonder racist genoemd te worden.quote:Op woensdag 22 april 2009 17:30 schreef Omnifacer het volgende:
[..]
Leuk is dat, dat er anno 2009 nog steeds types zijn die nog steeds 'racisme' als enige antwoord hebben op alle vormen van kritiek. Vrij treurig
Onderneem jij actie tegen elke blanke die iets fout doet?quote:Op dinsdag 21 april 2009 23:09 schreef BasEnAad het volgende:
Die k*tmarokkanen houden allemaal elkaar de hand boven het hoofd. Nooit iemand van de eigen gemeenschap die opstaat en actie onderneemt. Ze vinden het blijkbaar wel prima zo.
Kloptquote:Op woensdag 22 april 2009 17:33 schreef Meh7 het volgende:
Jouw bewering dat ik iemand ben die "racisme" gebruikt als antwoord op alle vormen van kritiek is uiteraard onzin die je nooit van je leven kan onderbouwen.
Misschien begin je nu juist pas rationeel te denken. Heb je daar weleens bij stilgestaan? Er is absoluut niks rationeels aan het stemmen op partijen die zaken in stand houden die jij absoluut niet wenselijk acht.quote:Op woensdag 22 april 2009 17:37 schreef tong80 het volgende:
Om het even duidelijk te maken. Ik woon in Zaltbommel en ben de topicopener.
Ik stem links en vind het geachtengoed van Geert Wilders abject en één dimensionaal.
Maar het feit blijft dat we hier een groot probleem hebben. Al jaren bezorgen de Marokanen grote problemen.
Dit is één bericht uit de krant maar ik had al eerder zo'n bericht kunnen posten.
Mijn ma is beroofd en het bleken later 2 Marokaansen te zijn geweest die haar portefieulle hadden gestolen.
Ik probeer rationeel te denken maar dat valt tegen als je er steeds weer mee wordt geconfronteerd.
Ik postte toch één dimensionaal ?quote:Op woensdag 22 april 2009 17:39 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Misschien begin je nu juist pas rationeel te denken. Heb je daar weleens bij stilgestaan? Er is absoluut niks rationeels aan het stemmen op partijen die zaken in stand houden die jij absoluut niet wenselijk acht.
Welke partijen vinden criminaliteit en straattuig dan wel wenselijk? De CDA/PvDA/VVD? Niet dus.quote:Op woensdag 22 april 2009 17:39 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Misschien begin je nu juist pas rationeel te denken. Heb je daar weleens bij stilgestaan? Er is absoluut niks rationeels aan het stemmen op partijen die zaken in stand houden die jij absoluut niet wenselijk acht.
OMG! Ben jij even wereldvreemd!quote:Op woensdag 22 april 2009 14:10 schreef moussie het volgende:
[..]
wat lul jij nou .. het is juist paars dat al die illegalen, waarvan de VVD/CDA-stemmende beunhazen jaren geprofiteerd hebben, eindelijk heeft aangepakt ..
Wat ons de das om gaat doen is het populisme dat zijn entree heeft gedaan met Pim Fortuyn
Nuja, volgens mij heeft de PVV over elk politiek issue wel een standpunt. Maar als jij liever alleen kijkt naar het standpunt dat het vaakst in beeld komt, dan moet je dat uiteraard helemaal zelf weten.quote:Op woensdag 22 april 2009 17:44 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik postte toch één dimensionaal ?
Ik stem niet op een partij door één standpunt dat ik te rigoureus vind.
Als je de mocro-jongeren als groep neemt en daar de meiskes buiten beschouwing laat, zal blijken dat een groot deel er van crimineel en/of asociaal gedrag vertoont.quote:Op woensdag 22 april 2009 17:27 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Je hebt het zo vaak over tuigmarokkaantjes, te pas en te onpas, dat je, geloof ik, eerder een meerderheid van de Marokkanen daaronder schaart dan een minderheid.
Ik schreef dat "ze het in stand houden", hetgeen iets anders is dan "wenselijk vinden". Wat snap je daar niet aan, dat je per se deze domme post moest plaatsen?quote:Op woensdag 22 april 2009 17:45 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Welke partijen vinden criminaliteit en straattuig dan wel wenselijk? De CDA/PvDA/VVD? Niet dus.
Dat klopt. En nu?quote:Op woensdag 22 april 2009 17:27 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Je hebt het zo vaak over tuigmarokkaantjes, te pas en te onpas, dat je, geloof ik, eerder een meerderheid van de Marokkanen daaronder schaart dan een minderheid.
Ik zal nooit stemmen op iemand die het maatschappelijke debat schuwt. Alleen met one-liners strooien en vervolgens de discussie vermijden doet me niks.quote:Op woensdag 22 april 2009 17:48 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Nuja, volgens mij heeft de PVV over elk politiek issue wel een standpunt. Maar als jij liever alleen kijkt naar het standpunt dat het vaakst in beeld komt, dan moet je dat uiteraard helemaal zelf weten.
Nee, je schreef:quote:Op woensdag 22 april 2009 17:49 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Ik schreef dat "ze het in stand houden", hetgeen iets anders is dan "wenselijk vinden". Wat snap je daar niet aan, dat je per se deze domme post moest plaatsen?
Daarmee insinueer je dat die partijen die zaken wel wenselijk achten.quote:die zaken in stand houden die jij absoluut niet wenselijk acht
Klinkt mij nog het meest als Groen Links in de oren. Maar goed. Stem lekker wat jij wilt, mij maakt het echt niet uit.quote:Op woensdag 22 april 2009 17:51 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ik zal nooit stemmen op iemand die het maatschappelijke debat schuwt. Alleen met one-liners strooien en vervolgens de discussie vermijden doet me niks.
Niks, behalve dat het nu duidelijk is dat je "tuigmarokkaan" niet gebruikt om onderscheid te maken, maar om te beledigen.quote:
Alsjeblieft, lees het nog eens, en deze keer heel goed. Want je begint nu volgens mij echt een beetje de weg kwijt te raken.quote:Op woensdag 22 april 2009 17:52 schreef Meh7 het volgende:
[..]
Nee, je schreef:
[..]
Daarmee insinueer je dat die partijen die zaken wel wenselijk achten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |