In de vorm waarin ze nog steeds slecht spelen, maar wel de punten halen. Ze mogen in 7 wedstrijden 1x verliezen en 1x gelijkspelen en dan zijn ze nog kampioen. Kan Liverpool doen wat het wil in de tussentijd.quote:Op woensdag 22 april 2009 07:35 schreef Eric_Cantona het volgende:
[..]
United in deze vorm?
Ik ben er nog niet zeker van, met 20 punten voorsprong had ik wat rustiger gezeten. Eerst vanavond maar es zien hoe 't tegen Porsmus gaat ..
Hoezo? Wat een fouten van Sagna, Arbeloa en Fabio Aurelio zeg...quote:Op dinsdag 21 april 2009 22:57 schreef sammeh het volgende:
De tering zeg, daar zit je dan, met je eredivisie
Ik snap het niet helemaal.. Kun je het ff uitleggen? Wat heeft de fa cup met de pl te maken?quote:Op woensdag 22 april 2009 10:00 schreef mcyodogg het volgende:
Opzich wel ironisch. Everton moet verliezen van Chelsea, willen ze zich vanavond al plaatsen voor Europa. Als ze een punt of meer pakken, moeten ze nog even wachten.
Als Chelsea 3 punten pakt zijn ze zeker van plaatsing CL.quote:Op woensdag 22 april 2009 10:04 schreef GieJay het volgende:
[..]
Ik snap het niet helemaal.. Kun je het ff uitleggen? Wat heeft de fa cup met de pl te maken?
Dat zou sowieso al het geval zijn vind ik, ze hadden niet zo heel lang geleden 10 punten voorsprong. Gezien het programma moet dit wel lukken, je mag Arsenal thuis nog verliezen en dan gelijkspelen tegen Wigan uit of Spurs thuis. De rest (Hull en Boro uit, Man City en Pompey thuis) moet je gewoon kunnen winnen.quote:Op woensdag 22 april 2009 08:47 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
In de vorm waarin ze nog steeds slecht spelen, maar wel de punten halen. Ze mogen in 7 wedstrijden 1x verliezen en 1x gelijkspelen en dan zijn ze nog kampioen. Kan Liverpool doen wat het wil in de tussentijd.
Niet helemaal beslist natuurlijk, maar als ze het nu nog niet redden, hebben ze het gewoon weggegooid.
Chelsea moet Arsenal uit spelen.quote:Op woensdag 22 april 2009 10:22 schreef DemonCleaner het volgende:
[..]
Dat zou sowieso al het geval zijn vind ik, ze hadden niet zo heel lang geleden 10 punten voorsprong. Gezien het programma moet dit wel lukken, je mag Arsenal thuis nog verliezen en dan gelijkspelen tegen Wigan uit of Spurs thuis. De rest (Hull en Boro uit, Man City en Pompey thuis) moet je gewoon kunnen winnen.
Mordric echt niet die kerel gaat met de week beter voetballen. Dat blijkt een prima aankoop te zijn na een moeilijke startquote:Op woensdag 22 april 2009 15:24 schreef Fortitudo het volgende:
wat is de miskoop van het seizoen geweest?
-modric?
-berbatov?
Wigan en Spurs niet eens meer spelen.quote:
Jôquote:Op woensdag 22 april 2009 15:24 schreef Fortitudo het volgende:
wat is de miskoop van het seizoen geweest?
-modric?
-berbatov?
En beste voor Evertonquote:
sorry my badquote:Op woensdag 22 april 2009 16:01 schreef mcyodogg het volgende:
[..]
Wigan en Spurs niet eens meer spelen.
Denk dat hij het ook heeft over het programma van United
Inderdaad, Modric doet het de laatste maanden goed. Berbatov valt nu even wat tegen, maar over het hele seizoen heeft hij zijn waarde wel gehad.quote:Op woensdag 22 april 2009 16:00 schreef Dos37 het volgende:
[..]
Mordric echt niet die kerel gaat met de week beter voetballen. Dat blijkt een prima aankoop te zijn na een moeilijke start
quote:Op woensdag 22 april 2009 10:00 schreef mcyodogg het volgende:
Opzich wel ironisch. Everton moet verliezen van Chelsea, willen ze zich vanavond al plaatsen voor Europa. Als ze een punt of meer pakken, moeten ze nog even wachten.
Dit keer niet.quote:Op woensdag 22 april 2009 21:44 schreef Radegast het volgende:
Vanavond wel MOTD toch?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |