quote:Op maandag 20 april 2009 21:26 schreef cyclechick het volgende:
[..]Nee, ik weet niet zo goed wat ik wil. Misschien de nuvaring. Maar misschien is een spiraaltje ook wel een goeie optie, zeker als ik straks voor 3 maand of langer in Afrika zit, dan hoef ik daar niet over na te denken. Als dat tenminste goed gaat. Dus daar wil ik het maar eens over hebben...SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ben niet gek, ik ben een vliegtuig!
Is het niet gewoon de bedoeling dat je dat document uitprint en het dan invult?quote:Op maandag 20 april 2009 21:30 schreef P.F het volgende:
En ik moet en zal dat document bewerken ik ben niet voor niets helemaal met de tram hier heen gekomen
Ja maar. Ik haat het als dingen opeens minder opties hebben. *huilt*quote:Op maandag 20 april 2009 21:33 schreef SiTu het volgende:
[..]
Is het niet gewoon de bedoeling dat je dat document uitprint en het dan invult?
Als je het per se digitaal wil is het waarschijnlijk nog sneller om het geheel even na te maken in word?
Nevermind
Ik was net een beetje aan het lezen en Implanon is idd wel minder hormonen, dus misschien ook een optie. Alleen heeft een vriendin van mij er juist een niet zo goede ervaring mee, en ze kon dat staafje ook heel erg zien en voelen zitten, is dat bij jouw vriendin ook zo?quote:Op maandag 20 april 2009 21:44 schreef mspoez het volgende:
Foxit PDF kan wat meer dan Adobe's reader, die niet voor niets 'reader'heet.
Implanon CC is inderdaad wel met hormonen, maar minder dan de pil.
Spiraaltje kan ook, is zonder hormonen, maar ja, dat inbrengen he? Pessarium? Ook gedoe. Of de NUVAring?
Dank je.quote:Op maandag 20 april 2009 21:44 schreef mspoez het volgende:
Foxit PDF kan wat meer dan Adobe's reader, die niet voor niets 'reader'heet.
Implanon CC is inderdaad wel met hormonen, maar minder dan de pil.
Spiraaltje kan ook, is zonder hormonen, maar ja, dat inbrengen he? Pessarium? Ook gedoe. Of de NUVAring?
Was niet onaardig bedoel hoor PieF!quote:Op maandag 20 april 2009 21:51 schreef P.F het volgende:
[..]
Dank je.
Ik heb op mijn laptop gewoon acrobat, maar dacht ook dat het adobe acrobat reader heette..
Ik ga normaal half 12 slapen. Ik denk niet eens dat ik in slaap kan komenquote:Op maandag 20 april 2009 22:00 schreef Daph_ het volgende:
@ Chico; niks mis mee toch?Ik ga over 10 minuten al naar bed
. Morgen vroeg naar kantoor want vanavond heb ik bar weinig geproduceerd
.
http://www.junkfoodnews.net/cheddarcar.htmquote:Op maandag 20 april 2009 22:01 schreef kaasplankje het volgende:
de kaasmobiel
NEEEE niet de Kaasmobielquote:Op maandag 20 april 2009 22:01 schreef kaasplankje het volgende:
Pff ik ben helemaal deaudén ik heb net de kaasmobiel weggebracht, en die is pas over 5 dagen klaar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |