Heb je ook al toekomstdromen over je kind als accountant of advocaat?quote:Op maandag 20 april 2009 20:31 schreef Vivi het volgende:
[..]
![]()
En hoe herkenbaar, dat stukje over leuke levens als je 18 bent![]()
Vriendje; check!quote:Op maandag 20 april 2009 20:35 schreef Laureline het volgende:
[..]
Heb je ook al toekomstdromen over je kind als accountant of advocaat?
Of ingenieurquote:Op maandag 20 april 2009 20:35 schreef Laureline het volgende:
[..]
Heb je ook al toekomstdromen over je kind als accountant of advocaat?
Of boetseerder. Hij houdt toch van kleien?quote:Op maandag 20 april 2009 20:42 schreef conleche het volgende:
Dean wordt schilder later. Of heel misschien brandweercommandant, want dat kannie al!!!
Wat dan??quote:Op maandag 20 april 2009 20:41 schreef cyclechick het volgende:
1984!
Ik heb een anticonceptieprobleem
Nav Viev d'r laatste foto's op Hyves gok ik dattie autocoureur wordtquote:Op maandag 20 april 2009 20:42 schreef conleche het volgende:
Dean wordt schilder later. Of heel misschien brandweercommandant, want dat kannie al!!!
Was ist los?quote:Op maandag 20 april 2009 20:41 schreef cyclechick het volgende:
1984!
Ik heb een anticonceptieprobleem
Als ie maar gelukkig wordtquote:Op maandag 20 april 2009 20:35 schreef Laureline het volgende:
[..]
Heb je ook al toekomstdromen over je kind als accountant of advocaat?
Whehe. Hij heeft zich alvast heel kunstzinnig uitgeleefd op de muur met je blauwe vilstift Coquote:Op maandag 20 april 2009 20:42 schreef conleche het volgende:
Dean wordt schilder later. Of heel misschien brandweercommandant, want dat kannie al!!!
Ja echt zo'n flap/wiebelpoot! alleen kan ik mijn tenen/hele voet ook niet meer naar boven bewegen, hoe ik mijn best ook doe... heel apart gevoel is dat...quote:Op maandag 20 april 2009 20:29 schreef sigme het volgende:
[..]
Dat geluid ken ik; als ik eigenlijk te moe ben om te rennen dan flapt mijn linkervoet ook zo. Ik hou dan maar op met rennen, met een flappoot wordt het niks.
Moet jij niet een tijdje ophouden met afvallen? 60kg lijkt me aardig dun voor jouw lengte.
[..]
Geen last - een weekje met zonnebril op slapen. Jaar of drie geleden nu, en ik heb niet opnieuw een bril. Komt misschien wel, als de kippigheid er niet op tijd bij is om de min te compenseren. Richting 40 gaan heeft ook voordelen.
Jij bent zwanger?quote:Op maandag 20 april 2009 20:41 schreef cyclechick het volgende:
1984!
Ik heb een anticonceptieprobleem
quote:Op maandag 20 april 2009 20:49 schreef Phaidra het volgende:
Oh ja, Goodbye, wat ging er mis met hardlopen?
quote:Op maandag 20 april 2009 20:48 schreef Vivi het volgende:
[..]
Whehe. Hij heeft zich alvast heel kunstzinnig uitgeleefd op de muur met je blauwe vilstift Co![]()
.
Ik had een vast oppasadres, 3 kinderen. De oudste 2 waren meisjes, de jongste een jongen. En hoewel hij dus continu omringd werd door roze, poppen en jurkjes, speelde hij tóch liever met autootjes! Zo grappig idd!quote:Op maandag 20 april 2009 20:50 schreef Vivi het volgende:
Wat ik trouwens wel heel grappig vind is dat kleine jongetjes dus blijkbaar echt als jongetjes worden geboren..toen de mijne 6 mnd was zag ie al alleen maar auto's en maakte bijpassende "Broem"geluiden zonder dat iemand het ook maar had voorgedaan. En toen ik een keukentje voor hem kocht om zijn andere kwaliteiten te stimuleren keek ie er zo naar "". Om er vervolgens op in te rijden met zijn loopauto
.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |