ik ben heel benieuwd naar je huisje Maria!quote:Op woensdag 22 april 2009 11:33 schreef MariaEtcetera het volgende:
*nom nom nom nom* ^^ Hehehe
Mo: keuzes maken ben ik ook altijd slecht inVooral als het om belangrijke dingen gaat, dan beslis ik meestal pas last minute en zweef ik eerst een half jaar tussen wel en niet
Maar je denkt er iig goed over na, en hier zijn tal mensen met goed advies, en René is er ook! Dus komt vast wel goed. Ik zou overigens gaan voor afwisselend werk en niet voor een topsalaris. Topsalaris is leuk, maar als je niet zo'n big spender bent kom je met een 'modaal' salaris ook makkelijk rond en heb je ook nog geld voor leuke dingen. Je moet alleen niet dromen van wonen in een villa
Met mij is het overigens goed! Erg druk de laatste tijd, dus zal blij zijn als ik in het huisje zit en alleen nog maar mn scriptie aan mn hoofd heb (nu is het 2 papers, een scriptie, opknappen huisje, etc.). Maar dat komt helemaal goed ^^ Afvalwise is mijn buik een beetje van slag de laatste tijd geloof ik, ik blaas op, val af, kom aan, val weer wat af en blaas opHmm.
ik zei kort óf zwierigquote:Op woensdag 22 april 2009 12:59 schreef P.F het volgende:
Over die korte, zwierige rokjes:
[ afbeelding ]
Ik voel mij 16
en naakt
en 16
en benig
Misschien omdat dit rokje nog is van toen ik 16 was![]()
Zijn er geen stijlvollere manieren om korte/zwierige rokjes te combineren?
ik heb op jou gestemd ik vond m namelijk de mooistequote:Op woensdag 22 april 2009 13:08 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Oh jeeNou ja, ik heb ook niet gewonnen, terwijl ik zo'n gecompliceerd recept had gemaakt
![]()
Ik kreeg zelfs het commentaar dat de mijne het lelijkst was van alle inzendingen
![]()
Koffielikeur!quote:Op woensdag 22 april 2009 13:13 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Van de 4 stemmen die ik had was er ook nog 1 van m'n vriend, dus zonder hem zou ik als laatste zijn geëindigd..
En ik vond de jouwe niet lelijk!. Maar eigenlijk weet ik nog steeds niet precies wat kahlua is.
.
Zijn dat schuine rokjes?quote:Op woensdag 22 april 2009 13:08 schreef DevilsAndDust het volgende:
Heb je geen A-lijn rokjes tot net over de knie, PF? Die staan mij het beste.
Dat zijn rokjes die in de vorm van een A lopen.quote:
Al m'n schoenen staan in Amsterdam, zonder schoenen was het helemaal vakantie-ishquote:Op woensdag 22 april 2009 13:16 schreef kwakveense het volgende:
[..]
ik zei kort óf zwierig
t komt ook door de schoenen erbij
ik zou doen:
kort strak rokje, met een maiilot of legging en laarzen
zwierig rokje net boven of net over de knie, met ballerina's of hakjes...
ik vidn die peeptoes ook altijd een beetje ouwelijk maken...
En dude, je bent in minder dan een half jaar tijd (het was toen ik naar Madrid ging, begin november!) van gevulde-eierenn00b naar profi met een lastig gerecht als soufflé gegaan... Beetje aardiger voor jezelf mag welquote:Op woensdag 22 april 2009 13:13 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Van de 4 stemmen die ik had was er ook nog 1 van m'n vriend, dus zonder hem zou ik als laatste zijn geëindigd..
Die bovenste rok is alleen leuk als je héél dun bent en dan nog moet je de rok een of twee maten te groot kopen omdat ie anders net onder je borsten begintquote:Op woensdag 22 april 2009 13:03 schreef XcUZ_Me het volgende:
[ afbeelding ]
Zoiets bijvoorbeeld PF? Of dit model maar dan met blommetjes ofzo?
of zoiets
[ afbeelding ]
Niet zwierig, maar wel geschikt voor een jong iemand met slanke benen
ik vind 'm leuk, maar idd wel érg kort. PF kan 't wel hebben, dát wel, maar het blijft erg kort..quote:Op woensdag 22 april 2009 13:16 schreef mspoez het volgende:
Ik vind het ook wel errug kort hoor PieF. Ik zou er op school iets van zeggen, zeg maar.
Maxi:quote:Op woensdag 22 april 2009 13:23 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Dat zijn rokjes die in de vorm van een A lopen.. Dus / \ zeg maar.
Zoals Vera Ellen!quote:Op woensdag 22 april 2009 13:27 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Die bovenste rok is alleen leuk als je héél dun bent en dan nog moet je de rok een of twee maten te groot kopen omdat ie anders net onder je borsten begint
Ik hoor net van mijn collega dat mijn supervisor (waarmee ik vorige week een beoordelingsgesprek had) van een andere collega had gehoord dat ik een administratie niet goed geboekt had. Hij vind dat ik mijn werk niet goed doe op basis van wat hij van iemand anders hoort, die dat niet met mij gecommuniceerd heeft. Ik weet nu dus waarom ik steeds geen werk krijgquote:
Nouja, aan dat criterium voldoet PF m.i. wel...quote:Op woensdag 22 april 2009 13:27 schreef Daph_ het volgende:
[..]
Die bovenste rok is alleen leuk als je héél dun bent en dan nog moet je de rok een of twee maten te groot kopen omdat ie anders net onder je borsten begint
mooiquote:Op woensdag 22 april 2009 13:33 schreef DevilsAndDust het volgende:
[ afbeelding ]
Dit model jurk of rok draag ik meestal... Wijduitlopend onderin, tot net op of net ietsjes onder de knie.
Wat lief van je!quote:Op woensdag 22 april 2009 12:46 schreef AKnynke het volgende:
[..]
* Air Berlin (Berlin-Tegel, Düsseldorf [seasonal], Hamburg [seasonal], Leipzig/Halle [seasonal], Munich, Nuremberg, Zürich)
* Austrian Airlines (Vienna)
* Binter Canarias (Gran Canaria)
* Condor Airlines (Düsseldorf, Frankfurt, Hamburg, Leipzig/Halle, Munich, Stuttgart)
* easyJet (Bristol, Lisbon, London-Gatwick, London-Stansted)
* Europe Airpost (Paris-Charles de Gaulle)
* Finnair (Helsinki)
* Flyglobespan (Edinburgh)
* Jetairfly (Brussels [seasonal])
* Luxair (Luxembourg)
* Niki (Vienna [seasonal])
* Palmair (Bournemouth)
* SATA Air Açores (Gran Canaria, Porto Santo)
* SATA International (Dublin [seasonal], Lisbon, Paris-Charles de Gaulle, Ponta Delgada, Porto)
* Scandinavian Airlines (Oslo-Gardermoen)
* TAP Portugal (Caracas, Lisbon, London-Gatwick, London-Heathrow, Porto)
o operated by Portugália (Lisbon)
* Thomson Airways (Birmingham, Bristol, Cardiff, London Gatwick, Manchester)
* Thomas Cook Airlines (Belgium) (Brussels)
* Thomas Cook Airlines (Glasgow-International [seasonal], London-Gatwick [seasonal], Manchester)
* Thomas Cook Airlines Scandinavia (Billund [seasonal], Copenhagen [seasonal], Helsinki [seasonal])
* transavia.com (Amsterdam, Paris-Orly)
* TUIfly (Düsseldorf, Frankfurt, Hannover, Stuttgart)
al deze maatschappijen vliegen op medaira. Als je naar hun website gaat kun je zoeken naar data, en kijken wat de prijzen zijn. Vervolgens hotel los er bij boeken, en klaar! Waarschijnlijk kun je het hotel heel simpel boeken via hun website of via een site als www.hotels.com.. een auto kun je vaak huren op het vliegveld...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |